Wirtualna Triada Poczty Polskiej - Marsz 5 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
1000 Andrzej Siemieniuk 1983 mężczyźni, M 30
1001 Ewa Świsłocka 1966 Face Nordic Walking Team kobiety, K 50
1002 Janusz Foszcz 1968 mężczyźni, M 50
1003 Katarzyna Kulczyk-Foszcz 1979 kobiety, K 40
1004 Anna Bialas 2021 kobiety
1005 Andrzej Białas 2021 mężczyźni
1006 Sylwia Kaszuba 1985 kobiety, K 30
1007 Grzegorz Michałowski 1971 mężczyźni, M 50
1008 Ewelina Jagura-Rusek 1977 kobiety, K 40
1009 Tomasz Kaczmarek 1978 mężczyźni, M 40
1010 Grażyna Stankiewicz 1964 Bydgoszcz Postdata Team kobiety, K 50
1011 Robert Antosiewicz 1970 LuLaTeam mężczyźni, M 50
1012 Dariusz Buczkowski 1974 mężczyźni, M 40
1013 Marek Barylski 1973 KUTNO mężczyźni, M 40
1015 Julia Śleziona 1985 Lubliniec kobiety, K 30
1016 Dariusz Wilk 1967 mężczyźni, M 50
1017 Pawel K 1986 mężczyźni, M 30
1018 Waldek Groch 1976 Gdynia #postdatateam mężczyźni, M 40
1019 Łukasz Czarnecki 1979 _ mężczyźni, M 40
1020 Karolina Stobiecka 1993 kobiety, K 20
1021 Michał Stegienko 1989 mężczyźni, M 30
1022 Maciej Ułamek 1978 mężczyźni, M 40
1023 Arkadiusz Gołaszewski 1965 Poczta Polska RS Katowice DKO mężczyźni, M 50
1024 Tomasz Sikora 1976 WICHER SIENIAWA TEAM mężczyźni, M 40
1025 Zbigniew Pacan 1966 Dyczuś Team mężczyźni, M 50
1026 Aleksandra Dusińska 1986 kobiety, K 30
1027 Daniel Dawidziuk 1977 Kętrzyn 1 mężczyźni, M 40
1028 Jan Kulczycki 1950 mężczyźni, M 70
1029 MONIKA PILARSKA 1978 kobiety, K 40
1030 Piotr DZIEPAK 1980 Mrokowska WOLA na BIEGANIE mężczyźni, M 40
1032 Sylwia Szotrowska 1983 kobiety, K 30
1033 Agnieszka Senkowska 1976 kobiety, K 40
1034 Tomasz Nowicki 1986 mężczyźni, M 30
1035 Adam Grabara 1973 mężczyźni, M 40
1036 Sylwia Pogorzelska 1981 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie kobiety, K 40
1037 Daniel Pogorzelski 1979 FIEGEbiega mężczyźni, M 40
1038 Michał Nowacki 1981 mężczyźni, M 40
1039 Piotr Sobiech 1984 Sobiech mężczyźni, M 30
1040 Wojciech Regner 1977 mężczyźni, M 40
1041 Mariusz Dreliszak 1974 mężczyźni, M 40
1042 Roman Godziuk 1960 mężczyźni, M 60
1043 Izabela Koralewska 1997 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 20
1045 Dariusz Działowski 1977 Dąbrowa Górnicza mężczyźni, M 40
1046 Michał Kubicki 2009 Bydgoszcz KUBICCY TEAM mężczyźni
1047 Beata Pawłowska 1973 Radlinioki w biegu kobiety, K 40
1048 Ewa Lewczak 1972 kobiety, K 40
1050 BARBARA OKRUTNIAK 1968 kobiety, K 50
1051 Leszek Ignatiuk 1974 Dom mężczyźni, M 40
1052 Adrian Wlaźlak 1988 mężczyźni, M 30
1053 Barbara Sołtys 1972 kobiety, K 40
1054 Kamila Sołtys 1998 kobiety, K 20
1055 Monika Wach 1988 kobiety, K 30
1056 Rafał Jureczko 1974 Olkuszbiega mężczyźni, M 40
1057 Robert Król 1980 mężczyźni, M 40
1058 Maciej Fiedorczuk 1982 Korsze PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
1059 Marta Daniszewska 1980 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
1060 Joanna Szumska 1975 kobiety, K 40
1061 Damian Nasiadek 1985 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
1062 Karolina Lew 1994 Wrocław #postdatateam kobiety, K 20
1063 MAGDALENA Ilczyszyn 1980 kobiety, K 40
