Wirtualna Triada Poczty Polskiej - Jazda na rowerze 15 km - Start list
Bib First name Last name Year of birth City Team Categories
3000 Sebastian Żandarek 1977 Pol Wrocław mężczyźni, M 40
3001 Andrzej Siemieniuk 1983 mężczyźni, M 30
3002 Ewa Świsłocka 1966 Face Nordic Walking Team kobiety, K 50
3003 Janusz Foszcz 1968 mężczyźni, M 50
3004 Karol Górski 1984 Region Sieci Bydgoszcz mężczyźni, M 30
3005 Katarzyna Kulczyk-Foszcz 1979 kobiety, K 40
3006 Anna Bialas 2021 kobiety
3007 Andrzej Białas 2021 mężczyźni
3008 Sylwia Kaszuba 1985 kobiety, K 30
3009 Grzegorz Michałowski 1971 mężczyźni, M 50
3010 Ewelina Jagura-Rusek 1977 kobiety, K 40
3011 Tomasz Kaczmarek 1978 mężczyźni, M 40
3012 Krzysztof Cichosz 1981 mężczyźni, M 40
3014 Robert Antosiewicz 1970 LuLaTeam mężczyźni, M 50
3015 Dariusz Buczkowski 1974 mężczyźni, M 40
3017 Marek Barylski 1973 KUTNO mężczyźni, M 40
3018 Julia Śleziona 1985 Lubliniec kobiety, K 30
3019 Dariusz Wilk 1967 mężczyźni, M 50
3020 Pawel K 1986 mężczyźni, M 30
3021 Waldek Groch 1976 Gdynia #postdatateam mężczyźni, M 40
3022 Łukasz Czarnecki 1979 _ mężczyźni, M 40
3023 Karolina Stobiecka 1993 kobiety, K 20
3024 Michał Stegienko 1989 mężczyźni, M 30
3025 Maciej Ułamek 1978 mężczyźni, M 40
3026 Arkadiusz Gołaszewski 1965 Poczta Polska RS Katowice DKO mężczyźni, M 50
3027 Tomasz Sikora 1976 WICHER SIENIAWA TEAM mężczyźni, M 40
3028 Zbigniew Pacan 1966 Dyczuś Team mężczyźni, M 50
3029 Aleksandra Dusińska 1986 kobiety, K 30
3030 Krzysztof Stasiak 1980 STT mężczyźni, M 40
3031 Daniel Dawidziuk 1977 Kętrzyn 1 mężczyźni, M 40
3032 Jan Kulczycki 1950 mężczyźni, M 70
3033 MONIKA PILARSKA 1978 kobiety, K 40
3034 Piotr DZIEPAK 1980 Mrokowska WOLA na BIEGANIE mężczyźni, M 40
3035 Sylwia Szotrowska 1983 kobiety, K 30
3036 Agnieszka Senkowska 1976 kobiety, K 40
3037 Tomasz Nowicki 1986 mężczyźni, M 30
3038 Adam Grabara 1973 mężczyźni, M 40
3039 Sylwia Pogorzelska 1981 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie kobiety, K 40
3040 Daniel Pogorzelski 1979 FIEGEbiega mężczyźni, M 40
3041 Michał Nowacki 1981 mężczyźni, M 40
3042 Piotr Sobiech 1984 Sobiech mężczyźni, M 30
3043 Wojciech Regner 1977 mężczyźni, M 40
3044 Mariusz Dreliszak 1974 mężczyźni, M 40
3045 Roman Godziuk 1960 mężczyźni, M 60
3046 Izabela Koralewska 1997 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 20
3047 Dariusz Działowski 1977 Dąbrowa Górnicza mężczyźni, M 40
3048 Michał Kubicki 2009 Bydgoszcz KUBICCY TEAM mężczyźni
3049 Beata Pawłowska 1973 Radlinioki w biegu kobiety, K 40
3050 Ewa Lewczak 1972 kobiety, K 40
3051 BARBARA OKRUTNIAK 1968 kobiety, K 50
3052 Elżbieta Zaręba 1965 kobiety, K 50
3053 Przemysław Jafra 1980 mężczyźni, M 40
3054 Leszek Ignatiuk 1974 Dom mężczyźni, M 40
3055 Adrian Wlaźlak 1988 mężczyźni, M 30
3056 Rafał Jureczko 1974 Olkuszbiega mężczyźni, M 40
3057 Robert Król 1980 mężczyźni, M 40
3058 Maciej Fiedorczuk 1982 Korsze PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
