Wirtualna Triada Poczty Polskiej - Bieg 10 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Kategorie
2000 Andrzej Siemieniuk 1983 mężczyźni, M 30
2001 Ewa Świsłocka 1966 Face Nordic Walking Team kobiety, K 50
2002 Marcin Tyska 1997 Envelo mężczyźni, M 20
2003 Janusz Foszcz 1968 mężczyźni, M 50
2004 Katarzyna Kulczyk-Foszcz 1979 kobiety, K 40
2005 Anna Bialas 2021 kobiety
2006 Andrzej Białas 2021 mężczyźni
2007 Sylwia Kaszuba 1985 kobiety, K 30
2008 Grzegorz Michałowski 1971 mężczyźni, M 50
2009 Ewelina Jagura-Rusek 1977 kobiety, K 40
2011 Tomasz Kaczmarek 1978 mężczyźni, M 40
2012 Karol Obolewicz 1990 mężczyźni, M 30
2014 Tomasz Płachecki 1985 #PostdataTeam mężczyźni, M 30
2015 Andrzej Pilski 1949 Barefoot Runners Society mężczyźni, M 70
2017 Robert Antosiewicz 1970 LuLaTeam mężczyźni, M 50
2018 Dariusz Buczkowski 1974 mężczyźni, M 40
2019 Dariusz Burdach 1976 Jack Team/Team Parszczyńskich mężczyźni, M 40
2021 Norbert Haniszewski 1976 mężczyźni, M 40
2023 Marek Barylski 1973 KUTNO mężczyźni, M 40
2024 Damian Len 1983 mężczyźni, M 30
2026 Julia Śleziona 1985 Lubliniec kobiety, K 30
2027 Dariusz Wilk 1967 mężczyźni, M 50
2030 Pawel K 1986 mężczyźni, M 30
2031 Waldek Groch 1976 Gdynia #postdatateam mężczyźni, M 40
2032 Łukasz Czarnecki 1979 _ mężczyźni, M 40
2033 Karolina Stobiecka 1993 kobiety, K 20
2035 Michał Stegienko 1989 mężczyźni, M 30
2036 Maciej Ułamek 1978 mężczyźni, M 40
2037 Arkadiusz Gołaszewski 1965 Poczta Polska RS Katowice DKO mężczyźni, M 50
2038 Tomasz Sikora 1976 WICHER SIENIAWA TEAM mężczyźni, M 40
2040 Zbigniew Pacan 1966 Dyczuś Team mężczyźni, M 50
2041 Aleksandra Dusińska 1986 kobiety, K 30
2043 Maciej Boruszewski 1973 mężczyźni, M 40
2044 Krzysztof Stasiak 1980 STT mężczyźni, M 40
2045 Daniel Dawidziuk 1977 Kętrzyn 1 mężczyźni, M 40
2046 Jan Kulczycki 1950 mężczyźni, M 70
2047 MONIKA PILARSKA 1978 kobiety, K 40
2049 Piotr DZIEPAK 1980 Mrokowska WOLA na BIEGANIE mężczyźni, M 40
2050 Sylwia Szotrowska 1983 kobiety, K 30
2051 Agnieszka Senkowska 1976 kobiety, K 40
2052 Tomasz Nowicki 1986 mężczyźni, M 30
2053 Adam Grabara 1973 mężczyźni, M 40
2054 Sylwia Pogorzelska 1981 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie kobiety, K 40
2055 Daniel Pogorzelski 1979 FIEGEbiega mężczyźni, M 40
2056 Michał Nowacki 1981 mężczyźni, M 40
2057 Piotr Sobiech 1984 Sobiech mężczyźni, M 30
2058 Wojciech Regner 1977 mężczyźni, M 40
2059 Mariusz Dreliszak 1974 mężczyźni, M 40
2060 Roman Godziuk 1960 mężczyźni, M 60
2061 Katarzyna Szkopińska 1979 kobiety, K 40
2062 Izabela Koralewska 1997 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 20
2063 Dariusz Działowski 1977 Dąbrowa Górnicza mężczyźni, M 40
2064 Michał Kubicki 2009 Bydgoszcz KUBICCY TEAM mężczyźni
2065 Daniel Chochoł 1992 mężczyźni, M 20
2066 Beata Pawłowska 1973 Radlinioki w biegu kobiety, K 40
2067 Stanisław Rojek 1970 mężczyźni, M 50
