DOZ Maraton Łódź - DOZ Maraton Łódź - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala Kategorie
5 ARTEM KAZBAN 1990 DNIPRO poniżej 3:00 M 30-34
10 Svitlana Iveruk 1973 Rivne SC BIG-TIME RIVNE poniżej 3:00 K 45-49
30 Veronika Kalashnikova 1990 Kharkiv 4F Kharkiv poniżej 3:00 K 30-34
51 Rafał Andrzejczak 1974 Dziektarzew 4:01-4:30 M 45-49
52 Mariusz Zielonka 1970 Poznań Centrum Szkolenia Wojski Lądowych Poznań 4:01-4:30 M 50-54
53 Tomasz Wilgocki 1965 Łódź 3:31-4:00 M 55-59
54 Zbigniew Jurek 1960 Zwoleń 3:31-4:00 M 60-64
55 Maciej Kubiak 1973 Ostrów Wielkopolski REKU Team 3:00-3:30 M 45-49
56 Bogumił Zielonka 1972 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza "Endorfina" 4:31-5:00 M 50-54
57 Jon Garcia 1984 Lake Jackson Jam 3:31-4:00 M 35-39
58 Zbigniew Kalinowski 1982 Korwinów JKLA Jawor Jaworzno /Kalinowskiteam poniżej 3:00 M 40-44
59 Marek Bogdoł 1984 Siemianowice Śląskie drogadotokio.pl 3:00-3:30 M 35-39
60 Sebastian Podziewski 1980 Ełk 3:00-3:30 M 40-44
61 Marek Kaźmierczak 1959 Łódź 4:31-5:00 M 60-64
66 Marek Bartosik 1976 Łódź Beauty Sport poniżej 3:00 M 45-49
81 Robert Kuliński 1981 Łódź Łódź Kocha Sport 4:31-5:00 M 40-44
88 Tomasz Skorupa 1973 Łódź AGB Torfy 3:31-4:00 M 45-49
100 Marcin Szczurkiewicz 1981 Kielce 4:01-4:30 M 40-44
102 Mateusz Matusiak 1987 ZGIERZ SNG WILD DUCKS 3:00-3:30 M 35-39
104 Rafał Stodulny 1983 Zgierz SNG WILD DUCKS 4:01-4:30 M 35-39
105 Marcin Kalisiak 1981 Skierniewice 4:01-4:30 M 40-44
106 KRUM ANGELOV KRUMOV 1981 Topolovgrad 3:31-4:00 M 40-44
107 MARIUSZ ŁOBOS 1970 Wałbrzych 3:31-4:00 M 50-54
108 Ilona Kowalczyk 1990 Łódź Mamy-Biegamy 4:31-5:00 K 30-34
109 Weronika Kumor 1978 Łódź 4:01-4:30 K 40-44
110 Justyna Papiernik 1987 Lodz Makimo 4:31-5:00 K 35-39
111 Paweł Wlazło 1974 Łódź Beauty Sport 3:00-3:30 M 45-49
113 SYLWIA ZYNER 1976 ŁÓDŹ 3:31-4:00 K 45-49
114 Tomasz Andrzejczak 1980 Wola Zaradzyńska Korona Pabianice 3:31-4:00 M 40-44
115 Arkadiusz Labus 1982 Łódź #twin_team 3:31-4:00 M 40-44
116 Adrian Goździk 1988 Łódź Osnowa Run 3:00-3:30 M 30-34
117 Natalia Krajewska 1984 Aleksanrów Łódzki Celironman 3:31-4:00 K 35-39
118 Michał Lotka 1976 Łódź Kita Team 3:00-3:30 M 45-49
119 Łukasz Lechański 1981 Łódź 4:01-4:30 M 40-44
120 Robert Korpacki 1975 Łódź 3:31-4:00 M 45-49
121 Michał Kowalczykowski 1973 Łódź RYSIOTEAM 3:00-3:30 K 45-49
122 Dominik Szymczak 1986 Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 3:31-4:00 M 35-39
124 Piotr Makucki 1981 Łódź Wkurw_team 3:31-4:00 M 40-44
125 Dariusz Koza 1985 Drezdenko 4:01-4:30 M 35-39
126 Adam Brudel 1977 Łódź 3:31-4:00 M 45-49
127 Aleksandra Kruk 1974 Łódź beauty sport 4:01-4:30 K 45-49
128 Jarosław Kruk 1970 Łódź Beauty&Sport 3:00-3:30 M 50-54
130 Wojciech Lemiesz 1995 Łódź Climbing Pet Warriors 4:01-4:30 M 25-29
132 Andrzej Pągowski 1973 Wrocław 3:00-3:30 M 45-49
134 Piotr Sęczkowski 1982 Łódź 4:01-4:30 M 40-44
135 Joanna Ryń 1984 Lublin Queen Dental 4:01-4:30 K 35-39
136 Dominik Kwaczynski 1980 Łódź 3:00-3:30 M 40-44
137 Tomasz Wojciechowski 1972 Łódź 3:00-3:30 M 50-54
138 Michał Kawalec 1978 Zgierz Goń się! powyżej 5:00 M 40-44
139 Anna Suchanowska 1989 Łódź 4:01-4:30 K 30-34
142 Robert Żurański 1985 Stryków Gentemen's Rugby Club 3:00-3:30 M 35-39
143 Przemek Stelmachowski 1989 Starowa Góra 4:01-4:30 M 30-34
144 Paweł Rakowski 1975 Łódź 3:31-4:00 M 45-49
145 Marcin Nowak 1973 Łódź KB Heron 4:01-4:30 M 45-49
146 Edyta Pawłowa 1988 WORMERVEER 3:31-4:00 K 30-34
147 Łukasz Kiełbasa 1981 Łódź Adrian Danilewicz Group 3:31-4:00 M 40-44
148 Dariusz Owczarek 1982 Łódź 3:31-4:00 M 40-44
149 Tomasz Leszko 1979 Łódź EVERRUN 3:31-4:00 M 40-44
151 Szymon Mendrzycki 1985 Łódź Szakale Bałut Łódź 4:01-4:30 M 35-39
152 Michał Pawlak 1990 Łódź 4:01-4:30 M 30-34
157 Jacek Mospinek 1977 Łódź 3:31-4:00 M 45-49
158 Michał Robakowski 1988 Łódź Klinika Profilaktyka 3:00-3:30 M 30-34
159 Izabela Wierzchowska 1981 Kalisz Baster Team poniżej 3:00 K 40-44
160 Marek Doniec 1974 Piotrków Trybunalski PKB Endorfina 3:00-3:30 M 45-49
161 Adam Wierzchowski 1978 Kalisz BASTER team 3:00-3:30 M 40-44
162 Szczepan PRASOL 1982 Łódź ŁÓDŹ KOCHA SPORT 4:01-4:30 M 40-44
163 Tomasz Sośnierz 1987 Łódź 3:00-3:30 M 35-39
165 Marcin Stanisławski 1976 Łódź SNG WILD DUCKS 3:31-4:00 M 45-49
167 Joanna Stanisławska 1976 Łódź SNG WILD DUCKS 4:01-4:30 K 45-49
170 Rafał Kozłowski 1977 Łódź Mosty Łódź 3:31-4:00 M 45-49
171 Robert Znojek 1980 Łódź 3:31-4:00 M 40-44
172 Robert Hoffmann 1979 Warszawa Warsaw Run Club 3:31-4:00 M 40-44
174 Paweł Gala 1984 Łódź Dell Running Team 3:31-4:00 M 35-39
175 Damian Skwarnecki 1980 Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 3:31-4:00 M 40-44
176 Beata Rytter 1986 Warszawa 4:01-4:30 K 35-39
177 Radosław Zarychta 1969 Łódź 4:01-4:30 M 50-54
178 Michał Leder 1974 Łódź Retkinia Run 4:01-4:30 M 45-49
179 Tomasz Loręcki 1969 Łódź 3:31-4:00 M 50-54
180 Robert Sarnecki 1962 Łódz 4:31-5:00 M 60-64
181 Piotr Gawron 1975 Bytów KB GOCH Bytów 3:00-3:30 M 45-49
183 Paweł Gliński 1978 Warszawa 3:00-3:30 M 40-44
184 Michał Kosiński 1990 Łódź Ericsson Run++ 3:00-3:30 M 30-34
187 Jakub Fronczek 1989 Łódź 4:01-4:30 M 30-34
191 Arkadiusz Czerkawski 1987 Łódź Asseco Active Team 3:31-4:00 M 35-39
193 Marcin Gogol 1980 Baciuty poniżej 3:00 M 40-44
195 Mariusz Korblit 1974 Zgierz 4:01-4:30 M 45-49
196 Małgorzata Frankenberg 1955 Łódź Biegacz Nowosolna 4:31-5:00 K 65-69
197 Sandra Urbaniak 1993 Gorzkowice 3:31-4:00 K 25-29
198 Mariusz Ubych 1988 Łódź Akademiabiegacza.pl S. L. Salos-Wodna Łódź 3:00-3:30 M 30-34
199 Ania Patura 1969 Łódź 4:01-4:30 K 50-54
200 Monika Mikołajczyk-Sowa 1976 Łódź Szakale Bałut Łódź 3:31-4:00 K 45-49
201 Michał Sokół 1986 Głowno 3:31-4:00 M 35-39
203 Marek Flis 1980 Konstantynów łódzki powyżej 5:00 M 40-44
204 Krzysztof Harężlak 1976 Łódź AGB Torfy 3:00-3:30 M 45-49
205 Adam Bera 1966 Rzeszów 3:31-4:00 M 55-59
208 Grzegorz Kubicki 1984 Łódź Signify Running Team 4:01-4:30 M 35-39
209 Maciej Frankowski 1978 Konstantynów Łódzki Beauty Sport poniżej 3:00 M 40-44
210 Łukasz Jakubczyk 1983 Łódź PKP ENERGETYKA 4:01-4:30 M 35-39
211 Arkadiusz Kałuża 1973 Tychy Inżynieria Biegania Team 3:00-3:30 M 45-49
212 Dariusz Walkowiak 1978 Łódź 3:00-3:30 M 40-44
213 Jacek Kalista 1979 Łódź mBank 3:00-3:30 M 40-44
214 Artur Gackowski 1970 Bydgoszcz Nigdy Więcej 4:01-4:30 M 50-54
215 Piotr Kliniewski 1966 Bydgoszcz Brzoza Biega 4:31-5:00 M 55-59
216 Adrian Wójcik 1983 Łódź NIE MAM POMYSŁU 3:31-4:00 M 35-39
217 Przemysław Zganiacz 1972 Łódź #GFTRunningTeam 3:00-3:30 M 50-54