3060 Marta Daniszewska 1980 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
3061 Krystian Starosta 1982 mężczyźni, M 30
3062 Damian Nasiadek 1985 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
3064 Joanna Szumska 1975 kobiety, K 40
3065 Beata Starosta 1985 kobiety, K 30
3066 Karolina Lew 1994 Wrocław #postdatateam kobiety, K 20
3067 Paulina Paćkowska 1992 kobiety, K 20
3068 Robert Piwowarski 1971 WER Lublin mężczyźni, M 50
3069 Klaudia Gliwka 1991 kobiety, K 30
3070 Joanna Barejka 1976 kobiety, K 40
3071 Danuta Kubicka 1979 KUBICCY TEAM kobiety, K 40
3072 Tomasz Staszewski 1987 mężczyźni, M 30
3073 Katarzyna Lesisz 1975 Wartkie Pierony kobiety, K 40
3074 Mariusz Kruszyna 1978 mężczyźni, M 40
3075 Maciej Kubicki 1976 KUBICCY TEAM mężczyźni, M 40
3076 Krzysztof Maksio 1973 mężczyźni, M 40
3077 Robert Adaszewski 1971 mężczyźni, M 50
3078 Andrzej Wilk 1975 mężczyźni, M 40
3081 Rafal Rabczak 1982 mężczyźni, M 30
3082 Bartłomiej Poręba 1980 Poczta Polska mężczyźni, M 40
3083 Andrzej Grendziński 1970 Ostróda PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 50
3084 Izabela Kochanowicz 1982 KB WIKON kobiety, K 30
3085 Marek Kochanowicz 1972 Nowa Sól KB WIKON mężczyźni, M 40
3086 Tomasz Kubasik 1971 Kubasik Team mężczyźni, M 50
3088 Iwona Wałcerz 1976 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
3089 Andrzej Michalik 1964 BBL Gorzów Wlkp. mężczyźni, M 50
3090 Robert Skorupa 1980 mężczyźni, M 40
3091 Krystyna Grzybek 1979 kobiety, K 40
3092 Barbara Zając 1990 kobiety, K 30
3093 Piotr Kontowicz 1964 Jurassic Bike Team mężczyźni, M 50
3094 Sylwia Długokęcka 1986 kobiety, K 30
3095 Alina Bogońska 1988 kobiety, K 30
3096 Adam Kultys 2021 Radzionków Poczta Polska mężczyźni
3097 Paweł Bogoński 1979 Auto-Starter mężczyźni, M 40
3098 Krzysztof Boczek 1966 Per Aspera Ad Astra mężczyźni, M 50
3099 Marzena Cioruń 1973 kobiety, K 40
3100 Paulina Boruta 1998 kobiety, K 20
3101 Karol Boruta 1998 mężczyźni, M 20
3102 Tomasz Ławniczak 1982 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
3103 Włodzimierz Staszel 1971 mężczyźni, M 50
3104 Marianna Sobiech 1983 Sobiech kobiety, K 30
3105 Michał Maguza 1962 mężczyźni, M 50
3106 Marek Maruszczak 1974 mężczyźni, M 40
3107 Katarzyna Kuczek 1977 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
3110 Karolina Zielińska 1992 kobiety, K 20
3111 Mariusz Kowalski 1978 RS WAM mężczyźni, M 40
3112 Damian Knap 1987 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
3113 Paweł Rzosiński 2021 Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce mężczyźni
3114 Krzysztof Nowotka 1975 Rykowisko Team mężczyźni, M 40
3115 Marta Kafka 1991 kobiety, K 30
3116 Ireneusz Wasiluk 2020 mężczyźni
3117 Leszek Papierski 1976 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 40
3118 Dorota Błahut 1973 kobiety, K 40
3119 Kamil Nadrowski 1985 Nadrowski Team mężczyźni, M 30
3120 Waldemar Błahut 1961 mężczyźni, M 60
3121 Adrian Spierzak 1981 mężczyźni, M 40
3122 Robert Czyż 1974 Pocztowa Grupa Biegowa mężczyźni, M 40
