Cisowianka Mazovia MTB Marathon - Brodnica - 1/2 Pro lub Pro - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Sektor Kategorie
545 Hubert Jary 1980 Łódź Dell Team 6 Open M, PM4, 1/2PM4
317 Marta Poruszek 1971 Warszawa 4 Open K, 1/2PK5
707 Jacek Hillar 1971 Kwidzyn Kwidzyn Biega 3 Open M, PM5, 1/2PM5
778 Bartłomiej Zacharenko 1991 Brodnica 7 Open M, PM3, 1/2PM3
378 Karol Beda 1983 Puławy Atol Bike Puławy 3 Open M, PM3, 1/2PM3
750 Dawid Wutkowski 1977 Śliwice 7 Open M, PM4, 1/2PM4
754 Grzegorz Gogulski 1971 Toruń Sisu-OWB rowertour.com 3 Open M, PM5, 1/2PM5
709 Grzegorz Dziedzic 1986 Grudziądz 3 Open M, PM3, 1/2PM3
Michał SZEMRAJ 1998 Książki 7 Open M, PM2, 1/2PM2
724 Damian Dichting 1974 Grudziądz TCH Cycling Punks 3 Open M, PM4, 1/2PM4
746 Sławomir Smoleń 1975 Chełmno Klub Kolarski Wda Świecie 7 Open M, PM4, 1/2PM4
715 Piotr Szkudlarek 1981 Sikorowo Bike Pasja Racing Team 7 Open M, PM4, 1/2PM4
717 Jędrzej Wierzchowski 1960 Inowrocław Bike Pasja Inowrocław 7 Open M, PM6, 1/2PM6
287 Tomasz Walewicz 1970 Włocławek 5 Open M, PM5, 1/2PM5
288 Adam Walewicz 2005 Lipno 6 Open M, PM1, 1/2PM1
716 Adam Sieradzki 1982 Inowrocław Bike Pasja Racing Team 7 Open M, PM3, 1/2PM3
745 Paweł Perszke 1979 Ostrowite 7 Open M, PM4, 1/2PM4
782 Andrzej Kalich 1979 Rypin Cykliści Rypin 1 Open M, PM4, 1/2PM4
356 Tomek Kuczewski 1961 Warszawa Trezado Wolfpack 3 Open M, PM6, 1/2PM6
116 Eugeniusz Zachwieja 1959 Wyględy Stajnia Rowerowa InterCars Team 4 Open M, PM6, 1/2PM6
703 Karol Sosnowski 1993 Brodnica 7 Open M, PM2, 1/2PM2
295 Artur Bilski 1973 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 2 Open M, PM4, 1/2PM4
473 Tomasz Grzegorczuk 1973 Warszawa PATNET TEAM 3 Open M, PM4, 1/2PM4
728 Mirek Rybiński 1969 Grudziądz TCH CYCLING PUNKS 3 Open M, PM5, 1/2PM5
419 Tomasz Grudziński 1958 Sękocin Stary 4 Open M, PM6, 1/2PM6
741 Rafał Szpont 1980 TCH CYCLING PUNKS 3 Open M, PM4, 1/2PM4
268 Tadeusz Śliwa 1975 TCL MTB Team 4 Open M, PM4, 1/2PM4
727 Marek Strek 1972 Lipa MTB 2 Open M, PM4, 1/2PM4
726 Wojciech GAWEŁ 1965 Grudziądz TCH 7 Open M, PM5, 1/2PM5
742 Dariusz Ludwinowski 1970 Grudziądz TCH CYCLING PUNKS 3 Open M, PM5, 1/2PM5
718 Grzegorz Kolczyński 1969 7 Open M, PM5, 1/2PM5
453 Marcin Laseczka 1978 3 Open M, PM4, 1/2PM4
756 Jerzy Hoffmann 1967 7 Open M, PM5, 1/2PM5
704 Piotr Skrzyniecki 1970 4 Open M, PM5, 1/2PM5
542 Piotr Guz vel Guzowski 1982 Nextie Bike Team 3 Open M, PM3, 1/2PM3
Marcin Lasota 1975 2 Open M, PM4, 1/2PM4
747 Sławek Mądzielewski 1970 Klub Kolarski Wda Świecie 7 Open M, PM5, 1/2PM5
226 Łukasz Gruda 1980 1 Open M, PM4, 1/2PM4
779 Jacek Zalewski 1967 5 Open M, PM5, 1/2PM5
252 Marek Koziarski 1976 Lesz`Go! Rogów Masters 2 Open M, PM4, 1/2PM4
435 Leszek Bareja 1970 4 Open M, PM5, 1/2PM5