218 Sylwia Pilecka-Wilmańska 1978 Aleksandrów Łódzki HTF Ludwik Sikorski 3:31-4:00 K 40-44
219 Piotrek Golinski 1969 Łódź Maksimus 4:31-5:00 M 50-54
220 Lukasz Cygan 1984 Krakow Ambitny Amator 3:31-4:00 M 35-39
221 Dorota Adamczyk 1988 Skronina WANDA PANFIL TEAM 3:31-4:00 K 30-34
222 PAWEŁ NOSALIK 1976 Augustów ORTOSTOM AUGUSTÓW 3:31-4:00 M 45-49
224 Emilia Wojciechowska 1975 Bydgoszcz 4:01-4:30 K 45-49
225 Jarosław Wojciechowski 1973 Bydgoszcz 4:01-4:30 M 45-49
227 Kamil Rybiński 1988 Tomaszów Mazowiecki 3:31-4:00 M 30-34
228 Marcin Adamski 1981 Zgierz 3:00-3:30 M 40-44
230 Tomasz Zieliński 1973 Juchnowiec Dolny 4:31-5:00 M 45-49
231 Robert Laudan 1970 Łódź 4:31-5:00 M 50-54
233 Małgorzata Wosiak 1990 Łódź #GFTRunningTeam 3:31-4:00 K 30-34
234 Andrzej Czerwoniec 1991 Łódź #GFTRunningTeam 4:01-4:30 M 30-34
237 Piotr Gajda 1981 Grzmiąca 4:01-4:30 M 40-44
238 Piotr Pietrucha 1970 Łódź 3:31-4:00 M 50-54
239 Monika Augustowska 1981 Łódź 4:31-5:00 K 40-44
240 Witold Sobczak 1977 Poznań KB Szamotuły poniżej 3:00 M 45-49
241 IWONA DROZDEK 1968 kobylanka charty 3:31-4:00 K 50-54
243 Piotr Dudziński 1987 Łódź Razem Trenujemy Sport 4:01-4:30 M 35-39
244 Marcin Jurek 1985 Łódź 4:31-5:00 M 35-39
246 Marek Krzewiński 1983 Ogrodzisko Drużyna Szpiku 3:31-4:00 M 35-39
247 Piotr Śmigielski 1984 Zbytowo 3:31-4:00 M 35-39
248 Marcin Masłowski 1979 Łódź HTF Ludwik Sikorski 3:00-3:30 M 40-44
249 Mateusz Gierowski 1991 Łódź Jagoda Running Team 3:00-3:30 M 30-34
250 Jacek Piecyk 1973 Szadek Szadkobiegacze 3:31-4:00 M 45-49
251 Marcin Bugaj 1981 Łódź #GFTRunningTeam 4:01-4:30 M 40-44
252 Mariusz Bugajny 1983 Łódź 3:00-3:30 M 35-39
253 Dorota Olczyk 1982 Konstantynów Łódzki powyżej 5:00 K 40-44
254 Marta Wódz 1977 Stryków Beauty Sport 4:01-4:30 K 45-49
255 Joanna Szymczak 1976 Łódź 4:31-5:00 K 45-49
257 Michał Jakub Drynkowski 1973 Łódź 3:31-4:00 M 45-49
258 Adam Wieruszewski 1978 Łódź EVErRUN 3:31-4:00 M 40-44
260 Marek Siuda 1968 Luboń Luboński Klub Biegacza 3:31-4:00 M 50-54
261 Katarzyna Żbikowska 1983 Łódź biegaczki.pl 3:31-4:00 K 35-39
262 Artur Zawiejski 1971 Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 3:00-3:30 M 50-54
263 Sebastian Petrykowski 1981 Łęczyca Cauchy Team poniżej 3:00 M 40-44
265 Patryk Patucha 1978 Łódź 3:00-3:30 M 40-44
266 Maciej Bych 1975 Oława TRIDEA Team Oława 3:31-4:00 M 45-49
268 Sebastian Woźniak 1979 Łódź Motointegrator Running Team 3:31-4:00 M 40-44
272 Robert Skurczak 1971 Łódź ReebokRunCrewLDZ 3:31-4:00 M 50-54
276 Kamil Stanios 1983 Radom 4:31-5:00 M 35-39
277 Kacper Drozdek 1998 kobylanka charty 3:31-4:00 M 20-24
278 Krzysztof Bendinger 1978 Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 4:01-4:30 M 40-44
279 Czesław Błaszczyk 1964 KROŚNIEWICE Krośniewice 3:00-3:30 M 55-59
280 Cezary Kowalski 1964 Szczecin Parkrun Szczecin 3:00-3:30 M 55-59
281 Łukasz Lewandowicz 1988 Gostynin 3:31-4:00 M 30-34
282 Artur Stańczyk 1985 Lodz RAZEM TRENUJEMY SPORT 4:31-5:00 M 35-39
283 Maciej Domagała 1995 Łódź HTF Ludwik Sikorski 3:31-4:00 M 25-29
284 Mateusz Cieślak 1989 Łódź 3:31-4:00 M 30-34
286 Łukasz Dopierała 1982 Łódź B/S/H/ Łódź Running Team 3:31-4:00 M 40-44
287 Dariusz Strzechowski 1981 Bedoń przykościelny RAJSPORT ACTIVE 3:31-4:00 M 40-44
288 Piotr Michniewicz 1985 Toruń modry.pl 4:01-4:30 M 35-39
289 Piotr Kwiatkowski 1979 Łódź 4:31-5:00 M 40-44
290 Beata Owczarek 1973 JADWININ O CO BIEGA 4:31-5:00 K 45-49
291 Alicja Łabędzka-Bugaj 1965 Poxnań 4:31-5:00 K 55-59
292 Wiesław Ostrowski 1973 Wołów Wołów Biega 3:00-3:30 M 45-49
293 Michał Janus 1984 Dąbrowa Górnicza poniżej 3:00 M 35-39
294 Grzegorz Osiatycki 1971 Namysłów RONAL POLSKA RUN poniżej 3:00 M 50-54
295 Mirosław Dudek 1987 Łódź SNG WILD DUCKS poniżej 3:00 M 35-39
298 Jacek Ulowski 1968 Łódź GO-leasing TEAM poniżej 3:00 M 50-54
301 Przemysław Sikorski 1978 Łódź 3:31-4:00 M 40-44
302 Aleksandra Kwapiszewska 1989 Łódź 4:01-4:30 K 30-34
303 Piotr Birski 1984 Łódź 3:31-4:00 M 35-39
304 GRZEGORZ UCIŃSKI 1982 Łódź 4:01-4:30 M 40-44
305 Jacek Kotynia 1972 Łódź 4:01-4:30 M 50-54
306 Tomasz Łukasik 1991 Opoczno OKNONET ULTRA RUN OPOCZNO 4:01-4:30 M 30-34
307 Krzysztof Bieganowski 1979 Smardzewice 3:00-3:30 M 40-44
308 Tomasz Mikołajczyk 1979 Łódź 4:31-5:00 M 40-44
309 Krzysztof Grenda 1979 Łódź 3:31-4:00 M 40-44
310 Maciej Adamczyk 1995 Sędzice 4:01-4:30 M 25-29
311 Magdalena Ustaborowicz 1981 Łódź ReebokRunCrew LDZ 4:01-4:30 K 40-44
313 Krzysztof Pyrek 1980 Wałcz 1 RBLog 3:31-4:00 M 40-44
314 Michał Bronowski 1989 Łódź 3:31-4:00 M 30-34
315 Adrian Nowak 1996 Przygoń Wataha-Łączy nas bieganie 4:31-5:00 M 25-29
316 Tomasz Ścierwicki 1983 Łódź T-Mobile Sport Team 3:00-3:30 M 35-39
317 Artur Margol 1982 Słubice 3:31-4:00 M 40-44
318 Mariusz Kucharczyk 1975 PIOTRKÓW TRYB 4:01-4:30 M 45-49
319 Filip Dąbrowski 1988 Głowno ReebookRunCrew LDZ 3:31-4:00 M 30-34
320 Joanna Galczynska 1981 Saffron Walden 4:01-4:30 K 40-44
321 Przemysław Sykuła 1980 Sangrodz 4:01-4:30 M 40-44
322 Robert Sieczkowski 1970 Dobieszkow swimbikerun4fun 3:31-4:00 M 50-54
324 Damian Sieczkowski 1997 Dobieszkow 3:00-3:30 M 25-29
325 Piotr Cych 1968 Twardogóra MLKS Echo Twardogóra poniżej 3:00 M 50-54
327 Paweł Rojewski 1987 Łódź EVErRUN poniżej 3:00 M 35-39
328 Marcin Szczerbiak 1975 Łodź DRUŻYNA BSS 4:31-5:00 M 45-49
329 Konrad Siennicki 1977 Bukowiec 3:31-4:00 M 45-49
330 Przemysław Szostak 1982 Łódź DOZ Drużyna 3:31-4:00 M 40-44
331 Anna Kalinowska 1978 Łódź Super TEAM 4:01-4:30 K 40-44
332 Łuaksz Siewiera 1984 Łódź Gentlemen's Rugby Club 4:01-4:30 M 35-39
333 Maciej Danielewicz 1999 Wola Moszczenicka 3:00-3:30 M 20-24
334 Michał Zakrzewski 1977 Łódź SNG WILD DUCKS 4:01-4:30 M 45-49
335 Rafał Błoński 1997 Łódź WWW Drużyna Biegowa 4:31-5:00 M 25-29
337 Sebastian Lesiak 1989 Łódź Decathlon CAR ŁÓDŹ 3:31-4:00 M 30-34
340 ADAMSKI RADOSŁAW 1979 ŁÓDŹ BEAUTY SPORT TEAM 3:31-4:00 M 40-44
341 Kamil Stachowiak 1994 Rzadkwin 3:00-3:30 M 25-29
342 Aleksander Kuczkowski 1978 Łódź SNG WILD DUCKS 3:31-4:00 M 40-44
345 Paweł Matyszkiewicz 1973 Czeladź 3:31-4:00 M 45-49
346 Arek Piekarski 1981 Bydgoszcz TMS & GLOBART TEAM 3:31-4:00 M 40-44
347 Anna Zientala 1980 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola 3:00-3:30 K 40-44
348 Małgorzata Stanek 1960 Łódź powyżej 5:00 K 60-64
350 Lechosław Dorożała 1972 Łódź 4:31-5:00 M 50-54
353 Łukasz Kędzierski 1988 Warszawa Kuźnia Triathlonu 3:31-4:00 M 30-34
355 Dariusz Stawski 1957 Łódz Biegiem Po Piwo 3:00-3:30 M 65-69
358 Bartosz Roszewski 1990 Głogowiec Biegacz Nowosolna 4:31-5:00 M 30-34