1064 Paulina Paćkowska 1992 kobiety, K 20
1065 Robert Piwowarski 1971 WER Lublin mężczyźni, M 50
1066 Klaudia Gliwka 1991 kobiety, K 30
1067 Bożena Szołtysek 1969 kobiety, K 50
1068 Katarzyna T 1982 kobiety, K 30
1069 Robert Wojtasik 1975 mężczyźni, M 40
1070 Danuta Kubicka 1979 KUBICCY TEAM kobiety, K 40
1071 Tomasz Staszewski 1987 mężczyźni, M 30
1072 Katarzyna Lesisz 1975 Wartkie Pierony kobiety, K 40
1073 Mariusz Kruszyna 1978 mężczyźni, M 40
1074 Maciej Kubicki 1976 KUBICCY TEAM mężczyźni, M 40
1075 Robert Adaszewski 1971 mężczyźni, M 50
1076 Andrzej Wilk 1975 mężczyźni, M 40
1077 Rafal Rabczak 1982 mężczyźni, M 30
1078 Bartłomiej Poręba 1980 Poczta Polska mężczyźni, M 40
1079 Andrzej Grendziński 1970 Ostróda PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 50
1080 Krzysztof Stasiak 1980 STT mężczyźni, M 40
1082 Izabela Kochanowicz 1982 KB WIKON kobiety, K 30
1083 Marek Kochanowicz 1972 Nowa Sól KB WIKON mężczyźni, M 40
1084 Tomasz Kubasik 1971 Kubasik Team mężczyźni, M 50
1085 Iwona Wałcerz 1976 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
1086 Andrzej Michalik 1964 BBL Gorzów Wlkp. mężczyźni, M 50
1087 Robert Skorupa 1980 mężczyźni, M 40
1088 Krystyna Grzybek 1979 kobiety, K 40
1089 Barbara Zając 1990 kobiety, K 30
1090 Piotr Kontowicz 1964 Jurassic Bike Team mężczyźni, M 50
1091 Sylwia Długokęcka 1986 kobiety, K 30
1092 Alina Bogońska 1988 kobiety, K 30
1093 Adam Kultys 2021 Radzionków Poczta Polska mężczyźni
1094 Paweł Bogoński 1979 Auto-Starter mężczyźni, M 40
1095 Angelika Jaworska 1997 kobiety, K 20
1096 Krzysztof Boczek 1966 Per Aspera Ad Astra mężczyźni, M 50
1097 Marzena Cioruń 1973 kobiety, K 40
1098 Beata Kozłowska 2021 kobiety
1099 Tomasz Ławniczak 1982 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
1100 Joanna Stolarska-Sweklej 1967 Dzierżoniów Dzierżoniów kobiety, K 50
1101 Marianna Sobiech 1983 Sobiech kobiety, K 30
1102 Łukasz Radożycki 1987 Sanok Poczta Polska mężczyźni, M 30
1103 Malwina Radożycka 1990 Poczta Polska kobiety, K 30
1104 Agnieszka Jonek 1975 kobiety, K 40
1105 Michał Maguza 1962 mężczyźni, M 50
1106 Iga Jonek 2001 kobiety, K 20
1107 Maria Płóciennik 1962 kobiety, K 50
1108 Marek Maruszczak 1974 mężczyźni, M 40
1109 Katarzyna Kuczek 1977 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
1110 Dorota Lada 1986 kobiety, K 30
1111 Karolina Zielińska 1992 kobiety, K 20
1112 Damian Knap 1987 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
1113 Radosław Garncarz 1972 mężczyźni, M 40
1114 Anna Garncarz 1981 Z Kijami Przez Życie kobiety, K 40
1115 Paweł Rzosiński 2021 Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce mężczyźni
1116 Krystyna Puchowska 1953 kobiety, K 60
1117 Krzysztof Nowotka 1975 Rykowisko Team mężczyźni, M 40
1118 Joanna Jarosik 1982 Łódź Kocha Sport kobiety, K 30
1119 Ireneusz Wasiluk 2020 mężczyźni
1120 Leszek Papierski 1976 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 40
1121 Dorota Błahut 1973 kobiety, K 40
1122 Kamil Nadrowski 1985 Nadrowski Team mężczyźni, M 30
1123 Waldemar Błahut 1961 mężczyźni, M 60
1124 Robert Czyż 1974 Pocztowa Grupa Biegowa mężczyźni, M 40