2068 Ewa Lewczak 1972 kobiety, K 40
2069 Łukasz Bendowski 1991 Grodziski Klub Biegacza mężczyźni, M 30
2070 Joanna Naprawa 1992 kobiety, K 20
2072 BARBARA OKRUTNIAK 1968 kobiety, K 50
2074 Leszek Ignatiuk 1974 Dom mężczyźni, M 40
2075 Adrian Wlaźlak 1988 mężczyźni, M 30
2077 Rafał Jureczko 1974 Olkuszbiega mężczyźni, M 40
2078 Robert Król 1980 mężczyźni, M 40
2080 Maciej Fiedorczuk 1982 Korsze PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
2082 Marta Daniszewska 1980 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
2083 Damian Nasiadek 1985 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
2085 Karolina Lew 1994 Wrocław #postdatateam kobiety, K 20
2086 Paulina Paćkowska 1992 kobiety, K 20
2087 Robert Piwowarski 1971 WER Lublin mężczyźni, M 50
2088 Klaudia Gliwka 1991 kobiety, K 30
2091 Danuta Kubicka 1979 KUBICCY TEAM kobiety, K 40
2093 Tomasz Staszewski 1987 mężczyźni, M 30
2094 Katarzyna Wilk 1979 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
2095 Katarzyna Lesisz 1975 Wartkie Pierony kobiety, K 40
2096 Mariusz Kruszyna 1978 mężczyźni, M 40
2097 Maciej Kubicki 1976 KUBICCY TEAM mężczyźni, M 40
2098 Robert Adaszewski 1971 mężczyźni, M 50
2099 Andrzej Wilk 1975 mężczyźni, M 40
2100 Rafal Rabczak 1982 mężczyźni, M 30
2101 Bartłomiej Poręba 1980 Poczta Polska mężczyźni, M 40
2102 Andrzej Grendziński 1970 Ostróda PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 50
2103 Jarosław Łuniewski 1980 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 40
2104 Izabela Kochanowicz 1982 KB WIKON kobiety, K 30
2105 Marek Kochanowicz 1972 Nowa Sól KB WIKON mężczyźni, M 40
2106 Tomasz Kubasik 1971 Kubasik Team mężczyźni, M 50
2107 Robert Koscicki 1970 mężczyźni, M 50
2108 Iwona Wałcerz 1976 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
2109 Andrzej Michalik 1964 BBL Gorzów Wlkp. mężczyźni, M 50
2110 Robert Skorupa 1980 mężczyźni, M 40
2111 Krystyna Grzybek 1979 kobiety, K 40
2112 Barbara Zając 1990 kobiety, K 30
2113 Piotr Kontowicz 1964 Jurassic Bike Team mężczyźni, M 50
2114 Sylwia Długokęcka 1986 kobiety, K 30
2115 Alina Bogońska 1988 kobiety, K 30
2116 Adam Kultys 2021 Radzionków Poczta Polska mężczyźni
2117 Paweł Bogoński 1979 Auto-Starter mężczyźni, M 40
2118 Krzysztof Boczek 1966 Per Aspera Ad Astra mężczyźni, M 50
2119 Maciej Kwiatkowski 1973 STS mężczyźni, M 40
2120 Marzena Cioruń 1973 kobiety, K 40
2121 Tomasz Ławniczak 1982 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
2122 Marianna Sobiech 1983 Sobiech kobiety, K 30
2123 Michał Maguza 1962 mężczyźni, M 50
2124 Marek Maruszczak 1974 mężczyźni, M 40
2125 Katarzyna Kuczek 1977 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
2126 Karolina Zielińska 1992 kobiety, K 20
2127 Damian Knap 1987 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
2128 Paweł Rzosiński 2021 Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce mężczyźni
