Wirtualna Triada Poczty Polskiej - Bieg 5 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
2010 Bartosz Łyskawiński 1990 Rakoniewice mężczyźni, M 30
2016 Daniel Rówiński 1980 Biegam bo lubię!!! mężczyźni, M 40
2020 Łukasz Gajda 1989 mężczyźni, M 30
2025 Andrzej Bodziony 1976 Poczta Polska mężczyźni, M 40
2029 Kamil Bargłowski 2004 mężczyźni
2034 Jan Polański 1994 Francuskie Bagnety mężczyźni, M 20
2039 Magdalena Różańska 1976 kobiety, K 40
2042 Arunas Serneckas 1966 mężczyźni, M 50
2064 Michał Kubicki 2009 Bydgoszcz KUBICCY TEAM mężczyźni
2071 Jan Szumiński 1957 mężczyźni, M 60
2073 Robert Skowroński 1975 mężczyźni, M 40
2076 Dariusz Dudziak 1976 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 40
2081 Ewa Wasilewska 1974 kobiety, K 40
2084 Grzegorz Lemański 1967 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 50
2089 Karol Aftyka 1983 WER Lublin mężczyźni, M 30
2091 Danuta Kubicka 1979 KUBICCY TEAM kobiety, K 40
2092 Mateusz Nowak 1991 mężczyźni, M 30
2097 Maciej Kubicki 1976 KUBICCY TEAM mężczyźni, M 40
2105 Jerzy Gołuński 1960 Bydgoszcz PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 60
2106 Justyna Krawel 1991 kobiety, K 30
2107 Izabela Sawecka 1992 WER Lublin kobiety, K 20
2108 Marcin Dębek 1977 BWK mężczyźni, M 40
2111 Piotr Sadowy 1995 Wrocław WER WROCŁAW mężczyźni, M 20
2113 Marek Jonek 1979 Siemianowice i Przyjaciele Biegają mężczyźni, M 40
2114 Marcin Solik 1995 Siemianowice i Przyjaciele Biegają mężczyźni, M 20
2116 Dawid Stróżyński 1986 PGB sportowa paczka mężczyźni, M 30
2119 Paweł Wypych 1980 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 40
2120 Żaneta Frąckiewicz 1991 kobiety, K 30
2121 Róża Esden-Tempska 1976 kobiety, K 40
2122 Marcin Wawrzyniak 1992 mężczyźni, M 20
2123 Oliwia Pytel 1983 kobiety, K 30
2124 Łukasz Pytel 1983 mężczyźni, M 30
2125 Julia Karkoszka 2006 kobiety
2126 Elwira Kuczek 1981 kobiety, K 40
2127 Piotr Blot 1975 BCK Pocztylion mężczyźni, M 40
2128 Przemysław Głuszko 1985 UP.LESKO/SOLINA TEAM mężczyźni, M 30
2131 Barbara Kuzian 1979 kobiety, K 40
2132 Marcin Kaliski 1978 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 40
2133 Emilia Czerwińska 1982 kobiety, K 30
2135 Mateusz Glinowiecki 1986 Poczta Polska mężczyźni, M 30
2136 Anna Sosnowska 1991 kobiety, K 30
2137 Marek Maluchnik 1973 GARAŻ Nasielsk mężczyźni, M 40
2139 Igor Grygiel 2009 mężczyźni
2140 Elżbieta Borkowska 1967 Borkoś TEAM kobiety, K 50
2145 Martyna Pajor 2000 kobiety, K 20
2146 Kamila Socha 1991 kobiety, K 30
2150 Mariusz Gorzeń 1975 Bank Pocztowy mężczyźni, M 40
2151 Aleksandra Paulska 1978 Poczta Polska kobiety, K 40
2153 Bożena Trzeciak 1972 kobiety, K 40
2154 Renata Małecka 1991 kobiety, K 30
2157 Monika Senator 1983 kobiety, K 30
2160 Piotr Gąsior 1984 Rozbiegany Susz mężczyźni, M 30
2161 Krzysztof Falkowski 1972 mężczyźni, M 40
2162 Katarzyna Falkowska 1974 kobiety, K 40
2163 Hubert Falkowski 2008 mężczyźni
2164 Paulina Nachiło 1996 kobiety, K 20
2165 Tomasz Zdzikot 1979 mężczyźni, M 40
2166 Grzegorz Chęć 1980 mężczyźni, M 40
2167 Justyna Maruszczak 1973 Miechowicka Grupa Biegowa kobiety, K 40
2169 Agnieszka Jordan 1985 kobiety, K 30
2170 Marek Rauchfleisz 2004 ULO Toruń mężczyźni
2171 Justyna Remplewicz 1984 Justyna Remplewicz kobiety, K 30
2289 Krzysztof Pająk 1964 Klub Wysokogórski Gliwice mężczyźni, M 50
2290 Roksana Kuzar 1991 Kamienna Góra kobiety, K 30