1126 Beata Rycerz 1969 kobiety, K 50
1127 Kamilla Pawluś 1976 kobiety, K 40
1128 Grzegorz Kuczyński 1974 Białystok Biega Team mężczyźni, M 40
1129 Ewa Maj 1985 kobiety, K 30
1130 Anna Wawrzyniak 1991 kobiety, K 30
1131 Justyna Maj 2005 kobiety
1132 Filip Maj 2012 mężczyźni
1133 Agnieszka Makowska 1973 W pogoni za duchem kobiety, K 40
1135 Maja Cichowska 1983 Bydgoszcz kobiety, K 30
1136 Agnieszka Bogdanowicz 1977 kobiety, K 40
1137 Zbigniew Dziuba 1991 Olsztyn Postdata Team mężczyźni, M 30
1138 Michał Wysocki 1971 mężczyźni, M 50
1139 Jolanta Sztejka 1978 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
1140 Piotr Konopka 1978 Lubelska Grupa Triathlonu mężczyźni, M 40
1142 Wioletta Adamczyk 1980 kobiety, K 40
1143 Katarzyna Mandziarz 1975 kobiety, K 40
1144 Elżbieta Laskowska 1986 kobiety, K 30
1145 Magdalena Golubiewska 1992 kobiety, K 20
1146 Szymon Sornek 1983 Poczta Polska mężczyźni, M 30
1147 Anna Sornek 1983 kobiety, K 30
1148 Adam Zajac 1979 mężczyźni, M 40
1149 Tomasz Stefaniuk 1971 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 50
1150 Mariusz Młynarski 1971 Chce Ci się? mężczyźni, M 50
1151 Iwona Młynarska 1975 Blachownia Chce Ci się? kobiety, K 40
1152 Łukasz Grzankowski 1965 mężczyźni, M 50
1153 Andrzej Szałas 1969 mężczyźni, M 50
1154 Justyna Kaja 1975 kobiety, K 40
1155 Dorota Cebula 1971 kobiety, K 50
1156 Dariusz Koza 1988 Zbylitowska Góra Dariusz Koza mężczyźni, M 30
1157 Monika Silska 1988 kobiety, K 30
1158 Grzegorz Silski 1984 mężczyźni, M 30
1159 Marcin Wojtaszek 1972 Września Studio Treningu 36 MINUT Konin mężczyźni, M 40
1160 Kamil Kownacki 1988 UP Grajewo 1 mężczyźni, M 30
1161 Arkadiusz Spera 1977 Jurassic Bike Team mężczyźni, M 40
1162 Kamil Matuszewski 1978 mężczyźni, M 40
1163 Oskar Matuszewski 2005 mężczyźni
1164 Monika Arabas 2021 Pocztowa Grupa Biegowa kobiety
1165 Andrzej Guzmann 2021 mężczyźni
1166 Joanna Radomska 1970 Sportowa Paczka Pocztowa Grupa Biegowa kobiety, K 50
1167 Monika Samsel 1981 #postdatateam kobiety, K 40
1171 Marta Wasińska 1970 kobiety, K 50
1172 Tomasz Zubrycki 1981 mężczyźni, M 40
1173 Monika Grygiel 1983 kobiety, K 30
1174 Roman Kałwiński 1970 MKS POGOŃ OLEŚNICA mężczyźni, M 50
1175 Damian Grygiel 1981 mężczyźni, M 40
1176 Irmina Kasprzyk 1976 Chce Ci się? kobiety, K 40
1177 Witold Kasprzyk 1972 Chce Ci się? mężczyźni, M 40
1178 Michał Wiśniewski 1974 Granica Granica warriors mężczyźni, M 40
1179 Dominika Kasprzyk 2006 Chce Ci się? kobiety
1180 Jolanta Wałęga 1977 kobiety, K 40
1181 Monika Szymczak 1976 kobiety, K 40
1182 MIROSŁAW KAWUCHA 1969 KRS FORMOZA mężczyźni, M 50
1183 Magdalena Chuchla 1977 kobiety, K 40
1184 Agnieszka Janusz-Nadybał 1979 kobiety, K 40
1185 Anna Płóciennik 1984 kobiety, K 30
1186 Szymon Pichalski 1992 mężczyźni, M 20
1187 PIOTR ROZWADOWSKI 1967 PGB SPORTOWA PACZKA mężczyźni, M 50
1188 MAŁGORZATA OLECHWIR 1977 kobiety, K 40
1190 Aleksandra Kubik 1977 kobiety, K 40
1191 Dariusz Kubik 1975 mężczyźni, M 40
1192 Monika Molińska 1976 kobiety, K 40
1193 Waldemar Kita 2021 UP Środa Śląska kobiety
1194 DOROTA MANISZEWSKA 1976 kobiety, K 40
