Wirtualna Triada Poczty Polskiej - Marsz 10 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
1014 GENADIUSZ CIEMNOŁOŃSKI 1953 - mężczyźni, M 60
1031 JOANNA KOWALSKA 1973 kobiety, K 40
1044 Agnieszka Filipczuk 1980 kobiety, K 40
1046 Michał Kubicki 2009 Bydgoszcz KUBICCY TEAM mężczyźni
1049 Zbigniew Oczkowski 2021 Stalowa Wola PGE mężczyźni
1050 BARBARA OKRUTNIAK 1968 kobiety, K 50
1070 Danuta Kubicka 1979 KUBICCY TEAM kobiety, K 40
1074 Maciej Kubicki 1976 KUBICCY TEAM mężczyźni, M 40
1081 Dariusz Kozajda 1968 Połczyn Zdrój MOTOORŁY mężczyźni, M 50
1125 Beata Jarząbek 1968 kobiety, K 50
1134 Anna Szczepanek 1980 kobiety, K 40
1141 Michał Fibek 1977 mężczyźni, M 40
1168 Magdalena Wojcieszak 1988 kobiety, K 30
1169 EWA LINK 1972 kobiety, K 40
1170 Krystyna Styga 1962 Kolbuszowski Klub Nordic Walking kobiety, K 50
1189 Olga Staniszewska 1985 Zabrze Nasz Everest kobiety, K 30
1228 Vanessa Andryszak 2001 AMW kobiety, K 20
1238 Łukasz Kaczorowski 1989 mężczyźni, M 30
1239 Dariusz Twardy 1970 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 50
1240 Dorota Twardy 1972 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
1262 Krzysztof Pająk 1964 Klub Wysokogórski Gliwice mężczyźni, M 50
1750 Adam Czochański 1989 mężczyźni, M 30
1752 Bartłomiej Sternik 1981 Warszawa PZU Sport Team mężczyźni, M 40
1753 Michał Mikołajczyk 1991 University of Warsaw mężczyźni, M 30
1754 Jerzy Borkowski 1951 Biegiem Radom mężczyźni, M 70
1755 Marta Syrek 1990 Ostrów Biega kobiety, K 30
1756 Malgorzata Lis-Jagodzińska 1971 kobiety, K 50
1757 Norbert Kwiatkowski 1995 mężczyźni, M 20
1758 Adam Jakubowski 1991 mężczyźni, M 30
1759 Janusz Kunicki 1953 Daro Mońki mężczyźni, M 60
1760 Przemysław Tokarek 1982 BiegamBoLubię Gubin mężczyźni, M 30
1762 Tadeusz Dudziak 1962 mężczyźni, M 50
1767 Anna Pałka 1983 KB Parantela kobiety, K 30
1768 Mariusz Pałka 1978 KB Parantela mężczyźni, M 40
1769 Jolanta Hawron 1983 kobiety, K 30
1770 Teresa Baranowska 1951 kobiety, K 70
1771 Krzysztof Cielepa 1978 mężczyźni, M 40
1773 Tomasz Pokorski 1984 LWY Częstochowa (speedrower) mężczyźni, M 30
1774 Leszek Borkowski 1966 NoWi Siedlce - NW Wschód mężczyźni, M 50
1775 Kalyan Chakravarthy Vissapragada 1980 mężczyźni, M 40
1776 Joanna Kostrubiec 1978 kobiety, K 40
1777 Aleksander Religa 2021 Starachowice mężczyźni
1778 Kamila Dziennik 2021 Forest Gang kobiety
1779 ANNA BILAWSKA 1980 kobiety, K 40
1780 Michał Gawryluk 1984 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
1781 Joanna Kurczyńska 2021 kobiety
1782 Krzysztof Niewrzoł 1980 mężczyźni, M 40
1783 Maria Niewrzoł 1984 kobiety, K 30
1784 Bogumił Moroszczak 1974 Bydgoszcz PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 40
1785 Łukasz Barski 1982 mężczyźni, M 30
1786 Monika Papierak 1975 kobiety, K 40
1787 Dominika MOROSZCZAK 1981 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
1788 LEA MOROSZCZAK 2013 PGB Sportowa Paczka kobiety
1789 Katarzyna Ziontek 1978 Warszawa Poczta Polska RS Warszawa Miasto kobiety, K 40
1790 Anna Byra 1975 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
1792 Sebastian Byra 1976 mężczyźni, M 40
1794 Przemek Woźniak 1984 MON mężczyźni, M 30
1795 Rafał Nowak 1976 Olsztyn mężczyźni, M 40
1796 Aneta Tyrawska 1978 UP Rzeszów 6 kobiety, K 40
1797 Małgorzata Szymonik 1967 Brak kobiety, K 50
1799 Sławomir Bernat 1972 mężczyźni, M 40
1800 Tymoteusz Bernat 2007 mężczyźni
1801 Emilia Bernat 2009 kobiety
1802 Renata Kocurek 1978 kobiety, K 40
1803 Tomasz Kocurek 1976 mężczyźni, M 40
1804 Michał Karkoszka 1995 mężczyźni, M 20
1805 Marek Wiertel 1987 mężczyźni, M 30
1806 Artur Jurczyk 1971 mężczyźni, M 50
1807 Anna Jurczyk 1975 kobiety, K 40
1808 Oskar Jurczyk 2009 mężczyźni
1809 Jan Jurczyk 2011 mężczyźni
1810 Barbara Szeląg 1973 kobiety, K 40
1811 Urszula Szeląg 1998 kobiety, K 20
1813 Wiktoria Jabłońska 1996 kobiety, K 20
Top