365 Jerzy Kamecki 1971 Loyalty Point Racing Team 2 Open M, PM5, 1/2PM5
804 Maciej Stawarz 1977 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1 Open M, PM4, 1/2PM4
970 Mirosław Bertowski 1953 PATNET TEAM 5 Open M, PM6, 1/2PM65
774 Mariusz Siwa 1982 Lipno Rowerowe Lipno 7 Open M, PM3, 1/2PM3
212 Marcin Uliczny 1974 Płocki Klub Kolarski 3 Open M, PM4, 1/2PM4
Piotr Zimowski 1972 LTV 7 Open M, PM4, 1/2PM4
544 Piotr Snakowski 1979 Continental 2 Open M, PM4, 1/2PM4
758 Dawid Dyból 1980 Continental 2 Open M, PM4, 1/2PM4
587 Tomasz Owczarczyk 1975 5 Open M, PM4, 1/2PM4
710 Kacper Golubski 2003 7 Open M, PM1, 1/2PM1
783 Dariusz Sulowski 1970 7 Open M, PM5, 1/2PM5
688 Andrzej Ramian 1967 MTB Kielce 3 Open M, PM5, 1/2PM5
166 Rafał Karkowski 1977 Płocki Klub Kolarski 3 Open M, PM4, 1/2PM4
Rafał Grzędzicki 1981 3 Open M, PM4, 1/2PM4
708 Jan Rudnicki 1956 7 Open M, PM6, 1/2PM65
719 Paweł Łasiński 1975 VISOTEC BRODNICA 2 Open M, PM4, 1/2PM4
Filip Kuchcik 2004 Warszawski Klub Kolarski 2 Open M, PM1, 1/2PM1
106 Michał Morawski 1985 IBox M Liga Racing Team 1 Open M, PM3, 1/2PM3
160 Artur Janiszewski 1974 2 Open M, PM4, 1/2PM4
748 Kamil Nowak 2004 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 4 Open M, PM1, 1/2PM1
949 Marcin Szewczyk 1984 Ośka Warszawa 2 Open M, PM3, 1/2PM3
148 Tomasz Hofman 1964 Kraft Automotive Team 5 Open M, PM5, 1/2PM5
731 Marcin Jabłoński 1972 LIDER TEAM Skarżysko-Kamienna 7 Open M, PM4, 1/2PM4
732 Marcel Jabłoński 2004 LIDER TEAM Skarżysko-Kamienna 7 Open M, PM1, 1/2PM1
187 Krzysztof Kolibowski 1988 4 Open M, PM3, 1/2PM3
445 Marcin Wojciechowski 1974 5 Open M, PM4, 1/2PM4
738 Maciej Maruszak 1972 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 7 Open M, PM4, 1/2PM4
739 Beata Maśloch 1972 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 7 Open K, 1/2PK4
755 Michał Jankowski 1990 Rowerowe Lipno 7 Open M, PM3, 1/2PM3
781 Miłosz Gołkowski 2002 7 Open M, PM1, 1/2PM2
128 Krzysztof Mudlaff 1972 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 4 Open M, PM4, 1/2PM4
213 Piotr Urbański 1964 3 Open M, PM5, 1/2PM5
151 Tomasz Rojda 1968 Alumex MTB Team 3 Open M, PM5, 1/2PM5
289 Sławomir Mazurek 1974 Trezado Wolfpack 1 Open M, PM4, 1/2PM4
477 Robert Zalewski 1977 Bike Atelier Team Warszawa 1 Open M, PM4, 1/2PM4
380 Eryk Zalewski 2004 Bike Atelier Team Warszawa 3 Open M, PM1, 1/2PM1
479 Jacek Cieślak 1964 Bike Atelier Team Warszawa 3 Open M, PM5, 1/2PM5
483 Artur Brzózka 1977 Bike Atelier Team Warszawa 5 Open M, PM4, 1/2PM4
944 Wojtek Wachnik 1960 SuperDrob Bike Team 1 Open M, PM6, 1/2PM6
565 Bożena Wachnik 1954 SuperDrob Bike Team 4 Open K, 1/2PK5
569 Ireneusz Kowalski 1970 SuperDrob Bike Team 2 Open M, PM5, 1/2PM5
630 Dariusz Woźnica 1965 SuperDrob Bike Team 1 Open M, PM5, 1/2PM5