1195 Arkadiusz Rodzik 1980 mężczyźni, M 40
1196 Barbara Ziomek 1974 PGB kobiety, K 40
1197 Janusz Padło 1971 mężczyźni, M 50
1198 Tomasz Szopa 1984 PGB mężczyźni, M 30
1199 Aleksandra Naczulska-Szopa 1984 kobiety, K 30
1200 Iwona Jabłońska 1972 kobiety, K 40
1201 Katarzyna Zawada 1982 kobiety, K 30
1202 Faustyna Dunin-Sulgostowska 1976 kobiety, K 40
1203 Mirosław Kubiak 2021 GB Wielkopolscy Biegacze mężczyźni
1204 Joanna Sikorska 1973 kobiety, K 40
1205 Joanna Wesoły 1974 Poczta Polska kobiety, K 40
1206 Zuzanna Wesoły 2005 kobiety
1207 Jolanta Borzyszkowska 1958 BEZ KIJA NIE PODCHODŹ kobiety, K 60
1208 Wojciech Wypych 1960 mężczyźni, M 60
1209 Beata Góra 1971 WłóczyKije Gdynia kobiety, K 50
1210 Anna Szczypta 1984 Kmita Zabierzów kobiety, K 30
1211 Marek Szczypta 1984 Kmita Zabierzów mężczyźni, M 30
1212 Antoś Szczypta 2013 Kmita Zabierzów mężczyźni
1213 Adam Szczypta 2010 Kmita Zabierzów mężczyźni
1214 Barbara Korecka 1971 kobiety, K 50
1215 Jakub Mykowski 2021 mężczyźni
1216 Piotr Paliński 1984 Palik mężczyźni, M 30
1217 Andrzej Lipiński 1962 mężczyźni, M 50
1218 DARIA SZEFLER 1996 kobiety, K 20
1219 Bogdan Pawlak 1968 mężczyźni, M 50
1220 Maciej Kasprzyk 2008 Chce Ci się? mężczyźni
1221 Agata Jadczak 2021 kobiety
1222 Piotr Łabenda 2021 Terenowa Masakra Team mężczyźni
1223 Weronika Chwedorowicz 1985 Envelo kobiety, K 30
1224 Piotr Hołubowicz 1975 Granica Warriors mężczyźni, M 40
1225 Joanna Jonkwisz 1979 Kętrzyn 1 kobiety, K 40
1226 Justyna Figurska-Barańska 1982 kobiety, K 30
1227 Lucyna Prygiel-Augustyniak 1971 kobiety, K 50
1229 Wojciech Machaj 1979 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 40
1230 Piotr Kozar 2021 mężczyźni
1231 Mariusz Chmielewski 1979 Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni mężczyźni, M 40
1232 Michał Chmielewski 2011 Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni mężczyźni
1233 PAWEŁ SZUMSKI 1973 mężczyźni, M 40
1234 Marek Roszkiewicz 2021 mężczyźni
1235 Małgorzata Pietruszewska 2021 Jelenia Góra kobiety
1236 Leszek Pietruszewski 1955 Jelenia Góra mężczyźni, M 60
1237 Tomasz Zdzikot 1979 mężczyźni, M 40
1241 Krzysztof Olejnik 1970 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 50
1242 Magdalena Podleśna 1985 kobiety, K 30
1243 Karol Molenda 1980 NCBC mężczyźni, M 40
1244 Zbigniew Kuźmiński 1981 PGB mężczyźni, M 40
1245 Wiesław Szeląg 1967 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 50
1246 Sebastian Hańderek 1996 mężczyźni, M 20
1247 Karina Bester 1972 kobiety, K 40
1248 Jarosław Więcek 1981 Poczta Polska mężczyźni, M 40
1249 Waldemar Sobol 1967 UP Kętrzyn 1 mężczyźni, M 50
1250 Patryk Zborowski 1996 UP Kętrzyn 1 mężczyźni, M 20
1251 Wiesław Włodek 1967 mężczyźni, M 50
1252 Joanna Tartas 1963 kobiety, K 50
1253 MARCIN PRUCNAL 1984 mężczyźni, M 30
1254 Anna Niewiarowska 1979 Ubezpieczenia Pocztowe kobiety, K 40
1255 Adam Niewiarowski 1979 Ubezpieczenia Pocztowe mężczyźni, M 40
1256 Renata Jarczewska 1967 kobiety, K 50
1257 Łukasz Rogalewski 1994 mężczyźni, M 20
1258 Anna Mroczka 1978 Siemianowice Śląskie kobiety, K 40
1259 Jarosław Padoł 1973 mężczyźni, M 40
1260 Klaudiusz Jarych 1979 mężczyźni, M 40
