Głowno Gold Race 2023 - 18.06 - Dystans PRO 80 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
3 Łukasz Nykiel 1982 mężczyźni, M40
5 Stanisław Snopek 1998 Deloitte Adventure Team mężczyźni, M20
30 Dariusz Tereszkiewicz 1971 mężczyźni, M50
32 Grzegorz Panek 1982 mężczyźni, M40
168 Sylwester Banasiak 1980 Żychlin mężczyźni, M40
118 Aleksander Kozioł 2002 Power Of Sience Jafi Team mężczyźni, M20
83 Lech Głowiak 1985 Jafi Sport Bike Team mężczyźni, M30
200 Sławomir Ziemiakowski 1971 Veolia Energia Łódź Bike Team mężczyźni, M50
202 Łukasz Jacoszek 1986 TRiO Team mężczyźni, M30
101 Łukasz Rybak 1996 Jafi sport Bike Team mężczyźni, M20
205 Krzysztof Wolski PELETON Wolski 1979 PELETON QAIR mężczyźni, M40
94 Patryk Wrona 1988 WSKG Rowery Jamróz Terbud Team mężczyźni, M30
78 Paweł Dzięgielewski 1986 BodyiCoach Team mężczyźni, M30
212 Wojciech Jabs 1967 brak mężczyźni, M50
215 Wojciech Liberda 1992 mężczyźni, M30
167 Michał Bareła 1988 Fabryka Rowerów Cycling Team mężczyźni, M30
57 Bartłomiej Fidos 1996 mężczyźni, M20
59 Dawid Jurek 1990 mężczyźni, M30
223 Przemysław Bella 1989 Motovoyager mężczyźni, M30
224 Przemysław Janiec 1981 mężczyźni, M40
103 Maciej Pietrzak 1995 DITTA-SERIA MTB TEAM mężczyźni, M20
232 Radosław Bujacz 1978 GDW Team mężczyźni, M40
233 Wojciech Jabłoński 1972 mężczyźni, M50
234 Maciej Bujacz 1983 GDW mężczyźni, M40
235 Piotr Kutschenreiter 1996 FTI Strefa Kolarza mężczyźni, M20
236 Marcin Małas 1999 Oponeo.pl / AZS Politechnika Gdańska mężczyźni, M20
237 Michał Gawek 1977 BodyiCoach Team mężczyźni, M40
239 Michał Lerczak 1996 FTI Strefa Kolarza mężczyźni, M20
242 Piotr Frencel 1982 Ostrowska Kawaleria Kolarska mężczyźni, M40
247 Krzysztof Klementowicz 1969 mężczyźni, M50
251 Paweł Kruk 1994 BodyiCoach Team mężczyźni, M20
253 Kacper Plesiak 2003 mężczyźni, M20
55 Przemysław Bienias 1973 PELETON.EU mężczyźni, M50
58 Patryk Żubrowski 1993 FTI Strefa Kolarza mężczyźni, M30
259 Rafał Stępień 1991 SuperDrob Bike Team mężczyźni, M30
82 Kacper Brodziak 1993 BRADAS Bike Adventure mężczyźni, M30
261 Karol Beda 1983 Atol Bike Puławy mężczyźni, M40
191 Michał Maj 1974 Ośka Warszawa mężczyźni, M40
264 Gabriel Girau-Tur 1985 PRO4FUN mężczyźni, M30
265 Maciek Skorko 1982 Kolarska Grupa Białołęcka mężczyźni, M40
269 Tomasz Jarczyński 1967 mężczyźni, M50
270 Jan Jarczyński 1996 mężczyźni, M20
272 Dawid Sztab 1984 mężczyźni, M30
273 Krystian Jurczyński 1997 Grupa kolarska Gryf Tczew mężczyźni, M20
274 Piotr Gadomski 1996 mężczyźni, M20
275 Mariusz Machnik 1972 mężczyźni, M50
278 Jarosław Czapski 1981 mężczyźni, M40
279 Marcin Skrundz 1981 WBD Bike Team mężczyźni, M40
280 STANISLAW SZPILOWSKI 1982 mężczyźni, M40
281 Piotr Adamczyk 1987 Elmar Team mężczyźni, M30
282 Mateusz Szczepara 1988 mężczyźni, M30
284 Arkadiusz Gruza 1969 Kolarska Grupa Białołęcka mężczyźni, M50
Top