362 Zbigniew Krzak 1975 Trzebnica Sanko Run 3:31-4:00 M 45-49
363 Krzysztof Czapnik 1987 Zgierz SNG WILD DUCKS 4:01-4:30 K 35-39
365 Adrian Woźniak 1991 Pabianice 4:31-5:00 M 30-34
366 Mariusz Wołk 1992 Rawa Mazowiecka 3:31-4:00 M 30-34
367 Rafał Legiędź 1984 Pabianice Celironman 3:31-4:00 M 35-39
368 Piotr Marcjanek 1983 Łódź Mocarne Dziki 3:00-3:30 M 35-39
369 Marta Turkiewicz 1982 Łódź Goń się! powyżej 5:00 K 40-44
370 Leo Klaasse 1956 Spijkenisse 3:31-4:00 M 65-69
371 Marcin Kosiński 1988 Kolno Petunie 3:31-4:00 M 30-34
373 Jacek Mierzyński 1974 Rzgów Eksoc Runners 3:31-4:00 M 45-49
374 Tomek Maliszak 1985 Rusiec 4:31-5:00 M 35-39
378 Anna Kociak 1978 Dębniak Łódź Kocha Sport 3:00-3:30 K 40-44
379 Joanna Mebenga 1985 LODZ 4:01-4:30 K 35-39
381 Stanisław Zakrzewski 1997 Łódź 4:01-4:30 M 25-29
383 Bartosz Pierucki 1978 Bydgoszcz 3:31-4:00 M 40-44
384 Andrzej Skrzypiec 1956 Świnoujście Biegacze Świnoujście 4:01-4:30 M 65-69
385 Sebastian Nadolny 1975 Bydgoszcz 4:01-4:30 M 45-49
386 Małgorzata Cytrowska 1969 Andrespol 3:31-4:00 K 50-54
387 Ewa Baleja-Krzyżanowska 1979 Łowicz Starzyńskiego Biega 4:31-5:00 K 40-44
388 Jaroslaw Krzyżanowski 1979 Łowicz Starzyńskiego Biega 4:01-4:30 M 40-44
389 Piotr Bednarek 1991 Rawa Mazowiecka 3:00-3:30 M 30-34
390 Mateusz Bagrowski 1986 Pabianice 3:31-4:00 M 35-39
391 Michał Wachocki 1984 KONIN 3:00-3:30 M 35-39
392 Maciej Blimel 1967 Łódź 3:31-4:00 M 55-59
393 Włodzimierz Stepak 1969 Rudzica KB Aktywni Konin 3:00-3:30 M 50-54
394 Adrian Gracz 1995 Skawa poniżej 3:00 M 25-29
395 Roman Taduesz Kołtysz 1981 Myszków 4:01-4:30 M 40-44
396 Raman Asayevich 1964 Myszków 4:01-4:30 M 55-59
398 Adrian Adamus 1991 Radomsko 4:01-4:30 M 30-34
399 Jacek Kurman 1969 Łowicz STARZYŃSKIEGO BIEGA 4:31-5:00 M 50-54
400 Chris Wozniak 1956 Calgary 4:01-4:30 M 65-69
402 Paweł Bociąga 1979 Lodz Rodzinna Grupa Rowerowa 3:31-4:00 M 40-44
404 Jarosław Paśnik 1966 Łódź 4:01-4:30 M 55-59
406 Marcin Klimczak 1976 Łódź Pojawiam się i znikam 3:00-3:30 M 45-49
407 Przemysław Krawczyk 1991 Tuszynek Majoracki 4:01-4:30 M 30-34
408 Mateusz Wolski 1994 Zelów 3:31-4:00 M 25-29
410 Andrzej Woźniak 1971 Torzym ZRM Świebodzin 3:31-4:00 M 50-54
411 Bartosz Korbela 1986 Piotrków Trybunalski mBank poniżej 3:00 M 35-39
412 KRYSTIAN CHRAPCZYŃSKI 1976 BOGUSZÓW - GORCE GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH 3:00-3:30 M 45-49
415 Mariusz Kuśnierek 1979 Łódź 3:31-4:00 M 40-44
416 Jarek Grenda 1974 Chechło Pierwsze 3:00-3:30 M 45-49
417 Elżbieta Madej 1960 Łódź 3:00-3:30 K 60-64
419 Łukasz Piecyk 1996 Bełchatów 3:31-4:00 M 25-29
422 Ewa Kupczak 1973 Mroczeń Sparta Ultra Team 3:31-4:00 K 45-49
423 Adam Przybył 1976 Łódź Łódź Kocha Sport 4:01-4:30 M 45-49
424 Piotr Lauren 1967 Łódź MOCNI W DUCHU ZABIEGANI 3:31-4:00 M 55-59
427 Kamil Chudecki 1969 Warszawa Vege Runners 3:00-3:30 M 50-54
428 Michał Wachowski 1975 Łódź 3:31-4:00 M 45-49
429 Grzegorz Misztal 1971 Jędrzejów 3:31-4:00 M 50-54
432 Patryk Bińczarski 1981 WŁOCŁAWEK WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWAWEK 3:31-4:00 M 40-44
433 Łukasz Kanicki 1978 Łódź 3:00-3:30 M 40-44
434 Witold Motylski 1965 Zduńska Wola 4:01-4:30 M 55-59
436 Joao Filipe 1973 Warsaw 4:01-4:30 M 45-49
437 Radosław Kuleczka 1967 Łęczyca 4:01-4:30 M 55-59
438 Marcin Łuczak 1977 Turek Łuczak Time Runners powyżej 5:00 M 45-49
439 Piotr Małek 1976 Września 3:31-4:00 M 45-49
440 Grzegorz Sokołowski 1990 Smardzewice 3:31-4:00 M 30-34
441 Dominik Jędrzejko 1984 Poznań Biegam sobie poniżej 3:00 M 35-39
442 Wiktor Podedworny 1984 Poznań IM Inspiration poniżej 3:00 M 35-39
444 Agata Lewiński 1987 Pabianice 4:01-4:30 K 35-39
445 Dariusz Modliszewski 1976 Suchy Las Orange Polska 3:00-3:30 M 45-49
449 Łukasz Klimas 1980 Konstantynów Łódzki 4:01-4:30 M 40-44
450 Zdzisław Kubczyk 1956 Kalisz BASTER TEAM 4:01-4:30 M 65-69
451 Marcin Richter 1988 Łódź 3:31-4:00 M 30-34
452 Marta Szymanowska 1984 Kalisz Szkoła Podstawowa Specjalna nr 19 Kalisz 3:31-4:00 K 35-39
453 Andrzej Wolniak 1954 Kalisz BASTER TEAM 4:01-4:30 M 65-69
454 Izabela Czaińska 1995 Zabrze powyżej 5:00 K 25-29
456 Michał Bronżewski 1986 Pabianice 4:31-5:00 M 35-39
457 Rafał Tkocz 1982 Gliwice 3:31-4:00 M 40-44
460 Adam Grzelec 1970 Kielce Zabiegani Kielce / Skrzydlaci Dzieciom 3:31-4:00 K 50-54
464 Sebastian Jędrzejczyk 1984 Opoczno OKNONET ULTRA RUN OPOCZNO 3:31-4:00 M 35-39
468 Michał Skibiński 1986 Zapolice BBL Zduńska Wola 3:00-3:30 M 35-39
469 Weronika Gajewska 1980 Dobroń RYSIE 4:01-4:30 K 40-44
471 Adam Białek 1971 Łódź Gepardy z Łodzi 3:00-3:30 M 50-54
473 Iliana Antczak 1984 Miedziana Góra Zabiegani Kielce 4:31-5:00 K 35-39
474 Marek Kurzaj 1993 Łódź powyżej 5:00 M 25-29
475 Ilona Mielczarek 1978 Łódź Rysie 4:31-5:00 K 40-44
476 Tomasz Kurowski 1974 Łódź 3:00-3:30 M 45-49
478 Dawid Gabara 1989 Łódź Sportera 3:00-3:30 M 30-34
480 Tomasz Jasiński 1982 Łódź powyżej 5:00 M 40-44
481 Paweł Kasprowicz 1977 Poznań 3:31-4:00 M 45-49
482 Łukasz Przybylski 1990 Szadek RAJSPORT ACTIVE 4:01-4:30 M 30-34
484 Piotr Drygas 1963 Poznań 3:31-4:00 M 55-59
485 Jacek Pikor 1973 Zamość Cyku Pyku RGB 3:31-4:00 M 45-49
486 Mateusz Kosiński 1989 Kraków The cake is a lie! powyżej 5:00 M 30-34
487 Jan Borwin 1988 Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ 3:31-4:00 M 30-34
489 kuba łuchniak 1991 Łódź Droga Do Ultra 4:01-4:30 M 30-34
491 Daniel Ziemba 1976 Osiek 3:00-3:30 M 45-49
493 Sławomir Mańka 1978 Mikołów BIEGAMY Z SERCEM 3:00-3:30 M 40-44
494 Robert Kubiak 1985 Wartkowice Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl 4:01-4:30 M 35-39
499 Katarzyna Szambelan 1980 Zagórów 4:31-5:00 K 40-44
500 Damian Radowicz 1989 Łódź Futbol Bonito 3:31-4:00 M 30-34
501 Agnieszka Gąsiorowska 1982 Łódź Ragga Bomba Team 3:31-4:00 K 40-44
504 Szymon Osowski 1982 Przygoń 3:31-4:00 M 40-44
505 Gerard Goguś 1979 KGHM ZG RUN 3:00-3:30 M 40-44
507 Dorota Zatke 1975 Łódź Akademia Biegacza PL SL Salos Wodna 3:00-3:30 K 45-49
508 Grzegorz Welm 1970 Częstochowa Zabiegani Częstochowa 3:00-3:30 M 50-54
510 Przemysław Rybaczuk 1998 Hrubieszów DA-Dominik 4:31-5:00 M 20-24
511 ZBIGNIEW SPYCHALSKI 1962 Barcin ślimaki Barcin 3:00-3:30 M 60-64
512 Jakub Lipka 1988 Aleksandrów Łódzki 3:31-4:00 M 30-34
513 Mariusz Dębicki 1975 Września Orange Polska 3:00-3:30 M 45-49
514 Rafal Dydak 1984 Nadarzyn 3:31-4:00 M 35-39
515 Marcin Jeleń 1973 Warszawa DA Beczka 3:00-3:30 M 45-49
516 Dariusz Kolibczynski 1971 Plock Płock Biega No Age Limit 4:31-5:00 M 50-54
517 Dorota Szeszko 1962 Bytom KRS.TKKF.Jastrząb Ruda Śląska 4:01-4:30 K 60-64