3123 Kamilla Pawluś 1976 kobiety, K 40
3124 Grzegorz Kuczyński 1974 Białystok Biega Team mężczyźni, M 40
3125 Ewa Maj 1985 kobiety, K 30
3126 Justyna Maj 2005 kobiety
3127 Agnieszka Makowska 1973 W pogoni za duchem kobiety, K 40
3128 Hanna Kwapich 1971 Bydgoszcz kobiety, K 50
3129 Agnieszka Bogdanowicz 1977 KOD RABATOWY 5yRyGm kobiety, K 40
3130 Zbigniew Dziuba 1991 Olsztyn Postdata Team mężczyźni, M 30
3131 Michał Chudziński 1975 Bydgoszcz #postdatateam mężczyźni, M 40
3132 Jolanta Sztejka 1978 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
3133 Teresa Gajowska 1971 kobiety, K 50
3134 Piotr Gajowski 1968 mężczyźni, M 50
3135 Justyna Antoniewicz 1974 Bydgoszcz Region Sieci w Bydgoszczy kobiety, K 40
3136 Sylwia Widulińska 1976 Rowerowe Soboty kobiety, K 40
3137 Piotr Konopka 1978 Lubelska Grupa Triathlonu mężczyźni, M 40
3138 Wioletta Adamczyk 1980 kobiety, K 40
3139 Katarzyna Mandziarz 1975 kobiety, K 40
3140 Anna Zachaj 1981 Poczta Polska kobiety, K 40
3141 Elżbieta Laskowska 1986 kobiety, K 30
3142 Magdalena Golubiewska 1992 kobiety, K 20
3143 Szymon Sornek 1983 Poczta Polska mężczyźni, M 30
3144 Anna Sornek 1983 kobiety, K 30
3146 Adam Zajac 1979 mężczyźni, M 40
3147 Tomasz Stefaniuk 1971 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 50
3148 Mariusz Młynarski 1971 Chce Ci się? mężczyźni, M 50
3149 Iwona Młynarska 1975 Blachownia Chce Ci się? kobiety, K 40
3150 Andrzej Szałas 1969 mężczyźni, M 50
3151 Justyna Kaja 1975 kobiety, K 40
3152 Dariusz Kaja 1968 mężczyźni, M 50
3153 Dariusz Koza 1988 Zbylitowska Góra Dariusz Koza mężczyźni, M 30
3154 Grzegorz Silski 1984 mężczyźni, M 30
3155 Małgorzata Orlikowska 1971 kobiety, K 50
3156 Marcin Wojtaszek 1972 Września Studio Treningu 36 MINUT Konin mężczyźni, M 40
3157 Michał Kuściński 1979 Chwalęcice RS GW mężczyźni, M 40
3158 Kamil Kownacki 1988 UP Grajewo 1 mężczyźni, M 30
3159 Arkadiusz Spera 1977 Jurassic Bike Team mężczyźni, M 40
3160 Monika Arabas 2021 Pocztowa Grupa Biegowa kobiety
3161 Andrzej Guzmann 2021 mężczyźni
3162 Joanna Radomska 1970 Sportowa Paczka Pocztowa Grupa Biegowa kobiety, K 50
3163 Krzysztof Tyralski 1989 mężczyźni, M 30
3165 Marta Wasińska 1970 kobiety, K 50
3166 Monika Grygiel 1983 kobiety, K 30
3167 Roman Kałwiński 1970 MKS POGOŃ OLEŚNICA mężczyźni, M 50
3168 Damian Grygiel 1981 mężczyźni, M 40
3169 Irmina Kasprzyk 1976 Chce Ci się? kobiety, K 40
3170 Witold Kasprzyk 1972 Chce Ci się? mężczyźni, M 40
3171 Michał Wiśniewski 1974 Granica Granica warriors mężczyźni, M 40
3172 Dominika Kasprzyk 2006 Chce Ci się? kobiety
3173 Jolanta Wałęga 1977 kobiety, K 40
3174 Monika Szymczak 1976 kobiety, K 40
3175 MIROSŁAW KAWUCHA 1969 KRS FORMOZA mężczyźni, M 50
3176 Agnieszka Janusz-Nadybał 1979 kobiety, K 40
3177 Szymon Pichalski 1992 mężczyźni, M 20
3178 PIOTR ROZWADOWSKI 1967 PGB SPORTOWA PACZKA mężczyźni, M 50
3179 MAŁGORZATA OLECHWIR 1977 kobiety, K 40
3180 Aleksandra Kubik 1977 kobiety, K 40
3181 Dariusz Kubik 1975 mężczyźni, M 40