1261 Krystyna Wypasek 1976 #postdatateam kobiety, K 40
1262 Krzysztof Pająk 1964 Klub Wysokogórski Gliwice mężczyźni, M 50
1750 Adam Czochański 1989 mężczyźni, M 30
1751 Jolanta Baca 1961 kobiety, K 60
1752 Bartłomiej Sternik 1981 Warszawa PZU Sport Team mężczyźni, M 40
1753 Michał Mikołajczyk 1991 University of Warsaw mężczyźni, M 30
1754 Jerzy Borkowski 1951 Biegiem Radom mężczyźni, M 70
1755 Marta Syrek 1990 Ostrów Biega kobiety, K 30
1757 Norbert Kwiatkowski 1995 mężczyźni, M 20
1758 Adam Jakubowski 1991 mężczyźni, M 30
1759 Janusz Kunicki 1953 Daro Mońki mężczyźni, M 60
1760 Przemysław Tokarek 1982 BiegamBoLubię Gubin mężczyźni, M 30
1761 Anna Struska 1977 Kamienna Góra kobiety, K 40
1762 Tadeusz Dudziak 1962 mężczyźni, M 50
1763 Kinga Kalkowska 1979 kobiety, K 40
1764 Zdzisław Ptak 2021 mężczyźni
1765 Maria Nadolska 1962 POSTDATA SA kobiety, K 50
1766 Mariusz Iżycki 1980 mężczyźni, M 40
1767 Anna Pałka 1983 KB Parantela kobiety, K 30
1768 Mariusz Pałka 1978 KB Parantela mężczyźni, M 40
1769 Jolanta Hawron 1983 kobiety, K 30
1771 Krzysztof Cielepa 1978 mężczyźni, M 40
1772 Anna Rumszewicz 1981 #postdatateam kobiety, K 40
1773 Tomasz Pokorski 1984 LWY Częstochowa (speedrower) mężczyźni, M 30
1775 Kalyan Chakravarthy Vissapragada 1980 mężczyźni, M 40
1777 Aleksander Religa 2021 Starachowice mężczyźni
1778 Kamila Dziennik 2021 Forest Gang kobiety
1779 ANNA BILAWSKA 1980 kobiety, K 40
1780 Michał Gawryluk 1984 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
1781 Joanna Kurczyńska 2021 kobiety
1782 Krzysztof Niewrzoł 1980 mężczyźni, M 40
1783 Maria Niewrzoł 1984 kobiety, K 30
1784 Bogumił Moroszczak 1974 Bydgoszcz PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 40
1785 Łukasz Barski 1982 mężczyźni, M 30
1786 Monika Papierak 1975 kobiety, K 40
1787 Dominika MOROSZCZAK 1981 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
1788 LEA MOROSZCZAK 2013 PGB Sportowa Paczka kobiety
1789 Katarzyna Ziontek 1978 Warszawa Poczta Polska RS Warszawa Miasto kobiety, K 40
1790 Anna Byra 1975 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
1791 Mateusz Byra 2008 mężczyźni
1792 Sebastian Byra 1976 mężczyźni, M 40
1793 Kacper Byra 2010 mężczyźni
1794 Przemek Woźniak 1984 MON mężczyźni, M 30
1795 Rafał Nowak 1976 Olsztyn mężczyźni, M 40
1796 Aneta Tyrawska 1978 UP Rzeszów 6 kobiety, K 40
1798 Beata Kulesza 1976 kobiety, K 40
1799 Sławomir Bernat 1972 mężczyźni, M 40
1800 Tymoteusz Bernat 2007 mężczyźni
1801 Emilia Bernat 2009 kobiety
1802 Renata Kocurek 1978 kobiety, K 40
1803 Tomasz Kocurek 1976 mężczyźni, M 40
1804 Michał Karkoszka 1995 mężczyźni, M 20
1805 Marek Wiertel 1987 mężczyźni, M 30
1806 Artur Jurczyk 1971 mężczyźni, M 50
1807 Anna Jurczyk 1975 kobiety, K 40
1808 Oskar Jurczyk 2009 mężczyźni
1809 Jan Jurczyk 2011 mężczyźni
1810 Barbara Szeląg 1973 kobiety, K 40
1811 Urszula Szeląg 1998 kobiety, K 20
1812 Dorota Wysocka- 1972 kobiety, K 40
1813 Wiktoria Jabłońska 1996 kobiety, K 20
1814 Milena Radożycka 2014 Poczta Polska kobiety
1815 Agnieszka Barszczak 1975 Łódź Niezrzeszony kobiety, K 40
1816 Alicja CAŁY 2020 kobiety
Top