518 Marek Szeszko 1964 Bytom KRS.TKKF.Jastrząb Ruda Śląska 3:31-4:00 M 55-59
519 Andrzej Spruch 1958 Łódź M. A. Rysie 4:01-4:30 M 60-64
520 Dobrosław Zinkiewicz 1976 Łódź 3:31-4:00 M 45-49
521 Grzegorz Stępień 1974 Opoczno Aqua ElektroKlima LKS Feniks Opoczno poniżej 3:00 M 45-49
522 Sylwester Dudkiewicz 1981 Łódź ReebokRunCrew LDZ powyżej 5:00 M 40-44
524 Piotr Tomasik 1984 Łódź ReebokRunCrew LDZ 4:31-5:00 M 35-39
525 Przemysław Danak 1976 Kostrzyn nad Odra KGB poniżej 3:00 M 45-49
526 Kinga Drewicz 1979 Żagań Byle nie pod górkę Runner Team 4:01-4:30 K 40-44
527 Jacek Pośpieszyński 1971 Boczki Stare Szadkobiegacze 4:31-5:00 M 50-54
528 Bogusław Tomaka 1976 Ząbkowice Śląskie MKM TRIATHLON TEAM poniżej 3:00 M 45-49
529 Tomasz Zimny 1956 Szczecin 3:00-3:30 M 65-69
530 Konrad Strzelecki 1982 Łódź Twin Team 3:31-4:00 M 40-44
533 Krzysztof Zimowski 1982 Cork 3:00-3:30 M 40-44
534 sebastian stachowski 1982 Ząbki Tri Team Ząbki 3:00-3:30 M 40-44
535 Łukasz Rutkowski 1983 Korczyna 3:31-4:00 K 35-39
536 IRENEUSZ OSTASZEWSKI 1976 BIALYSTOK ANTI LGBT RUNNERS SQUAD 3:31-4:00 M 45-49
537 Rafał Mizerski 1969 Łódź Miled 3:31-4:00 M 50-54
538 Robert Kucharz 1985 Zgierz Goń się! 4:01-4:30 M 35-39
539 Artur Niezgoda 1986 Konstantynów łódzki Łódź Kocha Sport 4:01-4:30 M 35-39
540 Joanna Wilbik 1983 Gdańsk Akademia Biegania 3:00-3:30 K 35-39
543 Waldemar Kolas 1964 Zgierz K.B. Parakulos 3:31-4:00 M 55-59
544 Sebastian Faliszewski 1975 Łódź 3:31-4:00 M 45-49
545 Przemysław Kacprzak 1983 Konstantynów Łódzki 3:00-3:30 M 35-39
546 Aleksander Szymkowski 1979 Poznań 4:01-4:30 M 40-44
550 Jacek Balicki 1963 łódź Biegacz Nowosolna 4:01-4:30 M 55-59
551 Grzegorz Toboła 1975 Pabianice M A G Team 3:00-3:30 M 45-49
553 Adam Tanajewski 1966 Olsztyn M-Runners 3:31-4:00 M 55-59
554 Joanna Zimińska 1971 Łódź #happyrunners 3:31-4:00 K 50-54
556 Piotr Jędruszczak 1977 Mszczonów Goggle PAE Team 3:31-4:00 M 45-49
557 Radosław Kazubski 1987 Rawa Mazowiecka 4:01-4:30 M 35-39
558 Paweł Weber 1973 Psarskie REHAU CROSSACTIVE 3:31-4:00 M 45-49
559 Michał Tański 1979 Bratoszewice MIKLAN TEAM 3:00-3:30 M 40-44
560 Artur Kolęda 1974 Augustów ORTOstom Augustów 3:00-3:30 M 45-49
561 Grzegorz ZEMBIK 1967 Gryfino KB HERMES GRYFINO 3:00-3:30 M 55-59
562 Tomasz Pawełczyk 1971 Łódź Forever Young Łódź 3:31-4:00 K 50-54
563 Szymon Pietrzyk 1996 Piotrków Trybunalski 3:31-4:00 M 25-29
564 Bogusław Pietrzyk 1964 Piotrków Trybunalski 3:31-4:00 M 55-59
565 Piotr Gumiński 1982 Piotrków Trybunalski CTS 3:31-4:00 M 40-44
566 Daniel Pięcek 1983 Łódź 3:31-4:00 M 35-39
567 Kamila Zając 1988 Gołuchów Uliczna Strefa powyżej 5:00 K 30-34
569 Zbigniew Posacki 1977 Lubiąż Wołów Biega 3:00-3:30 M 45-49
573 Mateusz Maciejewski 1991 Tomaszów Mazowiecki 4:01-4:30 M 30-34
574 TOMASZ RICHTER 1968 ŁÓDŹ RICHTER TEAM 4:01-4:30 M 50-54
575 Marek Górny 1955 Święciechowa Maraton Leszno--DRUŻYNA SZPIKU 4:31-5:00 M 65-69
576 Dawid Milczarek 1989 Łuszczanowice POZYTYWNIE ZABIEGANI KLESZCZÓW 11:00 - 11:15 M 30-34
577 Sławomir Gołyńska 1974 Żyrardów 4:01-4:30 M 45-49
578 Witold Radzik 1961 Konstantynów Łódzki 3:00-3:30 M 60-64
579 Mariusz Bednarczyk 1970 Warszawa Straż Miejska m.st. Warszawy 3:31-4:00 M 50-54
580 Kasia Sobestjanska 1978 Łask 4:01-4:30 K 40-44
582 Grzegorz Baranek 1976 Ostrów Wielkopolski 3:00-3:30 M 45-49
583 Paweł Wojtasik 1955 Łódź RYSIOTEAM 4:01-4:30 M 65-69
585 Wiesław Prozorowski 1968 Leszno Maraton Leszno 3:00-3:30 M 50-54
586 Sebastian Wróblewski 1975 Łódź Everrun 3:31-4:00 M 45-49
587 Marcin Łandwijt 1973 Konstantynów Łódzki 3:31-4:00 M 45-49
588 Piotr Nowaczyk 1981 Poznań poniżej 3:00 M 40-44
589 Jacek Hahn 1979 Gdańsk SV-Strass 3:31-4:00 K 40-44
591 Alicja Dutkowska 2000 Lublin powyżej 5:00 K 20-24
592 Zbigniew Barowicz 1973 Wrocław maraton45plus poniżej 3:00 M 45-49
593 Dominik Lisiecki 1974 Łódź 3:00-3:30 M 45-49
594 Andrzej Zajdel 1980 Łódź 3:31-4:00 M 40-44
595 Agata Jankowska 1984 Łódź 3:31-4:00 K 35-39
597 Adam Jankowski 1986 Łódź 3:31-4:00 M 35-39
598 Tomasz Gabryszewski 1969 Aleksandrów Łódzki 3:00-3:30 M 50-54
600 Krzysztof Bąkowicz 1982 Piotrków Trybunalski Whirlpool Running Team poniżej 3:00 M 40-44
603 Ewelina Trylańska 1977 Pabianice 3:00-3:30 K 45-49
604 Andrzej Dominiak 1953 Łódź Stopa Lodz 3:31-4:00 M 65-69
605 Paulina Śliwińska 1978 Trzebnica Mario Team 4:01-4:30 K 40-44
606 Dominik Jarczewski 1981 Kalisz 3:31-4:00 M 40-44
607 Włodzimierz Pardus 1971 Łódź 3:31-4:00 M 50-54
608 Adam Świercz 1988 Łódź 3:31-4:00 M 30-34
609 Maciej Lalik 1989 Łódź 3:31-4:00 K 30-34
611 Michal Dychto 1975 Warsaw Jola Michał Jan Cecylia 4:01-4:30 M 45-49
612 Wojciech Lutowski 1985 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz poniżej 3:00 K 35-39
613 Marcin Wąsik 1987 Chełmża #BBKTS 3:00-3:30 M 35-39
614 Romuald Brzozowski 1972 Łódź 4:31-5:00 M 50-54
616 Norbert Łojek 1987 Ostrowiec Świętokrzyski poniżej 3:00 M 35-39
617 Tobiasz Tomaszewski 1997 Łódź Www drużyna biegowa 4:01-4:30 M 25-29
618 Emilia Kaczmarek 1977 Łódź Łódź Running Team 4:31-5:00 K 45-49
619 Marek Pastwa 1963 Łódź Oh!Zuza.com / Beauty Sport 3:00-3:30 M 55-59
620 Magdalena Stusio 1970 Łódź ATLAS RUNNING TEAM 4:01-4:30 K 50-54
621 Jan Marcinkiewicz 1956 Alekandrów Kujawski Rodzinka na medal 4:01-4:30 M 65-69
622 Rafał Kędziora 1977 Koziegłowy Czerwonak biega poniżej 3:00 M 45-49
623 ROBERT CIEŚLAK 1977 ŁÓDŹ 3:31-4:00 M 45-49
624 Mirosław Budka 1968 Wałbrzych 3:31-4:00 M 50-54
625 Błażej Biskupski 1971 Łódź Łódź Running Team 4:31-5:00 M 50-54
626 Patryk Hańćka 1979 Pabianice 3:31-4:00 M 40-44
627 Grzegorz Golański 1984 Zalasewo 3:31-4:00 M 35-39
628 Andrzej Rutowicz 1976 Łódź 3:31-4:00 M 45-49
629 Jarosław Białkowki 1969 Łódź Łódź Bałuty 3:31-4:00 M 50-54
630 Marek Kowaliński 1973 Laski Sparta Ultra Team 3:31-4:00 M 45-49
632 Marcin Kraska 1981 PABIANICE O co biega 3:31-4:00 M 40-44
633 Maciej Laskowski 1978 Poznań 4:01-4:30 M 40-44
634 MIROSŁAW BORKOWSKI 1972 ŁÓDŹ 4:31-5:00 M 50-54
635 Paweł Kaczyński 1978 Pabianice 4U RUN 4:01-4:30 M 40-44
636 Egidijus Janishka 1967 Vilnius TopExchange 3:00-3:30 M 55-59
638 Michał Mielczarek 1990 Babice 4:01-4:30 M 30-34
639 Jakub Lechniak 1981 Kamionki 3:00-3:30 M 40-44
640 Konrad Strzelecki 1973 WKB Maratończyk Włocławek poniżej 3:00 M 45-49
641 Paweł Mołodecki 1978 Ostrów Wielkopolski 3:00-3:30 M 40-44
642 Vadim Andronik 1974 Vilnius TopExchange 3:00-3:30 M 45-49
643 David Donnelly 1970 Dublin Garristown Flyers A.C 3:00-3:30 M 50-54
644 Radosław Senderecki 1979 Pabianice 3:31-4:00 M 40-44