3182 Monika Molińska 1976 kobiety, K 40
3183 DOROTA MANISZEWSKA 1976 kobiety, K 40
3184 Arkadiusz Rodzik 1980 mężczyźni, M 40
3185 Barbara Ziomek 1974 PGB kobiety, K 40
3186 Tomasz Szopa 1984 PGB mężczyźni, M 30
3187 Aleksandra Naczulska-Szopa 1984 kobiety, K 30
3188 Iwona Jabłońska 1972 kobiety, K 40
3189 Katarzyna Zawada 1982 kobiety, K 30
3190 Faustyna Dunin-Sulgostowska 1976 kobiety, K 40
3191 Mirosław Kubiak 2021 GB Wielkopolscy Biegacze mężczyźni
3192 Joanna Sikorska 1973 kobiety, K 40
3193 Wojciech Wypych 1960 mężczyźni, M 60
3194 Beata Góra 1971 WłóczyKije Gdynia kobiety, K 50
3195 Barbara Korecka 1971 kobiety, K 50
3196 Jakub Mykowski 2021 mężczyźni
3197 Piotr Paliński 1984 Palik mężczyźni, M 30
3198 Andrzej Lipiński 1962 mężczyźni, M 50
3199 DARIA SZEFLER 1996 kobiety, K 20
3200 Bogdan Pawlak 1968 mężczyźni, M 50
3201 Maciej Kasprzyk 2008 Chce Ci się? mężczyźni
3202 Agata Jadczak 2021 kobiety
3203 Piotr Łabenda 2021 Terenowa Masakra Team mężczyźni
3204 Katarzyna Kobak 1989 Envelo kobiety, K 30
3205 Weronika Chwedorowicz 1985 Envelo kobiety, K 30
3206 Piotr Hołubowicz 1975 Granica Warriors mężczyźni, M 40
3207 Joanna Jonkwisz 1979 Kętrzyn 1 kobiety, K 40
3208 Justyna Figurska-Barańska 1982 kobiety, K 30
3210 Lucyna Prygiel-Augustyniak 1971 kobiety, K 50
3211 Wojciech Machaj 1979 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 40
3212 Piotr Kozar 2021 mężczyźni
3213 Mariusz Chmielewski 1979 Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni mężczyźni, M 40
3214 Michał Chmielewski 2011 Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni mężczyźni
3215 Aleksandra Janc 1977 Piła Postdata kobiety, K 40
3216 Rafał Sztyk 1982 mężczyźni, M 30
3217 PAWEŁ SZUMSKI 1973 mężczyźni, M 40
3218 Marek Roszkiewicz 2021 mężczyźni
3219 Tomasz Zdzikot 1979 mężczyźni, M 40
3220 Jacek Iwaniuk 1973 mężczyźni, M 40
3221 Krzysztof Olejnik 1970 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 50
3222 Magdalena Podleśna 1985 kobiety, K 30
3223 Karol Molenda 1980 NCBC mężczyźni, M 40
3224 Zbigniew Kuźmiński 1981 PGB mężczyźni, M 40
3225 Wiesław Szeląg 1967 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 50
3226 Sebastian Hańderek 1996 mężczyźni, M 20
3227 Karina Bester 1972 kobiety, K 40
3228 Paweł Gil 1978 Widok Lublin mężczyźni, M 40
3229 Monika Prucnal 1984 gorzów kobiety, K 30
3230 Jarosław Więcek 1981 Poczta Polska mężczyźni, M 40
3231 Waldemar Sobol 1967 UP Kętrzyn 1 mężczyźni, M 50
3232 Patryk Zborowski 1996 UP Kętrzyn 1 mężczyźni, M 20
3234 Tomasz Mankiewicz 1981 Postdata Team mężczyźni, M 40
3235 MARCIN PRUCNAL 1984 mężczyźni, M 30
3236 Anna Niewiarowska 1979 Ubezpieczenia Pocztowe kobiety, K 40
3237 Adam Niewiarowski 1979 Ubezpieczenia Pocztowe mężczyźni, M 40
3238 Renata Jarczewska 1967 kobiety, K 50
3239 Łukasz Rogalewski 1994 mężczyźni, M 20
3240 Anna Mroczka 1978 Siemianowice Śląskie kobiety, K 40
3242 Jarosław Padoł 1973 mężczyźni, M 40
3243 Klaudiusz Jarych 1979 mężczyźni, M 40