572 Krzysztof Klimiuk 1983 SUPERDROB BIKE TEAM 1 Open M, PM3, 1/2PM3
571 Alicja Fedejko 1971 SuperDrob Bike Team 4 Open K, 1/2PK5
570 Andrzej Witkowski 1954 SuperDrob Bike Team 3 Open M, PM6, 1/2PM65
433 Paweł Pomaski 1988 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 1 Open M, PM3, 1/2PM3
421 Marcin Lange 1978 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 1 Open M, PM4, 1/2PM4
430 Sebastian Miller 1977 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 2 Open M, PM4, 1/2PM4
425 Kamil Piotrowicz 1985 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 2 Open M, PM3, 1/2PM3
426 Zdzisław Górski 1951 3S bike Team Ciechanów 6 Open M, PM6, 1/2PM65
428 Paweł Falejczyk 1974 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 4 Open M, PM4, 1/2PM4
429 Jerzy Stękiel 1965 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 1 Open M, PM5, 1/2PM5
422 Paweł Słupek 1982 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 1 Open M, PM3, 1/2PM3
427 Mateusz Siess 1986 3S BIKE TEAM CIECHANÓW 2 Open M, PM3, 1/2PM3
412 Witold Kamiński 1965 Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 4 Open M, PM5, 1/2PM5
524 Witosław Malik 1967 Dell Team 5 Open M, PM5, 1/2PM5
526 Tomasz Kompa 1979 Dell Team 3 Open M, PM4, 1/2PM4
737 Marek Walczak 1958 Clear Bike Team 3 Open M, PM6, 1/2PM6
296 Kamil Leciejewski 1983 IFON KolarzKlub 1 Open M, PM3, 1/2PM3
134 Robert Sikora 1965 BACHA SOCHACZEW TEAM 3 Open M, PM5, 1/2PM5
780 Dominik Jakubowski 2000 Kolarski EU 1 Open M, PM2, 1/2PM2
790 Michał Wyżlic 1981 Lubawa KOLARSKI.EU 1 Open M, PM4, 1/2PM4
541 Paweł Zalewski 1979 Reckitt Riders 4 Open M, PM4, 1/2PM4
459 Arkadiusz Koloński 1977 Reckitt Riders 5 Open M, PM4, 1/2PM4
410 Bartosz Sosnowski 1977 Reckitt Riders 4 Open M, PM4, 1/2PM4
711 Kacper Bodenszac 2004 Cykliści Rypin 2 Open M, PM1, 1/2PM1
369 Paweł Drajczyk 1982 Loyalty Point Racing Team 2 Open M, PM3, 1/2PM3
729 Bartosz Borkowicz 1985 LIPA MTB 7 Open M, PM3, 1/2PM3
730 Robert Gabryszewski 1977 7 Open M, PM4, 1/2PM4
734 Michał Zurel 1979 Rypin KB Lech Rypin 2 Open M, PM4, 1/2PM4
736 Waldemar Zurel 1958 Rypin Cykliści Rypin 4 Open M, PM6, 1/2PM6
769 Krystyna Guzińska 1972 6 Open K, 1/2PK4
532 Andrzej Bendkowski 1991 Dell Team 5 Open M, PM3, 1/2PM3
165 Sławomir Misiaszek 1965 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2 Open M, PM5, 1/2PM5
470 Tadeusz Świderski 1968 Timbud Team 2 Open M, PM5, 1/2PM5
507 Jakub Nesterowicz 1991 GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 4 Open M, PM3, 1/2PM3
521 Łukasz Pawlak 1978 Dell Team 4 Open M, PM4, 1/2PM4
523 Adam Sławiński 1976 Dell Team 1 Open M, PM4, 1/2PM4
332 ANDREAS RENE 1969 AALSMEER 2 Open M, PM5, 1/2PM5
250 Tomasz Ziółkowski 1974 Rogów LESZ`GO! ROGÓW MASTERS 1 Open M, PM4, 1/2PM4
Top