647 Marek Klimczewski 1965 Łódź FOREVER YOUNG ŁÓDŹ 3:31-4:00 M 55-59
649 Piotr Kaczor 1976 Nowogród Bobrzański Team TIR 3:31-4:00 M 45-49
650 Jacek Walkowiak 1984 Łódź 3:31-4:00 M 35-39
651 Adam Macugowski 1979 Ząbki Wedel 3:00-3:30 M 40-44
653 Przemysław Krawczyk 1979 Ciechanów LUKA PUZ Ciechanów 3:00-3:30 M 40-44
654 Michał Miller 1978 głowno #BIEGACZE 3:31-4:00 M 40-44
655 Agata Jędrzejczyk 1978 KRAKÓW FEJKA 4:01-4:30 K 40-44
656 Jakub Jabłoński 1999 Grudziądz Wtorkowy Trening 3:31-4:00 M 20-24
657 Maciej Pawiński 1984 Łódź K.S. Celironman 4:31-5:00 M 35-39
659 Katarzyna Rogut 1971 Rąbień AB AGB Torfy 4:01-4:30 K 50-54
660 Maciej Haremza 1984 Daszewice #Biegacze poniżej 3:00 M 35-39
661 Michał Kowalski 1983 Łódź #BIEGACZE 3:31-4:00 M 35-39
663 Sylwester Parzonka 1970 Mroczen KS GEPART KEPNO 3:00-3:30 M 50-54
664 Krzysztof Sobczak 1968 Kutno Kutno Biega 4:01-4:30 M 50-54
665 Arkadiusz Kwiatkowski 1974 Pabianice mBank 4:01-4:30 M 45-49
666 Przemek Korona-Trzebski 1976 Łódź 3:31-4:00 M 45-49
667 Jakub Pietek 2000 Łódź 3:00-3:30 M 20-24
669 Dominik Płóciennik 1992 Lutomiersk Dell Running Team 3:31-4:00 M 30-34
670 Tomasz Cisak 1975 Ząbkowice Slaskie Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 3:00-3:30 M 45-49
671 Michał Biskupski 1976 Pabianice 4:01-4:30 M 45-49
672 Konrad Rycharski 1984 Pruszcz Gdański 4:31-5:00 M 35-39
673 Joanna Pietrzak-Łężak 1981 Zgierz ReebokRunCrewLDZ 4:31-5:00 K 40-44
674 Adam Gibus 1995 Kalisz 4:01-4:30 M 25-29
675 Marcin Pawlak 1994 Łódź 3:31-4:00 M 25-29
676 Michał Witkowski 1989 Łódź AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ poniżej 3:00 M 30-34
677 Piotr Stelmachowski 1978 Rzgów 4:01-4:30 M 40-44
678 Krzysztof Śmichurski 1989 Rokietnica Fizjoterapia Biegacza/ Pro366 3:00-3:30 M 30-34
680 Radosław Panek 2000 Kamieniec Ząbkowicki Mocni w Duchu 3:31-4:00 M 20-24
681 Piotr Bester 1976 Łódź Szakale Bałut Łódź 4:01-4:30 M 45-49
683 Sebastian Wiciński 1983 Łódź powyżej 5:00 M 35-39
684 Magdalena Barska 1990 Konstantynów Łódzki powyżej 5:00 K 30-34
685 Adam Polański 1978 Nowy Tomyśl 4:01-4:30 M 40-44
687 Adam Filipiak 1986 Łódź Łódź Kocha Sport poniżej 3:00 M 35-39
689 Magdalena Kasprowicz 1979 Poznan 4:01-4:30 K 40-44
690 Anna Pasińska 1975 Pabianice 4:31-5:00 K 45-49
691 Marta Pietrzak 1997 Wrocław powyżej 5:00 K 25-29
694 ADAM LESIEŃ 1974 Łódź mBank poniżej 3:00 M 45-49
696 Arkadiusz Wysocki 1980 Rąbień TomTom Runners 3:31-4:00 M 40-44
697 Dariusz Wejman 1976 Malin 3:31-4:00 M 45-49
698 Paweł Sztranek 1970 Pabianice UKS Azymut 4:01-4:30 M 50-54
700 MARIUSZ BŁASZCZYK 1986 Zgierz SNG WILD DUCKS 3:00-3:30 M 35-39
701 Sebastian Łuczak 1977 Łódź 3:31-4:00 M 45-49
703 Grzegorz Bilka 1999 Wrocław 4:31-5:00 M 20-24
705 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las #BIEGACZE 3:31-4:00 M 55-59
706 Valdas Šmaižys 1974 Vilnius Maratomanija 3: 31-4: 00 M 45-49
707 Lina Abromaitytė - Šmaižė 1979 Vilnius Maratpmaija 4:01-4:30 K 40-44
708 Wojciech Kowalczyk 1961 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów 4:01-4:30 M 60-64
709 Bartłomiej Aniszewski 1991 Łódź Rossmann 3:31-4:00 M 30-34
710 Barbara Lenartowicz 1967 Łódź 4:31-5:00 K 55-59
711 Izabela Bohdziewicz 1990 Warszawa 4:01-4:30 K 30-34
712 Sylwester Dylik 1992 Aleksandrów Łódzki ReebokRunCrew LDZ 3:31-4:00 M 30-34
716 Przemysław Tomaszewski 1969 Gostyń 3:00-3:30 M 50-54
717 Łukasz Walda 1985 Bydgoszcz 3:00-3:30 M 35-39
718 Piotr Olejnik 2000 Bielawa powyżej 5:00 M 20-24
719 Lena Dąbrowska 1981 WARSZAWA 4:01-4:30 K 40-44
720 Paweł Mencewicz 1972 Gołkowice UKS Piątka Plus Rydułtowy / Forma Wodzisław Śląski poniżej 3:00 M 50-54
721 Magdalena Bratek 1981 Zgierz Jeżozwierze 4:01-4:30 K 40-44
722 Ada Feliniak 1996 Wroclaw 4:31-5:00 K 25-29
723 Tomasz Popławski 1982 Czapury NAPTĘPNY KROK poniżej 3:00 M 40-44
724 Agnieszka Jastrząbek 1984 Łódź EVErRUN 3:31-4:00 K 35-39
726 Jarek Chybowski 1977 Łódź RETKINIA RUN 3:00-3:30 M 45-49
727 Jacek Kumidaj 1961 Stryków 3:31-4:00 M 60-64
728 Marek Ksyta 1985 Opoczno 3:31-4:00 M 35-39
729 Robert Pukacz 1978 Trzebnica 4:01-4:30 M 40-44
730 Szymon Marcinkowski 1975 Łódź Retkinia Run 4:01-4:30 M 45-49
732 Agnieszka Sierpowska-Bartosik 1976 Łódź Vege Runners 4:01-4:30 K 45-49
734 Tomasz WŁODARCZYK 1976 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola 3:31-4:00 M 45-49
735 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły #BIEGACZE 4:01-4:30 K 65-69
736 Kamil Szymański 1984 Zgierz Biegamy w Zgierzu powyżej 5:00 M 35-39
739 Adam Zieliński 1978 Łódź EVErRUN 4:01-4:30 M 40-44
740 Robert Kosielski 1980 Łódź 3:31-4:00 M 40-44
741 Paweł Malinowski 1988 Toruń K2 RUNNING TEAM poniżej 3:00 M 30-34
742 MICHAŁ KRZEMIŃSKI 1977 Kolonia Brużyca Amaratończycy 3:31-4:00 M 45-49
745 Sylwia Białecka 1973 Łódź EVErRUN 4:01-4:30 K 45-49
746 Grzegorz Cieciak 1974 Żory Hrmax Żory 3:00-3:30 M 45-49
747 Marcin Wozniak 1982 Zelow BIEGING TEAM ZELÓW 3:31-4:00 M 40-44
751 Arkadiusz Iskra 1977 Łódz Port Lotniczy Łódz 3:31-4:00 M 45-49
752 Bogdan Kaczmarczyk 1980 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina 3:00-3:30 M 40-44
753 Arkadiusz Boziński 1985 Łódź 3:31-4:00 K 35-39
754 Robert Radtke 1969 Nowiny 100 Marathon Club Polska 3:31-4:00 M 50-54
758 Maciej Melson 1988 Łódź 3:31-4:00 M 30-34
759 Piotr Szyszkiewicz 1976 Kalisz powyżej 5:00 M 45-49
764 Filip Fudala 2000 Wrocław powyżej 5:00 M 20-24
765 Krzysztof Smolara 1976 Wińsko Haste Team 3:00-3:30 M 45-49
766 Daniel Bartosik 1981 Leszno DRUŻYNA SZPIKU 3:31-4:00 M 40-44
767 Paweł Bocheński 1964 Łódź 4:01-4:30 K 55-59
768 Gabriel Rybczyński 1982 Konstantynów Łódzki 4:31-5:00 M 40-44
769 TOMASZ KWAŚNY 1979 Poznań 4:01-4:30 K 40-44
770 Mariusz Marcinkiewicz 1978 Łódź Drużyna DOZ 3:00-3:30 M 40-44
771 Małgorzata Augustyniak 1973 Łódź 3:00-3:30 K 45-49
773 Paweł Nowaczyk 1968 Łódź 3:31-4:00 M 50-54
774 Arkadiusz Zasada 1975 Łódź 3:31-4:00 K 45-49
775 Mariusz Blazy 1976 Wodzisław Śląski EXTREME POLSKA 3:31-4:00 M 45-49
776 Lech Stabrowski 1979 Poznań poniżej 3:00 M 40-44
778 Sonia Blazy 1989 Wodzisław Śląski EXTREME POLSKA 3:31-4:00 K 30-34
780 Jakub Rutkowski 1983 Wolbórz Rutkowsky Team 3:31-4:00 K 35-39
781 Marcin Ptak 1981 Łódź 4:01-4:30 M 40-44
782 Dominik Jóźwiak 1994 Łódź Łódź Kocha Sport 3:31-4:00 M 25-29
783 PIOTR PIETRZAK 1969 Łódź 3:00-3:30 M 50-54
784 Agnieszka Piwońska 1972 Łódź 3:31-4:00 K 50-54
785 Jarosław Góralski 1969 Kutno Kutno Biega 3:31-4:00 M 50-54
786 Piotr Szczepaniak 1979 Łódź Szakale Bałut Łódź/Biegam Pomagam 3:31-4:00 M 40-44