3244 Krystyna Wypasek 1976 #postdatateam kobiety, K 40
3245 Dariusz Buszta 1969 mężczyźni, M 50
3246 Krzysztof Pająk 1964 Klub Wysokogórski Gliwice mężczyźni, M 50
3751 Adam Czochański 1989 mężczyźni, M 30
3753 Bartłomiej Sternik 1981 Warszawa PZU Sport Team mężczyźni, M 40
3754 Michał Mikołajczyk 1991 University of Warsaw mężczyźni, M 30
3755 Jerzy Borkowski 1951 Biegiem Radom mężczyźni, M 70
3756 Marta Syrek 1990 Ostrów Biega kobiety, K 30
3757 Norbert Kwiatkowski 1995 mężczyźni, M 20
3758 Adam Jakubowski 1991 mężczyźni, M 30
3759 Janusz Kunicki 1953 Daro Mońki mężczyźni, M 60
3760 Przemysław Tokarek 1982 BiegamBoLubię Gubin mężczyźni, M 30
3761 Tadeusz Dudziak 1962 mężczyźni, M 50
3763 Anna Pałka 1983 KB Parantela kobiety, K 30
3764 Mariusz Pałka 1978 KB Parantela mężczyźni, M 40
3765 Jolanta Hawron 1983 kobiety, K 30
3766 Krzysztof Cielepa 1978 mężczyźni, M 40
3767 Katarzyna Kupś 1983 kobiety, K 30
3768 Tomasz Pokorski 1984 LWY Częstochowa (speedrower) mężczyźni, M 30
3769 Kalyan Chakravarthy Vissapragada 1980 mężczyźni, M 40
3770 Joanna Kostrubiec 1978 kobiety, K 40
3771 Aleksander Religa 2021 Starachowice mężczyźni, M 30
3773 Kamila Dziennik 2021 Forest Gang kobiety
3774 ANNA BILAWSKA 1980 kobiety, K 40
3775 Michał Gawryluk 1984 PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 30
3776 Joanna Kurczyńska 2021 kobiety
3777 Krzysztof Niewrzoł 1980 mężczyźni, M 40
3778 Maria Niewrzoł 1984 kobiety, K 30
3779 Bogumił Moroszczak 1974 Bydgoszcz PGB Sportowa Paczka mężczyźni, M 40
3780 Andrzej Mróz 1981 mężczyźni, M 40
3781 Łukasz Barski 1982 mężczyźni, M 30
3782 Monika Papierak 1975 kobiety, K 40
3783 Dominika MOROSZCZAK 1981 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
3784 LEA MOROSZCZAK 2013 PGB Sportowa Paczka kobiety
3785 Katarzyna Ziontek 1978 Warszawa Poczta Polska RS Warszawa Miasto kobiety, K 40
3786 Anna Byra 1975 PGB Sportowa Paczka kobiety, K 40
3787 Sebastian Byra 1976 mężczyźni, M 40
3788 Przemek Woźniak 1984 MON mężczyźni, M 30
3789 Rafał Nowak 1976 Olsztyn mężczyźni, M 40
3790 Aneta Tyrawska 1978 UP Rzeszów 6 kobiety, K 40
3791 Sławomir Bernat 1972 mężczyźni, M 40
3792 Tymoteusz Bernat 2007 mężczyźni
3793 Emilia Bernat 2009 kobiety
3794 Krzysztof Czerkas 1978 Koło - ZSTiO mężczyźni, M 40
3795 Renata Kocurek 1978 kobiety, K 40
3796 Tomasz Kocurek 1976 mężczyźni, M 40
3797 Michał Karkoszka 1995 mężczyźni, M 20
3798 Marek Wiertel 1987 mężczyźni, M 30
3799 Artur Jurczyk 1971 mężczyźni, M 50
3800 Anna Jurczyk 1975 kobiety, K 40
3801 Oskar Jurczyk 2009 mężczyźni
3802 Jan Jurczyk 2011 mężczyźni
3803 Barbara Szeląg 1973 kobiety, K 40
3804 Urszula Szeląg 1998 kobiety, K 20
3805 Grzegorz Łopieński 1990 mężczyźni, M 30
3806 ANDRZEJ BEGER 1957 CHOJNICKIE TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW ROWERU CYKLISTA mężczyźni, M 60
3807 Mateusz Nowiński 1987 Orły Kusieta mężczyźni, M 30
3810 Wiktoria Jabłońska 1996 kobiety, K 20
3814 Piotr Hypszer 2008 Zawisza Bydgoszcz, UKS Zwoleń Team mężczyźni
Top