2129 Krzysztof Nowotka 1975 Rykowisko Team mężczyźni, M 40
2130 Robert Poturalski 1977 BercikTeam mężczyźni, M 40
2131 Tomasz Tarczykowski 1976 Maks mężczyźni, M 40
2132 Ireneusz Wasiluk 2020 mężczyźni
2133 Leszek Papierski 1976 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 40
2134 Dorota Błahut 1973 kobiety, K 40
2135 Kamil Nadrowski 1985 Nadrowski Team mężczyźni, M 30
2136 Waldemar Błahut 1961 mężczyźni, M 60
2137 Magdalena Wnękowicz 1985 kobiety, K 30
2138 Krzysztof Radzioch 1980 Częstochowa Poczta Polska mężczyźni, M 40
2139 Robert Czyż 1974 Pocztowa Grupa Biegowa mężczyźni, M 40
2140 Kamilla Pawluś 1976 kobiety, K 40
2141 Grzegorz Kuczyński 1974 Białystok Biega Team mężczyźni, M 40
2142 Julia Citkowska 2000 kobiety, K 20
2143 Magdalena Mazur 1982 kobiety, K 30
2144 Arkadiusz Pokrywka 1979 Pocztowa Grupa Biegowa Sportowa Paczka mężczyźni, M 40
2145 Ewa Maj 1985 kobiety, K 30
2146 Mariusz Przybylski 1976 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 40
2147 Justyna Maj 2005 kobiety
2148 Agnieszka Makowska 1973 W pogoni za duchem kobiety, K 40
2149 Agnieszka Bogdanowicz 1977 KOD RABATOWY 5yRyGm kobiety, K 40
2150 Zbigniew Dziuba 1991 Olsztyn Postdata Team mężczyźni, M 30
2152 Edyta Franczyk 1999 kobiety, K 20
2153 Kamil Mitura 1999 mężczyźni, M 20
2154 Tomasz Bogdański 1998 mężczyźni, M 20
2155 Piotr Konopka 1978 Lubelska Grupa Triathlonu mężczyźni, M 40
2156 Wioletta Adamczyk 1980 kobiety, K 40
2157 Katarzyna Mandziarz 1975 kobiety, K 40
2158 Elżbieta Laskowska 1986 kobiety, K 30
2159 Magdalena Golubiewska 1992 kobiety, K 20
2160 Szymon Sornek 1983 Poczta Polska mężczyźni, M 30
2161 Anna Sornek 1983 kobiety, K 30
2162 Adam Zajac 1979 mężczyźni, M 40
2163 Tomasz Stefaniuk 1971 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 50
2164 Mariusz Młynarski 1971 Chce Ci się? mężczyźni, M 50
2165 Iwona Młynarska 1975 Blachownia Chce Ci się? kobiety, K 40
2166 Andrzej Szałas 1969 mężczyźni, M 50
2167 Lech Cebula 1967 mężczyźni, M 50
2168 Justyna Kaja 1975 kobiety, K 40
2169 Dariusz Koza 1988 Zbylitowska Góra Dariusz Koza mężczyźni, M 30
2170 Grzegorz Silski 1984 mężczyźni, M 30
2171 Marcin Wojtaszek 1972 Września Studio Treningu 36 MINUT Konin mężczyźni, M 40
2173 Arkadiusz Spera 1977 Jurassic Bike Team mężczyźni, M 40
2174 Ewelina Belka 1998 kobiety, K 20
2175 Monika Arabas 2021 Pocztowa Grupa Biegowa kobiety
2176 Marta Bartykowska 1990 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 30
2177 Andrzej Guzmann 2021 mężczyźni
2178 Joanna Radomska 1970 Sportowa Paczka Pocztowa Grupa Biegowa kobiety, K 50
2179 Patryk Borkowski 1998 mężczyźni, M 20
2180 Daniel Bachurski 1968 mężczyźni, M 50
2181 Adriana Mocny 1999 kobiety, K 20
2182 Urszula Heimrath 1978 kobiety, K 40
2183 Marta Wasińska 1970 kobiety, K 50
2184 Iwo Dettlaff 1996 mężczyźni, M 20
2185 Marcin Głębicki 1997 AMW Gdynia mężczyźni, M 20
