Wirtualna Triada Poczty Polskiej - Bieg 2 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
2013 Marcin Stefański 1975 postdata team mężczyźni, M 40
2022 Małgorzata Milke 1976 kobiety, K 40
2028 Oskar Dyduch 2014 mężczyźni
2048 Paweł Sobczyk 1994 mężczyźni, M 20
2064 Michał Kubicki 2009 Bydgoszcz KUBICCY TEAM mężczyźni
2079 Mirosław Gębarowski 1981 mężczyźni, M 40
2091 Danuta Kubicka 1979 KUBICCY TEAM kobiety, K 40
2097 Maciej Kubicki 1976 KUBICCY TEAM mężczyźni, M 40
2109 Paweł Okoński 1989 mężczyźni, M 30
2110 Natalia Kaczorowska 1993 kobiety, K 20
2112 Andrzej Książek 1976 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 40
2115 Igor Jonek 2012 Siemianowice i Przyjaciele Biegają mężczyźni
2117 Gabriel Lada 2010 mężczyźni
2118 Aleksandra Wilk 2004 kobiety
2129 Jakub Wilk 2007 mężczyźni
2130 Sylwia Tuchalska 1997 kobiety, K 20
2134 Agnieszka Walkiewicz 1980 kobiety, K 40
2138 Amelia Grygiel 2012 kobiety
2141 Damian Borkowski 1988 Borkoś TEAM mężczyźni, M 30
2142 Wiesław Cybulski 1973 mężczyźni, M 40
2143 Iwona Cybulska 1980 kobiety, K 40
2144 Adam Cybulski 2013 mężczyźni
2148 Wiktor K 2017 mężczyźni
2149 Grażyna B 1987 kobiety, K 30
2152 Krzysztof Paulski 2008 Poczta Polska mężczyźni
2155 Franciszek Małecki 2015 mężczyźni
2156 Zuzanna Małecki 2017 kobiety
2158 Łukasz Brzezicki 1981 RS Lublin mężczyźni, M 40
2159 Mateusz Wodejko 1977 mężczyźni, M 40
2168 Tomasz Zdzikot 1979 mężczyźni, M 40
2172 Joanna Kiczka 1982 kobiety, K 30
2173 Arkadiusz Strzemecki 2011 mężczyźni
2174 Przemysław Strzemecki 1978 mężczyźni, M 40
2175 Beata Nowak 1985 kobiety, K 30
2289 Krzysztof Pająk 1964 Klub Wysokogórski Gliwice mężczyźni, M 50
2751 Michał Kazubek 1981 Warszawa mężczyźni, M 40
2752 Paweł Kazubek 2014 Warszawa mężczyźni
2753 Jan Kazubek 2010 mężczyźni
2756 Adam Czochański 1989 mężczyźni, M 30
2757 Bartłomiej Sternik 1981 Warszawa PZU Sport Team mężczyźni, M 40
2758 Michał Mikołajczyk 1991 University of Warsaw mężczyźni, M 30
2760 Jerzy Borkowski 1951 Biegiem Radom mężczyźni, M 70
2761 Marta Syrek 1990 Ostrów Biega kobiety, K 30
2762 Norbert Kwiatkowski 1995 mężczyźni, M 20
2763 Adam Jakubowski 1991 mężczyźni, M 30
2766 Janusz Kunicki 1953 Daro Mońki mężczyźni, M 60
2767 Przemysław Tokarek 1982 BiegamBoLubię Gubin mężczyźni, M 30
2769 Tadeusz Dudziak 1962 mężczyźni, M 50
2776 Anna Pałka 1983 KB Parantela kobiety, K 30
2777 Mariusz Pałka 1978 KB Parantela mężczyźni, M 40
2778 Jolanta Hawron 1983 kobiety, K 30
2779 Krzysztof Cielepa 1978 mężczyźni, M 40
2780 Zofia Zając 1975 kobiety, K 40
2781 Tomasz Pokorski 1984 LWY Częstochowa (speedrower) mężczyźni, M 30
2782 Kalyan Chakravarthy Vissapragada 1980 mężczyźni, M 40
2783 Aleksander Religa 2021 Starachowice mężczyźni
2784 Filip Błanek 1997 mężczyźni, M 20
2785 Kamila Dziennik 2021 Forest Gang kobiety
2786 ANNA BILAWSKA 1980 kobiety, K 40
2787 Michał Gawryluk 1984 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
2788 Joanna Kurczyńska 2021 kobiety
2789 Krzysztof Niewrzoł 1980 mężczyźni, M 40
2790 Maria Niewrzoł 1984 kobiety, K 30
2791 Łukasz Niewrzoł 2013 mężczyźni
2792 Magdalena Niewrzoł 2016 kobiety
2794 Dawid Perkowski 1995 Białostocka Sekta Biegaczy mężczyźni, M 20
2795 Bogumił Moroszczak 1974 Bydgoszcz PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 40
2796 Piotr Rochowski 1962 Stalowowolski Klub Biegacza mężczyźni, M 50
2799 Łukasz Barski 1982 mężczyźni, M 30
2800 Monika Papierak 1975 kobiety, K 40
2801 Dominika MOROSZCZAK 1981 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
2802 LEA MOROSZCZAK 2013 PGB Sportowa Paczka kobiety
2803 Katarzyna Ziontek 1978 Warszawa Poczta Polska RS Warszawa Miasto kobiety, K 40
2804 Anna Byra 1975 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
2805 Sebastian Byra 1976 mężczyźni, M 40
2808 Przemysław Woźniak 1984 Wieliszew Heron Team mężczyźni, M 30
2809 Przemek Woźniak 1984 MON mężczyźni, M 30
2810 Rafał Nowak 1976 Olsztyn mężczyźni, M 40
2811 Aneta Tyrawska 1978 UP Rzeszów 6 kobiety, K 40
2813 Sara Bajda 1990 kobiety, K 30
2814 Sławomir Bernat 1972 mężczyźni, M 40
2816 Tymoteusz Bernat 2007 mężczyźni
2817 Emilia Bernat 2009 kobiety
2818 Renata Kocurek 1978 kobiety, K 40
2819 Tomasz Kocurek 1976 mężczyźni, M 40
2821 Michał Karkoszka 1995 mężczyźni, M 20
2822 Maciej Kandulski 1957 Poznań Marianne et sa Garde Franco-Polonaise mężczyźni, M 60
2824 Marek Wiertel 1987 mężczyźni, M 30
2827 Tomasz Wilk 1984 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
2829 Artur Jurczyk 1971 mężczyźni, M 50
2830 Anna Jurczyk 1975 kobiety, K 40
2831 Oskar Jurczyk 2009 mężczyźni
2832 Jan Jurczyk 2011 mężczyźni
2834 Justyna Siwek 1974 Poczta Polska kobiety, K 40
2835 HANNA NICEWICZ 1988 kobiety, K 30
2837 Barbara Szeląg 1973 kobiety, K 40
2838 Urszula Szeląg 1998 kobiety, K 20
2847 Wiktoria Jabłońska 1996 kobiety, K 20
Top