787 RAFAŁ BARCZAK 1975 ZŁOTÓW STACHOWSCY.EU 3:00-3:30 M 45-49
788 Władysław Żaczek 1963 ANDRESPOL ANDRESPOL AKTYWNIE 3:00-3:30 M 55-59
789 Paweł Migdalski 1991 Łódź #LecimyPoSwoje 3:00-3:30 M 30-34
790 Rafał Grobelny 1984 Czarnożyły Wieluń Biega 3:00-3:30 M 35-39
793 Renata Olender-Bartosik 1981 Łódź EVErRUN/Uwolnij Energię UŁ 3:31-4:00 K 40-44
794 Piotr Bagrowski 1984 Zgierz Razem Trenujemy Sport 3:31-4:00 K 35-39
795 Adam Zielski 1982 Łódź Prawdziwa Stal 3:31-4:00 M 40-44
796 Maciek Smit 1973 Konstantynów 3:31-4:00 M 45-49
797 Marek Cyniak 1970 Łódź EverRun 3:00-3:30 M 50-54
798 Krystian Olęncki 1991 Kutno Kutno Biega 3:31-4:00 M 30-34
799 Jadwiga Tyka 1985 Newcastle upon Tyne 3:00-3:30 K 35-39
801 Małgorzata Zagdańska 1979 Łódź 3:31-4:00 K 40-44
802 Tomasz Mikuszewski 1974 Przedbórz 4:01-4:30 M 45-49
803 Krzysztof Przewoźny 1973 Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 4:31-5:00 M 45-49
804 Robert Lachowski 1985 Łódź 3:00-3:30 M 35-39
805 Stanisław Korczyński 1953 Koluszki Pietrzyk Running Team 3:31-4:00 M 65-69
806 Marta Urbańska 1981 Łódź Łódź Kocha Sport/GOŚ Łódź 3:31-4:00 K 40-44
808 Sebastian Kaczmarek 1975 Grudziądz parkrun Grudziądz 4:01-4:30 M 45-49
809 Adam Stangreciak 1989 Łódź tigres del papa 3:00-3:30 M 30-34
810 Marcin Badowski 1986 Łódź 4:01-4:30 M 35-39
811 Kamil Sitkiewicz 1990 Łódź 3:31-4:00 M 30-34
812 Marcin Szczepański 1973 Łódź EVErRUN 3:00-3:30 M 45-49
813 Renata Głowacka 1971 Piotrków Trybunalski 3:00-3:30 K 50-54
815 Arkadiusz Dudas 1994 Łódź Atlas Running Team 3:00-3:30 M 25-29
816 Anna Paczuszka 1985 Pajęczno KLUB BIEGACZA WARTA 4:31-5:00 K 35-39
817 Bartłomiej Doroba 1991 Aleksandrów Łódzki 3:31-4:00 M 30-34
819 Przemysław Ferenc 1979 Łódź T-mobile Sport Team 3:31-4:00 M 40-44
820 Radosław Turlik 1986 Sulejów Pamso Run Team 4:01-4:30 M 35-39
822 Mariusz Baranowski 1985 Kutno Kutno Biega 4:01-4:30 M 35-39
823 Sylwester Olejniczak 1976 Czestochowa BBL 4:01-4:30 M 45-49
824 Beata Kossowska - Toć 1973 KUTNO KUTNO BIEGA 4:31-5:00 K 45-49
825 Krzysztof Kaźmierczak 1987 Łódź 4:01-4:30 M 35-39
827 Krzysztof Baranowski 1962 Kutno Kutno Biega 3:31-4:00 M 60-64
830 Benjamin Kuciński 1982 Katowice Benq-CoJaBiegne / New Balance TEAM poniżej 3:00 M 40-44
831 Michał Majda 1981 Kutno Kutno Biega 3:31-4:00 M 40-44
835 Marcin Kacprzak 1979 Łódź 3:31-4:00 M 40-44
836 Michał Jurek 1998 Lodz CPW 3:31-4:00 M 20-24
839 Krzysztof Kancerski 1961 Łódź Beauty Sport 3:31-4:00 M 60-64
840 Mateusz Sobczak 1987 Poznań 3:31-4:00 M 35-39
841 Bartosz Nowakowski 1977 Łódź 3:00-3:30 M 45-49
842 Małgorzata Dziakońska 1971 Łódź Rysioteam 3:31-4:00 K 50-54
844 Arkadiusz Szypnik 1975 Iława A-Z SPORT Iława 3:31-4:00 M 45-49
845 Mariusz Sowiński 1978 Łask Active Run Łask 4:01-4:30 K 40-44
846 Zuzanna Staciwa 1998 Łódź 4:01-4:30 K 20-24
847 Roman Królikowski 1972 Kutno Kutno biega 4:31-5:00 M 50-54
848 Paweł Dawidowicz 1972 Łódź 4:31-5:00 M 50-54
849 Lech Poręba 1963 Wyszków KB Wyszków 3:31-4:00 M 55-59
850 Piotr Romanowski 1982 Warszawa DZIAŁAMY DZIAŁAMY 4:01-4:30 M 40-44
852 Dawid Worek 1978 Otmuchów OTM.b 3:31-4:00 M 40-44
854 Piotr ADAMCZYK 1975 Kutno Kutno Biega 4:31-5:00 M 45-49
856 Krzysztof Badowski 1969 Zelów Bieging Team Zelów 3:31-4:00 M 50-54
857 Krzysztof Nowakowski 1972 Łódź 4:01-4:30 M 50-54
858 Witold Snowarski 1974 Sieradz RAJSPORT Active 4:01-4:30 M 45-49
859 KATARZYNA RYBACKA 1975 RAWICZ 3:31-4:00 K 45-49
860 Jarosław Krysiak 1974 Szczerców 3:31-4:00 M 45-49
861 Justyna Sharma 1987 Surrey K.B. Parakulos 4:31-5:00 K 35-39
862 Wojciech Krzywda 1991 Kolno Petunie 4:01-4:30 M 30-34
863 Dominik Wylęga 1982 Łęka Mroczeńska GEPARD KĘPNO poniżej 3:00 M 40-44
864 Łukasz Kominiak 1979 Łódź 4:01-4:30 M 40-44
865 Viktor Volkov 1989 Pabianice O Co Biega poniżej 3:00 M 30-34
866 Bogusz Raczyński 1983 Aleksandrów Łódzki TIGERS TEAM 3:00-3:30 M 35-39
868 Małgorzata Maciejewska 1999 Wrocław 4:31-5:00 K 20-24
869 Mateusz Jaszczak 1990 Ozorków KS Grucha poniżej 3:00 M 30-34
870 Anna Cichowska 1997 Pilzno IGnatianum 3:31-4:00 K 25-29
871 Łukasz Kruszewski 1980 Łódź 3:31-4:00 M 40-44
872 Fabian Faleńczyk 1973 Bydgoszcz RUN PASJA BYDGOSZCZ 3:31-4:00 M 45-49
873 Dorota Liske 1973 Łódź 4:01-4:30 K 45-49
875 Mariusz Janicki 1983 ŁÓDŹ FLEX ŁÓDŹ 3:31-4:00 M 35-39
876 Maciej Kokotek 1977 ŁÓDŹ HTF LUDWIK SIKORSKI KITA TEAM 3:00-3:30 M 45-49
878 Beata Kicińska-Kokotek 1981 ŁÓDŹ KITA TEAM 3:31-4:00 K 40-44
879 Michał Kaczmarek 1988 Grudziądz 4:01-4:30 M 30-34
880 Marcin Zieliński 1972 Zelów Bieging Team Zelów 4:01-4:30 M 50-54
884 Katarzyna Wróbel 1985 Łódź Piechotą po schodach 4:01-4:30 K 35-39
886 Jacek Tkaczuk 1983 Porszewice Bluerank 4:01-4:30 M 35-39
887 Mariusz Piechura 1977 Łódź 3:31-4:00 M 45-49
888 Tomasz Górniak 1974 Koło GEBERIT team 3:00-3:30 M 45-49
889 Adam ŚWIĄTczak 1969 ŁÓDŹ Gon blizniaki 4:01-4:30 M 50-54
890 Paweł Paczkowski 1973 Łódź Diabeciaki 3:00-3:30 M 45-49
891 Agnieszka Piechura 1979 Łódź 4:01-4:30 K 40-44
892 Filip Warszawski 1975 GDYNIA OUT OF HOME 3:31-4:00 M 45-49
893 Michał Pasternak 1975 Wrząca AGB Torfy 4:01-4:30 M 45-49
894 Maciej Antczak 1984 Łódź 4:31-5:00 M 35-39
896 DOROTA GAŁUSZKA 1979 Grudziądz Wtorkowy Trening 3:31-4:00 K 40-44
898 Rajmund Bałulis 1991 Suwałki TEAM BIEGAM BO CHCĘ. 3:00-3:30 M 30-34
899 Mariola Powroźna 1981 Katowice Night Runners Śląsk 3:31-4:00 K 40-44
900 Rafał Zając 1978 Łódź Ślęzak team 4:01-4:30 M 40-44
901 Magda Fiszer 1967 Łódź 3:00-3:30 K 55-59
902 Wojtek Fiszer 1966 Łódź BK Jánošík Terchová 3:31-4:00 M 55-59
903 Dominik Szewczyk 1992 Lodz 4:01-4:30 M 30-34
904 Przemek Wnuk 1966 Łódź 4:01-4:30 M 55-59
905 Sylwia Kraska 1984 Pabianice Pamso Run Team 4:01-4:30 K 35-39
908 Sylwester Brewiński 1976 Władysławow Bielawski 3:31-4:00 M 45-49
909 Marcin Kmiecik 1975 Łódź poniżej 3:00 M 45-49
910 Andrzej Chrząszcz 1975 Kostrzyn nad Odrą #ChrząszczTeam# 3:31-4:00 M 45-49
911 Justyna Pastwińska 1989 Łódź 3:31-4:00 K 30-34
912 Damian Miros 1984 Warszawa 4:01-4:30 M 35-39
913 Mirosław Wujda 1975 Dębno Erni RULEZ poniżej 3:00 K 45-49
916 Krzysztof Tekla 1984 Golasowice 3:00-3:30 M 35-39
917 Marcin Młynarczyk 1976 Konstantynów Łódzki Przedmieście Konstantynów Łódzki 3:31-4:00 M 45-49
918 Piotr Jarysz 1984 Poznan Wataha - Łączy Nas Bieganie 3:31-4:00 M 35-39
919 Maciej Olejniczak 1974 Gidle KBKS Radomsko 4:31-5:00 M 45-49
920 Roman Nowak 1980 Sieradz SCANFIL 3:31-4:00 M 40-44
921 Maciej Radzikowski 1975 Ksawerów Painstorm Lovers 3:31-4:00 M 45-49
922 Paweł Bogusz 1982 Poznań Cybina Team 3:00-3:30 M 40-44
