Głowno Gold Race 2023 - 18.06 - Fit 38 km - Start list
Bib First name Last name Year of birth City Team Categories
1 Jacek Jusiak 1980 JASTKÓW ETI LKKG JASTKÓW mężczyźni, M40
10 Paweł Kaczmarek 1975 Inowrocław Notojadzim mężczyźni, M40
11 Rafał Wietrzykowski 1979 mężczyźni, M40
36 Andrzej Wyka 1952 mężczyźni, M70
37 Bogdan Kawaler 1975 Niezrzeszony mężczyźni, M40
48 Zbigniew Pierzchala 1961 STC STARGARD mężczyźni, M60
62 Nadiia Smyrnova 1979 Lawenda Plus kobiety, K40
61 Ihor Smyrnov 1957 Lawenda plus mężczyźni, M65
43 Sylwia Fijołek 1987 kobiety, K30
100 Mirosław Słomski 1973 DOLMAR Golub-Dobrzyń mężczyźni, M50
102 Andżelika Słomska 1970 DOLMAR kobiety, K50
16 Piotr Błażejczyk 1975 mężczyźni, M40
195 Małgorzata Idzik 1985 kobiety, K30
42 Michał Wiązowski 1972 mężczyźni, M50
197 Mateusz Makowski 1991 CelIronman mężczyźni, M30
199 Piotr Brzeski 1984 Veolia Energia Łódź Bike Team mężczyźni, M30
18 Tomasz Grudziński 1958 mężczyźni, M65
47 Jacek Nazarski 1979 mężczyźni, M40
203 BARTOSZ KACZYK 1996 mężczyźni, M20
170 Marek Cienciała 1977 MMBIKE TEAM mężczyźni, M40
14 Henryk Torbus 1946 Calisia mężczyźni, M70
28 Zenon Mikołajczyk 1948 mężczyźni, M70
204 Sebastian Skiba 1995 Vicim Team mężczyźni, M20
53 Patryk Jeziak 1985 KS Jedność Mykanów mężczyźni, M30
107 Krzysiek Staszewski 1979 Samotny Jeździec mężczyźni, M40
38 Maciej Rząca 1991 mężczyźni, M30
207 MARZENA GŁAZOWSKA 1989 kobiety, K30
208 Przemysław Ptasiński 1991 Głowno mężczyźni, M30
15 Piotr Więckowski 1978 Vege Riders mężczyźni, M40
211 Piotr Jamroszczyk 1989 mężczyźni, M30
8 MARCIN FILIPEK 1978 mężczyźni, M40
130 Rafał Rachalewski 1973 mężczyźni, M50
51 Jacek Walczak 1968 Danielosportswear mężczyźni, M50
214 Michał Wierzbicki 1971 mężczyźni, M50
80 Marcin Horecki 1977 Loyalty Point Racing Team mężczyźni, M40
2 Jakub Kowalski 1983 Głowno KS Remo Głowno mężczyźni, M40
98 Sandra Musiał 1991 kobiety, K30
73 Szymon Kufel 1988 Cudne Zielonka mężczyźni, M30
220 Michał Brzozowski 1981 Motovoyager mężczyźni, M40
99 Malwina Pilarska 1987 Klub Kolarski Żychlin kobiety, K30
221 Radosław Kula 1996 HTF Ludwik Sikorski mężczyźni, M20
209 Jakub Walczak 1993 mężczyźni, M30
222 Alek Kołaczkowski 2008 mężczyźni
225 Radosław Kowalczyk 1968 mężczyźni, M50
226 Pictr Klapek 1980 Cyklo Kwidzyn mężczyźni, M40
227 Waldemar Czarnota 1973 Cyklo Kwidzyn mężczyźni, M50
228 Jarosław Wnuk 1972 Cyklo Kwidzyn mężczyźni, M50
229 Paula Budzyńska 1991 Cyklo Kwidzyn kobiety, K30
46 Jarek Fijołek 1971 opony3miasto.pl mężczyźni, M50
231 Sławomir Woźniak 1951 Pasjonaci Kolarstwa Andrespol mężczyźni, M70
90 Igor Hynas 1991 mężczyźni, M30
189 Adam Bożejewicz 1995 TSŻ Toruń mężczyźni, M20
88 Krzysztof Dęga 1979 mężczyźni, M40
152 Piotr Szyszyński 1980 Danielosportswear Team mężczyźni, M40
246 Jarosław Buzała 1984 mężczyźni, M30
250 Jerzy Burliga 1958 mężczyźni, M65
254 Jacek Skibicki Skibicki 1957 mężczyźni, M65
255 Karol Romanowski 1982 KK Legia 1928 mężczyźni, M40
256 Gracjan Golus 1999 IBOX M LIGA RACING TEAM mężczyźni, M20
245 Marcin Wich 1971 mężczyźni, M50
257 Wojciech Zielonka 1965 KK ZAŁUSKI TEAM mężczyźni, M50
258 Leszek Rogaczewski 1971 TG Cycling Team mężczyźni, M50
108 Łukasz Bamberski 1993 mężczyźni, M30
12 Paweł Domagalski 1983 mężczyźni, M40
194 Jacek Filipczak 1980 Klub Kolarski Żychlin mężczyźni, M40
40 Łukasz Socha 1984 mężczyźni, M30
266 MACIEJ WIELGUS 1965 3DVSN mężczyźni, M50
54 Adam Okupnik 1975 Kolo cycling team mężczyźni, M40
267 Jan Wojtkowski-Paczóski 1955 mężczyźni, M65
84 Magdalena Kizerwetter-Świda-Brodawka 1975 JB Rowery kobiety, K40
268 Ryszard Skaut 1959 mężczyźni, M60
271 Mariusz Popielas 1958 mężczyźni, M65
276 Jarosław Olak 1964 mężczyźni, M50
277 Marek Paciorkowski 1978 mężczyźni, M40
133 Izabela Paderewska 1985 kobiety, K30
283 Tomasz Noga 1980 ZTPL Cycling Club mężczyźni, M40
Top