2186 Monika Grygiel 1983 kobiety, K 30
2187 Roman Kałwiński 1970 MKS POGOŃ OLEŚNICA mężczyźni, M 50
2188 Damian Grygiel 1981 mężczyźni, M 40
2189 Irmina Kasprzyk 1976 Chce Ci się? kobiety, K 40
2190 Witold Kasprzyk 1972 Chce Ci się? mężczyźni, M 40
2191 Michał Wiśniewski 1974 Granica Granica warriors mężczyźni, M 40
2192 Dominika Kasprzyk 2006 Chce Ci się? kobiety
2193 Jolanta Wałęga 1977 kobiety, K 40
2194 Monika Szymczak 1976 kobiety, K 40
2195 MIROSŁAW KAWUCHA 1969 KRS FORMOZA mężczyźni, M 50
2196 Agnieszka Janusz-Nadybał 1979 kobiety, K 40
2197 Szymon Pichalski 1992 mężczyźni, M 20
2198 PIOTR ROZWADOWSKI 1967 PGB SPORTOWA PACZKA mężczyźni, M 50
2199 MAŁGORZATA OLECHWIR 1977 kobiety, K 40
2200 Piotr Sulejczyk 1973 1.BLTr mężczyźni, M 40
2201 Aleksandra Kubik 1977 kobiety, K 40
2202 Dariusz Kubik 1975 mężczyźni, M 40
2203 Monika Molińska 1976 kobiety, K 40
2204 Tomasz Dziawgo 1995 mężczyźni, M 20
2205 DOROTA MANISZEWSKA 1976 kobiety, K 40
2206 Arkadiusz Rodzik 1980 mężczyźni, M 40
2207 Barbara Ziomek 1974 PGB kobiety, K 40
2208 Tomasz Szopa 1984 PGB mężczyźni, M 30
2209 Aleksandra Naczulska-Szopa 1984 kobiety, K 30
2210 Iwona Jabłońska 1972 kobiety, K 40
2211 Agnieszka Ciemięga 1978 kobiety, K 40
2212 Katarzyna Zawada 1982 kobiety, K 30
2213 Faustyna Dunin-Sulgostowska 1976 kobiety, K 40
2214 Mirosław Kubiak 2021 GB Wielkopolscy Biegacze mężczyźni
2215 Joanna Sikorska 1973 kobiety, K 40
2216 Łukasz Heimrath 1978 mężczyźni, M 40
2217 Tomasz Wilk 1984 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
2218 Wojciech Wypych 1960 mężczyźni, M 60
2219 Beata Góra 1971 WłóczyKije Gdynia kobiety, K 50
2220 Barbara Korecka 1971 kobiety, K 50
2221 Jakub Mykowski 2021 mężczyźni
2222 Maciej Chodowiec 1970 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 50
2223 Paweł Małecki 1991 PGB mężczyźni, M 30
2224 Artur Senator 1984 mężczyźni, M 30
2225 Piotr Paliński 1984 Palik mężczyźni, M 30
2226 Andrzej Lipiński 1962 mężczyźni, M 50
2227 DARIA SZEFLER 1996 kobiety, K 20
2228 Bogdan Pawlak 1968 mężczyźni, M 50
2229 Maciej Kasprzyk 2008 Chce Ci się? mężczyźni
2230 Agata Jadczak 2021 kobiety
2231 Jakub Tuligłowski 2001 mężczyźni, M 20
2232 Sandra Rogala 2001 Gościcino AMW Gdynia kobiety, K 20
2233 Piotr Łabenda 2021 Terenowa Masakra Team mężczyźni
2234 Weronika Chwedorowicz 1985 Envelo kobiety, K 30
2235 Piotr Hołubowicz 1975 Granica Warriors mężczyźni, M 40
2236 Joanna Jonkwisz 1979 Kętrzyn 1 kobiety, K 40
2237 Cezary Kiedrowski 2000 Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni mężczyźni, M 20
2238 Justyna Figurska-Barańska 1982 kobiety, K 30
2239 Bartosz Trzciński 1982 mężczyźni, M 30
2240 Lucyna Prygiel-Augustyniak 1971 kobiety, K 50
2241 Joanna Konopko 1988 kobiety, K 30
2242 Marcin Krzyżewski 1993 mężczyźni, M 20
2243 Łukasz Sławiński 1980 mężczyźni, M 40
2244 Maciej Hamera 1999 AMW Gdynia mężczyźni, M 20