924 Grzegorz Mazur 1963 Piotrków Trybunalski 3:31-4:00 M 55-59
925 Marcin Lasota 1978 Koło Koło Biega 3:00-3:30 M 40-44
926 Tomasz Świętek 1977 Stanisławice 3:31-4:00 K 45-49
927 Mateusz Stasiak 1980 Kalisz 4:31-5:00 K 40-44
928 MARIUSZ ADAMCZAK 1982 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza 3:00-3:30 M 40-44
929 Grzegorz Kopacz 1971 Ksawerów O Co Biega Pabianice 3:00-3:30 M 50-54
931 Mariusz Olasik 1979 Welwyn Garden City 3:31-4:00 M 40-44
932 Tomasz Staniszczak 1983 Przemęt #Szymanowski Team poniżej 3:00 M 35-39
933 Michał Szymański 1986 Łódź SNG WILD DUCKS 4:01-4:30 M 35-39
935 Krzysztof Hurkała 1999 Wrocław 4:31-5:00 M 20-24
936 Rafał Sobieszczyk 1984 Swędów 3:31-4:00 M 35-39
937 Kacper Polczyk 1989 Radzymin powyżej 5:00 M 30-34
938 Sebastian Grabarczyk 1981 Łódź Biegacz Nowosolna 4:01-4:30 M 40-44
939 Krzysztof Hauk 1975 Zgierz Emerson 3:31-4:00 M 45-49
940 Kamil Chruściel 1988 Jankowo Dolne Smart Fizjo 4:31-5:00 M 30-34
941 Maciej Łaski 1981 Łódź Bękarty Pustyni 4:31-5:00 M 40-44
942 Michał Targowski 1986 Łódź Drużyna Pana Michała 3:31-4:00 M 35-39
944 Marcin Marcela 1976 Tarnowskie Góry Fat Mama’s Sport Club 3:00-3:30 M 45-49
945 Edward Komendacki 1974 Tuchów DOZ Drużyna 3:31-4:00 M 45-49
946 Bożena Skwarek 1975 Kąty Wrocławskie Razem wszędzie 4:31-5:00 K 45-49
947 Stanisław Skwarek 1972 Kąty Wrocławskie Razem Wszędzie 3:00-3:30 M 50-54
948 Paweł Gorczyca 1970 Złotoryja 4:31-5:00 M 50-54
952 Michał Łowigus 1992 Warszawa VEGERUNNERS poniżej 3:00 M 30-34
954 Tadeusz Wesołowski 1955 Gdynia powyżej 5:00 M 65-69
955 Ireneusz Wojciechowski 1968 Grójec TRI SIGNOVUM 3:31-4:00 M 50-54
956 Radosław Lemański 1982 Kobyłka Fundacja Morsy Wołomin Kobyłka 3:31-4:00 M 40-44
957 Artur Miemczyk 1970 Żagań 3:00-3:30 M 50-54
958 Maciej Lewandowski 1976 Pabianice 4:31-5:00 M 45-49
959 Robert Gołębiowski 1967 Radomsko Biegacze w Radomsku 3:31-4:00 M 55-59
961 Sławomir Śnieżyński 1977 Łódź Accenture Runners Club 3:00-3:30 M 45-49
963 Karolina Mazerant 1989 Łódź RAZEM TRENUJEMY SPORT 4:01-4:30 K 30-34
965 Andrzej Czechorowski 1975 Wieruszew Marathon Team Konin 3:00-3:30 M 45-49
966 Łukasz Szulc 1983 Gdańsk Szulis Dzik 3:31-4:00 K 35-39
967 Jonasz Jasiński 1986 Mosina 4:01-4:30 M 35-39
970 Arkadiusz Pyka 1985 Paniówki 3:00-3:30 M 35-39
971 Dawid Dydak 1988 Zawiercie TEAM DEAF RUNNING 3:31-4:00 M 30-34
972 Dariusz Kasperowicz 1975 Szczecin TME95 3:31-4:00 M 45-49
973 Daniel Kopiński 1986 Tomaszów Mazowiecki 3:31-4:00 M 35-39
974 Daniel Sawa 1979 Brzeziny WATAHA-Łączy nas bieganie 3:31-4:00 M 40-44
976 Piotr Szewczyk 1975 Łódź powyżej 5:00 K 45-49
977 Sławomir Gielec 1973 Tomaszów Mazowiecki Wanda Panfil Team 3:31-4:00 M 45-49
978 Karol Kwiatkowski 1977 Suwałki TEAM BIEGAM BO CHCĘ. 3:31-4:00 M 45-49
979 Piotr Listosz 1970 Piła 4 RUN 3:31-4:00 M 50-54
980 Magdalena Kot 1979 Piła 4 RUN 3:31-4:00 K 40-44
981 Maciej Ołdakowski 1987 Dobrzykowice Boat City Crossbox 3:31-4:00 M 35-39
983 Aleksandra Grodecka 1989 Ząbkowice Śląskie ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 3:31-4:00 K 30-34
984 Paweł Grodecki 1981 Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein 3:31-4:00 M 40-44
985 Damian Kołaciński 1999 Łódź 3:00-3:30 M 20-24
986 Grzegorz Trajdos 1965 ŁUSZCZANOWICE 67 POZYTYWNIE ZABIEGANI KLESZCZÓW 3:31-4:00 M 55-59
987 TOMASZ WASIAK 1982 ŁÓDŹ RAZEM TRENUJEMY SPORT 4:01-4:30 M 40-44
988 Wojciech Kujatt 1977 Gdynia Herbmaratonow.pl 3:31-4:00 M 45-49
989 Justyna Bujak 1984 Gdynia Run Pro Sport 3:31-4:00 K 35-39
991 Maciej Radczyc 1979 Łódź Pietrzyk Running Team 3:00-3:30 M 40-44
992 Ryszard Baran 1980 CHORZÓW poniżej 3:00 M 40-44
993 Piotr Weder 1976 Łódź Forever Young Łódź 3:31-4:00 M 45-49
997 Szymon Malinowski 1986 Łódź Tu Łódź 4:31-5:00 M 35-39
998 Maciej Kozakiewicz 1970 Łódź Slow Jogging Polska 4:01-4:30 M 50-54
999 Sebastian Grodzicki 1977 Aleksandrów Łódzki AGB TORFY 3:31-4:00 M 45-49
1000 Andrzej Kaszuba 1978 JANOWICE KASZUB TEAM 3:00-3:30 M 40-44
1001 Jarosław Szostakowski 1967 Warszawa Biegamy z Ochotą powyżej 5:00 M 55-59
1002 Joanna Grochowska 1964 Warszawa Biegamy z Ochotą 4:31-5:00 K 55-59
1004 Maciej Szczęśniak 1993 Chrzanów 4:01-4:30 M 25-29
1006 Paweł Płuciennik 1974 Podgaj Janikowo na Sportowo 3:31-4:00 M 45-49
1007 Dariusz Serafin 1968 Starachowice The Serafin's Running Team 3:00-3:30 M 50-54
1008 Konrad Barasiński 1984 Bełchatów 3:00-3:30 M 35-39
1009 Mateusz Laskowski 1987 Łódź 4:31-5:00 M 35-39
1010 Robert Pietrusiński 1962 Antoniew 4:31-5:00 M 60-64
1011 Izabela Pietrusińska 1970 Antoniew 4:01-4:30 K 50-54
1012 Waldemar Buda 1982 Łódź 3:31-4:00 M 40-44
1014 Marcin Makowski 1974 Łódź 3:31-4:00 K 45-49
1016 Michał Pietrasik 1977 Łódź 4:31-5:00 K 45-49
1017 Mariusz Wytykowski 1975 Łódź 3:31-4:00 M 45-49
1018 Łukasz Kaczmarek 1981 Gostyń Parkrun Gostyń 3:00-3:30 M 40-44
1020 Paweł Patora 1948 Łódź 3:31-4:00 M 70-74
1021 Szymon Frydrych 1993 Bolesławiec 4:01-4:30 M 25-29
1022 Adrian Greczycho 1986 Warszawa 3:00-3:30 M 35-39
1024 Konrad Jastrząbek 1981 Łódź EVErRUN poniżej 3:00 M 40-44
1025 Rafał Wiśniewski 1989 Łódź 3:31-4:00 M 30-34
1028 Marcin Gorący 1982 Łódź ROSSMANN 4:01-4:30 M 40-44
1029 MALGORZATA STANISZEWSKA 1983 Tuszyn 3:31-4:00 K 35-39
1031 Janusz Arentowicz 1975 Łódź 3:31-4:00 M 45-49
1032 Artur Jasiński 1974 Wieluń Wieluń Biega poniżej 3:00 M 45-49
1033 Agata Czajka 1991 Łódź WSL 4:01-4:30 K 30-34
1034 Izabela Starczewska 1970 Swiebodzin Wierzbicki Running Project 3:31-4:00 K 50-54
1035 Krzysztof Starczewski 1971 Świebodzin Wierzbicki Running Project 3:31-4:00 M 50-54
1036 Marcin Kloc 1974 Starowa Góra 3:31-4:00 M 45-49
1037 Alina Barczak 1978 Złotów 3:31-4:00 K 40-44
1039 Wojciech Bielecki 1991 Pabianice 4:01-4:30 M 30-34
1040 Agnieszka Harajda-Tarnecka 1982 Rosanów SNG WILD DUCKS 4:31-5:00 K 40-44
1043 Roman Zwierzyński 1960 Lutynia powyżej 5:00 M 60-64
1044 Andrzej Woźniak 1968 Brzeg Dolny 3:31-4:00 M 50-54
1045 Dorota Bielecka 1974 Konstantynów Łódzki Grazia Running 3:31-4:00 K 45-49
1046 Magdalena Porada 1981 Krzeptow 4:31-5:00 K 40-44
1048 Emil Kwaśniak 1987 Łódź #GFTRunningTeam 3:31-4:00 M 35-39
1049 Mariusz Środek 1969 Aleksandrów Łódzki #GFTRunningTeam 3:31-4:00 M 50-54
1050 Radek Piotrowski 1981 Łódź #GFTRunningTeam 3:31-4:00 M 40-44
1051 Łukasz Goliński 1983 Łódź #GFTRunningTeam 4:01-4:30 M 35-39
1052 Kacper Wołyński 1985 Łódź #GFTRunningTeam poniżej 3:00 M 35-39
1056 Jarosław Bogdan 1979 Zofiówka 4:01-4:30 M 40-44
1058 Arek Przebierała 1978 Wieluń Wieluń Biega 4:01-4:30 M 40-44
1059 Maciej Korpalski 1998 Wrocław 4:31-5:00 M 20-24
