Wirtualna Triada Poczty Polskiej - Jazda na rowerze 10 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
3013 Rafał Staszewski 1973 PostdataTeam mężczyźni, M 40
3016 Dariusz Perz 1986 mężczyźni, M 30
3048 Michał Kubicki 2009 Bydgoszcz KUBICCY TEAM mężczyźni
3059 Zbigniew Wodka 1967 mężczyźni, M 50
3063 Igor Starosta 2009 mężczyźni
3071 Danuta Kubicka 1979 KUBICCY TEAM kobiety, K 40
3075 Maciej Kubicki 1976 KUBICCY TEAM mężczyźni, M 40
3079 Adrian Błoch 1977 mężczyźni, M 40
3080 Blanka Błoch 2008 kobiety
3087 Monika Wańczyk 1986 kobiety, K 30
3108 Marcin Lada 1985 mężczyźni, M 30
3109 Katarzyna Rzepka 1970 Poczta Polska S.A. kobiety, K 50
3145 Sylwia Godziek 1990 Chorzów kobiety, K 30
3164 Sylwia Kotlenga 1975 #postdatateam kobiety, K 40
3209 Sylwia Czwarno 1979 POSTDATA TEAM kobiety, K 40
3233 Ireneusz Kozakiewicz 1971 GDAŃSK Postdata mężczyźni, M 50
3241 Grzegorz Cysewski 1972 #postdatateam mężczyźni, M 40
3246 Krzysztof Pająk 1964 Klub Wysokogórski Gliwice mężczyźni, M 50
3750 Wanda Janczyk 1983 #postdatateam kobiety, K 30
3751 Adam Czochański 1989 mężczyźni, M 30
3752 Adam Kozłowski 1991 mężczyźni, M 30
3753 Bartłomiej Sternik 1981 Warszawa PZU Sport Team mężczyźni, M 40
3754 Michał Mikołajczyk 1991 University of Warsaw mężczyźni, M 30
3755 Jerzy Borkowski 1951 Biegiem Radom mężczyźni, M 70
3756 Marta Syrek 1990 Ostrów Biega kobiety, K 30
3757 Norbert Kwiatkowski 1995 mężczyźni, M 20
3758 Adam Jakubowski 1991 mężczyźni, M 30
3759 Janusz Kunicki 1953 Daro Mońki mężczyźni, M 60
3760 Przemysław Tokarek 1982 BiegamBoLubię Gubin mężczyźni, M 30
3761 Tadeusz Dudziak 1962 mężczyźni, M 50
3762 Bogumiła Samp-Bednarska 1972 PostData kobiety, K 40
3763 Anna Pałka 1983 KB Parantela kobiety, K 30
3764 Mariusz Pałka 1978 KB Parantela mężczyźni, M 40
3765 Jolanta Hawron 1983 kobiety, K 30
3766 Krzysztof Cielepa 1978 mężczyźni, M 40
3768 Tomasz Pokorski 1984 LWY Częstochowa (speedrower) mężczyźni, M 30
3769 Kalyan Chakravarthy Vissapragada 1980 mężczyźni, M 40
3771 Aleksander Religa 2021 Starachowice mężczyźni, M 30
3772 Daniel Denys 1984 mężczyźni, M 30
3773 Kamila Dziennik 2021 Forest Gang kobiety
3774 ANNA BILAWSKA 1980 kobiety, K 40
3775 Michał Gawryluk 1984 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
3776 Joanna Kurczyńska 2021 kobiety
3777 Krzysztof Niewrzoł 1980 mężczyźni, M 40
3778 Maria Niewrzoł 1984 kobiety, K 30
3779 Bogumił Moroszczak 1974 Bydgoszcz PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 40
3781 Łukasz Barski 1982 mężczyźni, M 30
3782 Monika Papierak 1975 kobiety, K 40
3783 Dominika MOROSZCZAK 1981 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
3784 LEA MOROSZCZAK 2013 PGB Sportowa Paczka kobiety
3785 Katarzyna Ziontek 1978 Warszawa Poczta Polska RS Warszawa Miasto kobiety, K 40
3786 Anna Byra 1975 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
3787 Sebastian Byra 1976 mężczyźni, M 40
3788 Przemek Woźniak 1984 MON mężczyźni, M 30
3789 Rafał Nowak 1976 Olsztyn mężczyźni, M 40
3790 Aneta Tyrawska 1978 UP Rzeszów 6 kobiety, K 40
3791 Sławomir Bernat 1972 mężczyźni, M 40
3792 Tymoteusz Bernat 2007 mężczyźni
3793 Emilia Bernat 2009 kobiety
3795 Renata Kocurek 1978 kobiety, K 40
3796 Tomasz Kocurek 1976 mężczyźni, M 40
3797 Michał Karkoszka 1995 mężczyźni, M 20
3798 Marek Wiertel 1987 mężczyźni, M 30
3799 Artur Jurczyk 1971 mężczyźni, M 50
3800 Anna Jurczyk 1975 kobiety, K 40
3801 Oskar Jurczyk 2009 mężczyźni
3802 Jan Jurczyk 2011 mężczyźni
3803 Barbara Szeląg 1973 kobiety, K 40
3804 Urszula Szeląg 1998 kobiety, K 20
3808 Kacper Wysocki 2004 mężczyźni
3809 Szymon Wysocki 2002 mężczyźni, M 20
3810 Wiktoria Jabłońska 1996 kobiety, K 20
3811 Mateusz Byra 2008 mężczyźni
3813 Krzysztof Cichosz 1981 mężczyźni, M 40
3820 Bartłomiej Poręba 1980 Poczta Polska mężczyźni, M 40
Top