2245 Błażej Wasielewski 1993 mężczyźni, M 20
2246 Maciej Preuss 2001 mężczyźni, M 20
2247 Aleksandra Sobolewska 1999 Akademia Marynarki Wojennej kobiety, K 20
2248 Alexandru-Stefan Popa 2001 AMW mężczyźni, M 20
2249 Catalin Vlad 2002 AMW mężczyźni, M 20
2250 Sonia-Monica Iliescu 2001 AMW kobiety, K 20
2251 Wojciech Machaj 1979 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 40
2252 Cristina Ziggiotti 1998 AMW kobiety, K 20
2253 Piotr Kozar 2021 mężczyźni
2254 Mariusz Chmielewski 1979 Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni mężczyźni, M 40
2255 Michał Chmielewski 2011 Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni mężczyźni
2256 Tomasz Zdzikot 1979 mężczyźni, M 40
2257 Jan Świątek 2000 Akademia Marynarki Wojennej mężczyźni, M 20
2258 PAWEŁ SZUMSKI 1973 mężczyźni, M 40
2259 Marek Roszkiewicz 2021 mężczyźni
2260 Adrian Theil 2000 Akademia Marynarki Wojennej mężczyźni, M 20
2261 Jakub Bednarek 1999 mężczyźni, M 20
2262 Michał Szulborski 1999 AMW mężczyźni, M 20
2263 Daniel Kamiński 1996 Akademia Marynarki Wojennej mężczyźni, M 20
2264 Krzysztof Olejnik 1970 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 50
2265 Magdalena Podleśna 1985 kobiety, K 30
2266 Karol Molenda 1980 NCBC mężczyźni, M 40
2267 Ewelina Stychlerz 1998 kobiety, K 20
2268 Marcin Adamiak 1980 mężczyźni, M 40
2269 Urszula Stychlerz 1970 Błonie kobiety, K 50
2270 Zbigniew Kuźmiński 1981 PGB mężczyźni, M 40
2271 Wiesław Szeląg 1967 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 50
2272 Sebastian Hańderek 1996 mężczyźni, M 20
2273 Karina Bester 1972 kobiety, K 40
2274 Jarosław Więcek 1981 Poczta Polska mężczyźni, M 40
2275 Waldemar Sobol 1967 UP Kętrzyn 1 mężczyźni, M 50
2276 Patryk Zborowski 1996 UP Kętrzyn 1 mężczyźni, M 20
2277 Mariusz Bańka 1972 mężczyźni, M 40
2278 Sławomir Wądołowski 1975 Braniewski Klub Sportowy " SZYBKI STRUŚ" mężczyźni, M 40
2279 Bartosz Kuler 1990 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
2280 MARCIN PRUCNAL 1984 mężczyźni, M 30
2281 Anna Niewiarowska 1979 Ubezpieczenia Pocztowe kobiety, K 40
2282 Adam Niewiarowski 1979 Ubezpieczenia Pocztowe mężczyźni, M 40
2283 Renata Jarczewska 1967 kobiety, K 50
2284 Łukasz Rogalewski 1994 mężczyźni, M 20
2285 Anna Mroczka 1978 Siemianowice Śląskie kobiety, K 40
2286 Jarosław Padoł 1973 mężczyźni, M 40
2287 Klaudiusz Jarych 1979 mężczyźni, M 40
2288 Krystyna Wypasek 1976 #postdatateam kobiety, K 40
2289 Krzysztof Pająk 1964 Klub Wysokogórski Gliwice mężczyźni, M 50
2756 Adam Czochański 1989 mężczyźni, M 30
2757 Bartłomiej Sternik 1981 Warszawa PZU Sport Team mężczyźni, M 40
2758 Michał Mikołajczyk 1991 University of Warsaw mężczyźni, M 30
2759 Mariusz Skalbaniok 1980 mężczyźni, M 40
2760 Jerzy Borkowski 1951 Biegiem Radom mężczyźni, M 70
2761 Marta Syrek 1990 Ostrów Biega kobiety, K 30
2762 Norbert Kwiatkowski 1995 mężczyźni, M 20