2750 Krzysztof Malik 1996 mężczyźni, M 20
2754 Mariola Urbańczyk 1991 WER Lublin kobiety, K 30
2755 Katarzyna Hoppe 1987 kobiety, K 30
2756 Adam Czochański 1989 mężczyźni, M 30
2757 Bartłomiej Sternik 1981 Warszawa PZU Sport Team mężczyźni, M 40
2758 Michał Mikołajczyk 1991 University of Warsaw mężczyźni, M 30
2760 Jerzy Borkowski 1951 Biegiem Radom mężczyźni, M 70
2761 Marta Syrek 1990 Ostrów Biega kobiety, K 30
2762 Norbert Kwiatkowski 1995 mężczyźni, M 20
2763 Adam Jakubowski 1991 mężczyźni, M 30
2765 BOGUSŁAW GOŁATA 1959 mężczyźni, M 60
2766 Janusz Kunicki 1953 Daro Mońki mężczyźni, M 60
2767 Przemysław Tokarek 1982 BiegamBoLubię Gubin mężczyźni, M 30
2768 Bartłomiej Gucwa 1977 mężczyźni, M 40
2769 Tadeusz Dudziak 1962 mężczyźni, M 50
2770 Wioletta Staranowicz 1973 kobiety, K 40
2771 Łukasz Górnik 1986 mężczyźni, M 30
2772 Jacek Bajorek 1975 IZBI KONSULTING mężczyźni, M 40
2776 Anna Pałka 1983 KB Parantela kobiety, K 30
2777 Mariusz Pałka 1978 KB Parantela mężczyźni, M 40
2778 Jolanta Hawron 1983 kobiety, K 30
2779 Krzysztof Cielepa 1978 mężczyźni, M 40
2781 Tomasz Pokorski 1984 LWY Częstochowa (speedrower) mężczyźni, M 30
2782 Kalyan Chakravarthy Vissapragada 1980 mężczyźni, M 40
2783 Aleksander Religa 2021 Starachowice mężczyźni, M 30
2785 Kamila Dziennik 2021 Forest Gang kobiety
2786 ANNA BILAWSKA 1980 kobiety, K 40
2787 Michał Gawryluk 1984 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
2788 Joanna Kurczyńska 2021 kobiety
2789 Krzysztof Niewrzoł 1980 mężczyźni, M 40
2790 Maria Niewrzoł 1984 kobiety, K 30
2795 Bogumił Moroszczak 1974 Bydgoszcz PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 40
2799 Łukasz Barski 1982 mężczyźni, M 30
2800 Monika Papierak 1975 kobiety, K 40
2801 Dominika MOROSZCZAK 1981 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
2802 LEA MOROSZCZAK 2013 PGB Sportowa Paczka kobiety
2803 Katarzyna Ziontek 1978 Warszawa Poczta Polska RS Warszawa Miasto kobiety, K 40
2804 Anna Byra 1975 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
2805 Sebastian Byra 1976 mężczyźni, M 40
2806 Piotr Rochowski 1962 Stalowowolski Klub Biegacza mężczyźni, M 50
2809 Przemek Woźniak 1984 MON mężczyźni, M 30
2810 Rafał Nowak 1976 Olsztyn mężczyźni, M 40
2811 Aneta Tyrawska 1978 UP Rzeszów 6 kobiety, K 40
2812 Dorota Kozioł 1972 Koziołki kobiety, K 40
2814 Sławomir Bernat 1972 mężczyźni, M 40
2816 Tymoteusz Bernat 2007 mężczyźni
2817 Emilia Bernat 2009 kobiety
2818 Renata Kocurek 1978 kobiety, K 40
2819 Tomasz Kocurek 1976 mężczyźni, M 40
2821 Michał Karkoszka 1995 mężczyźni, M 20
2824 Marek Wiertel 1987 mężczyźni, M 30
2825 Anetta Gołaszewska 1974 kobiety, K 40
2828 Tomasz Wilk 1984 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
2829 Artur Jurczyk 1971 mężczyźni, M 50
2830 Anna Jurczyk 1975 kobiety, K 40
2831 Oskar Jurczyk 2009 mężczyźni
2832 Jan Jurczyk 2011 mężczyźni
2836 Kostiantyn Korsakov 1972 - mężczyźni, M 40
2837 Barbara Szeląg 1973 kobiety, K 40
2838 Urszula Szeląg 1998 kobiety, K 20
2841 Michał Strzeszewski 1973 Aktywna Warszawa mężczyźni, M 40
2842 Mateusz Szerwiński 1997 mężczyźni, M 20
2843 Żaneta Pszonicka 1993 Tuszyn TEAM PSP kobiety, K 20
2845 Michał Kuczek 1979 mężczyźni, M 40
2847 Wiktoria Jabłońska 1996 kobiety, K 20
2848 Maria Matejczuk 2007 kobiety
2849 Adam Piotrowski 1982 PP mężczyźni, M 30
2850 Beata Górecka 1975 niezrzeszona kobiety, K 40
Top