2763 Adam Jakubowski 1991 mężczyźni, M 30
2764 Sylwia Regulska 1983 kobiety, K 30
2766 Janusz Kunicki 1953 Daro Mońki mężczyźni, M 60
2767 Przemysław Tokarek 1982 BiegamBoLubię Gubin mężczyźni, M 30
2769 Tadeusz Dudziak 1962 mężczyźni, M 50
2773 Marcin Regulski 1979 mężczyźni, M 40
2774 Marian Socha 1953 mężczyźni, M 60
2775 Tomasz Pelc 1976 mężczyźni, M 40
2776 Anna Pałka 1983 KB Parantela kobiety, K 30
2777 Mariusz Pałka 1978 KB Parantela mężczyźni, M 40
2778 Jolanta Hawron 1983 kobiety, K 30
2779 Krzysztof Cielepa 1978 mężczyźni, M 40
2781 Tomasz Pokorski 1984 LWY Częstochowa (speedrower) mężczyźni, M 30
2782 Kalyan Chakravarthy Vissapragada 1980 mężczyźni, M 40
2783 Aleksander Religa 2021 Starachowice mężczyźni, M 30
2785 Kamila Dziennik 2021 Forest Gang kobiety
2786 ANNA BILAWSKA 1980 kobiety, K 40
2787 Michał Gawryluk 1984 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
2788 Joanna Kurczyńska 2021 kobiety
2789 Krzysztof Niewrzoł 1980 mężczyźni, M 40
2790 Maria Niewrzoł 1984 kobiety, K 30
2793 Izabella Bolesta 1979 kobiety, K 40
2795 Bogumił Moroszczak 1974 Bydgoszcz PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 40
2797 Marcin Cicharzewski 1979 mężczyźni, M 40
2798 Łukasz Grząślewicz 1985 mężczyźni, M 30
2799 Łukasz Barski 1982 mężczyźni, M 30
2800 Monika Papierak 1975 kobiety, K 40
2801 Dominika MOROSZCZAK 1981 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
2802 LEA MOROSZCZAK 2013 PGB Sportowa Paczka kobiety
2803 Katarzyna Ziontek 1978 Warszawa Poczta Polska RS Warszawa Miasto kobiety, K 40
2804 Anna Byra 1975 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
2805 Sebastian Byra 1976 mężczyźni, M 40
2807 Bartosz Kotowicz 1979 Kwidzyn Biega mężczyźni, M 40
2809 Przemek Woźniak 1984 MON mężczyźni, M 30
2810 Rafał Nowak 1976 Olsztyn mężczyźni, M 40
2811 Aneta Tyrawska 1978 UP Rzeszów 6 kobiety, K 40
2814 Sławomir Bernat 1972 mężczyźni, M 40
2815 Sławomir Kołosowski 1966 Borowiny mężczyźni, M 50
2816 Tymoteusz Bernat 2007 mężczyźni
2817 Emilia Bernat 2009 kobiety
2818 Renata Kocurek 1978 kobiety, K 40
2819 Tomasz Kocurek 1976 mężczyźni, M 40
2820 Arkadiusz Wosik 1978 mężczyźni, M 40
2821 Michał Karkoszka 1995 mężczyźni, M 20
2823 Maud Jaquet 1975 Poznań Marianne et sa Garde Franco-Polonaise kobiety, K 40
2824 Marek Wiertel 1987 mężczyźni, M 30
2829 Artur Jurczyk 1971 mężczyźni, M 50
2830 Anna Jurczyk 1975 kobiety, K 40
2831 Oskar Jurczyk 2009 mężczyźni
2832 Jan Jurczyk 2011 mężczyźni
2833 Kamil Kownacki 1988 UP Grajewo 1 mężczyźni, M 30
2837 Barbara Szeląg 1973 kobiety, K 40
2838 Urszula Szeląg 1998 kobiety, K 20
2839 Laskowski Dariusz 1967 mężczyźni, M 50
2840 Sebastian Szałach 1981 mężczyźni, M 40
2844 Adam Musiał 1971 mężczyźni, M 50
2846 Anna Wawrzyniak 1980 3:33 TEAM kobiety, K 40
2847 Wiktoria Jabłońska 1996 kobiety, K 20
2851 Jolanta Sztejka 1978 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
Top