1060 Hanna Wesołowska 1987 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Runners 4:01-4:30 K 35-39
1061 Łukasz Król 1988 Bolesławiec Klub Biegacza Bolesławiec 3:00-3:30 M 30-34
1062 Marcin Korczak 1974 Łódź 5Pro Saperzy 4:01-4:30 M 45-49
1066 Jan Gronski 1946 Kielce Biegacz Swietokrzyski 4:01-4:30 M 75+
1067 Ewa Mospinek 1976 Łódź 4:01-4:30 K 45-49
1068 MARIAN ZIELONKA 1955 Ostrow Wielkopolski ks.Maraton Ostrow Wlkp. 4:31-5:00 M 65-69
1069 Maciej Marczak 1986 Zduńska Wola 4:01-4:30 M 35-39
1071 Grzegorz Petelewicz 1992 Sandomierz/Łódź 4:01-4:30 M 30-34
1074 Szymon Kwiatkowski 1974 Pabianice 4:01-4:30 M 45-49
1076 Tomasz Nowak 1987 Łowicz Starzyńskiego Biega Łowicz 3:31-4:00 M 35-39
1077 Justyna Boman 1990 Osjaków 3:31-4:00 K 30-34
1078 Sylwester Fiuk 1993 Kije 5 Sów Run Team Pińczów 3:31-4:00 M 25-29
1079 Paweł Wróbel 1989 Siechnice Mks Siechnice 3:00-3:30 M 30-34
1081 Marcin Gawlik 1978 Siechnice MKS SIECHNICE 3:00-3:30 M 40-44
1082 Magdalena Książkiewicz 1977 Łódź RYSIOTEAM 4:01-4:30 K 45-49
1083 Rafał Janiszewski 1979 Zgierz PKO Bank Polski SA 4:31-5:00 M 40-44
1084 Dariusz Pęczek 1970 Częstochowa 3:00-3:30 M 50-54
1085 Marcin Cholewa 1978 Radom 4:31-5:00 M 40-44
1086 WITOLD KUĆ 1961 JASIEŃ Wataha-Łączy Nas Bieganie 3:31-4:00 M 60-64
1087 Jan Hałka 1972 Wrocław JACHU 4:01-4:30 M 50-54
1088 Andrzej Zawadzki 1983 Siechnice MKS Siechnice poniżej 3:00 M 35-39
1089 Jakub Wlazło 1982 Aleksandrów Łódźki 4:31-5:00 M 40-44
1091 Łukasz Wasiek 1983 Granowo KP PSP GRODZISK WLKP/DRUŻYNA SZPIKU poniżej 3:00 M 35-39
1093 Marcin Kopczyński 1981 Sulechow Żandarmeria Wojskowa Żagań poniżej 3:00 M 40-44
1094 Radosław Szwugier 1986 Łódź 3:31-4:00 M 35-39
1097 Dawid Staszczyk 1985 Łódź Doctor Run poniżej 3:00 M 35-39
1098 Tomasz Gawarkiewicz 1971 Gdynia 3:00-3:30 M 50-54
1099 Przemysław Wietrzykowski 1982 Branno 4:01-4:30 M 40-44
1100 Przem Dabrowski 1962 Belchatow *** 4:01-4:30 M 60-64
1101 Antoni Paliga 1967 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie 3:31-4:00 M 55-59
1102 Mateusz Paliga 1995 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie 3:31-4:00 M 25-29
1103 RAFAŁ BAREJKA 1975 LODZ Natalia Tomasiak Górski Styl 3:31-4:00 M 45-49
1104 Łukasz, Ordoń 1979 Wrocław MKS Siechnice 3:00-3:30 M 40-44
1105 Marek Furtacz 1948 Piła Niezrzeszony powyżej 5:00 M 70-74
1107 Kamil Błoniarz 1987 Wieliczka 3:31-4:00 M 35-39
1108 Nataila Stacherczak 1986 Płock Active Runners Płock 3:31-4:00 K 35-39
1109 Piotr Kubiak 1980 Łódź Łódź Kocha Sport 3:31-4:00 M 40-44
1110 Tadeusz Strózik 1983 Łódź UMed 4:01-4:30 M 35-39
1111 Adam Kurzawa 1992 Łódź Tigres Del Papa 4:01-4:30 M 30-34
1112 Weronika Marciniak 1995 Łódź AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź 3:00-3:30 K 25-29
1113 Wojciech Jędrzejczak 1965 Łódź 3:00-3:30 M 55-59
1114 Tomasz Witkowski 1987 Łódź powyżej 5:00 M 35-39
1115 Marcin Frątczak 1974 Warszawa 4:31-5:00 M 45-49
1116 Paweł Łączny 1983 Czempiń ChampionMan Team poniżej 3:00 M 35-39
1118 Paweł Zwoliński 1983 Łowicz SebaTeam 3:31-4:00 M 35-39
1119 ROBERT KURIATA 1966 ZŁOTORYJA ZLB Ren-But Złotoryja poniżej 3:00 M 55-59
1120 Wioletta Rosołowska 1980 Wola 4:31-5:00 K 40-44
1121 Marcin Oszczyk 1980 Zielona Góra 3:00-3:30 M 40-44
1122 Zbigniew Jędrycha 1952 Sosnowiec 4:31-5:00 M 70-74
1125 Sebastian Rosiński 1977 Krobia 3:31-4:00 M 45-49
1126 Rafał Kazimierczak 1979 Brzeziny poniżej 3:00 M 40-44
1127 Kamil Więckowski 1983 Łódź Pralnia Kalorii Brzeziny 4:31-5:00 M 35-39
1128 Maciej Grabek 1992 Sportowa Banda poniżej 3:00 M 30-34
1131 Monika Faliszewska 1976 lodz 3:31-4:00 K 45-49
1132 Jarosław Sowiński 1968 Wrząca 3:00-3:30 M 50-54
1133 Dominik Supera 2000 Lipce Reymontowskie 4:01-4:30 M 20-24
1135 Agnieszka Sójka 1982 Toruń 4:01-4:30 K 40-44
1136 Andrzej Sobiechowski 1962 BRODNICA 3:00-3:30 M 60-64
1137 Robert Mucha 1971 Koluszki 4:31-5:00 M 50-54
1138 Tomasz Czapla 1978 Piotrków Trybunalski 3:00-3:30 M 40-44
1139 Michał Jaźwiecki 1983 Stryków SNG WILD DUCKS 4:01-4:30 M 35-39
1140 Paweł Kamiński 1986 Otwock TeamKaraś IronmanInspiration 3:31-4:00 M 35-39
1141 Ireneusz Jaranowski 1973 Sieradz 4:01-4:30 M 45-49
1142 Małgorzata Jabłońska 1968 Grudziądz Wtorkowy Trening 4:31-5:00 K 50-54
1143 Marcin Wójciak 1998 Szczecin Dietetyk Marcin Wójciak poniżej 3:00 M 20-24
1144 Krzysztof Wiśniewski 1981 Łódź Drużyna BSS 4:01-4:30 M 40-44
1145 Katarzyna Dwojak 1971 Łódź 4:01-4:30 K 50-54
1146 Robert Serafin 1987 Swarzędz Santander Runners Team poniżej 3:00 K 35-39
1147 Tomasz Barczak 1971 Bydgoszcz 3:31-4:00 M 50-54
1150 Kamila Bąk 1997 Opole 4:01-4:30 K 25-29
1151 HENRYK KĘPIŃSKI 1953 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów 3:31-4:00 M 65-69
1152 Wojtek Zabłocki 1976 Łódź 3:31-4:00 M 45-49
1153 Mirosław Cisek 1972 Piaseczno 3:31-4:00 M 50-54
1154 Dawid Woźniak 1984 Rudawa 3:00-3:30 M 35-39
1155 BARTOSZ PĘKOWSKI 1983 Łęczyca 3:31-4:00 M 35-39
1159 Monika Pieczora 1973 Łódź Łódź Running Team 3:00-3:30 K 45-49
1160 Jacek Staliński 1970 Łódź Biegacz Nowosolna 3:31-4:00 M 50-54
1161 EWA KATARZYNA KASIERSKA 1948 POZNAŃ WKB META LUBLINIEC powyżej 5:00 K 70-74
1162 Przemysław Bilski 1985 Ostrów Wielkopolski KS Maraton Ostrów Wielkopolski 3:31-4:00 M 35-39
1164 Andrzej Wilman 1987 Łódź WSL 3:31-4:00 M 35-39
1171 Patryk Jezierski 1980 Łódź ReebokRunCrew LDZ 4:31-5:00 K 40-44
1172 Bartosz Serafin 1994 Uszczyn 4:01-4:30 M 25-29
1173 Norbert Fraszczyński 1980 Łódź 3:31-4:00 M 40-44
1174 Katarzyna Suska 1977 Łódź 4:01-4:30 K 45-49
1175 Łukasz Dziewanowski 1977 Starowa Góra SP162 Łódź 4:01-4:30 M 45-49
1176 Maciej Suski 1962 Łódź 4:01-4:30 M 60-64
1179 Mirosław Michałuszko 1958 WROCŁAW 3:31-4:00 M 60-64
1180 Roman Szymański 1966 Buk BUKOWSKI KLUB BIEGACZA 3:31-4:00 M 55-59
1182 Paweł Banasik 1963 Radom enduhub.com 4:01-4:30 M 55-59
1183 Piotr Budzyński 1979 Zgierz Jeżozwierze 3:31-4:00 M 40-44
1184 Zbigniew Wojda 1970 ŁOWICZ STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ 3:00-3:30 M 50-54
1186 Michał Jekiel 1979 Kwiatkowice 4:01-4:30 M 40-44
1187 Rafał Piekarniak 1974 Oleśnica 3:00-3:30 M 45-49
1189 Michał Wasilewski 1984 Łódź APLAN MEDIA 3:31-4:00 M 35-39
1191 Marcin Olszycki 1978 Łódź Victoria Rąbień 4:31-5:00 M 40-44
1195 Slawomir Redlica 1980 Środa Śląska 3:00-3:30 M 40-44
1197 Krzysztof Górniak 1977 Rosanów brak 3:00-3:30 M 45-49
1199 KRYSTIAN STRUSZCZYK 1979 LODZ Jeżozwierze 4:31-5:00 M 40-44
1201 Maciej Cetlin 1976 Warszawa Dream Run 3:00-3:30 M 45-49
1202 Zofia Sykuła 1983 Lipianki Whirlpool powyżej 5:00 K 35-39
1203 PIOTR ZIENIEWICZ 1978 BIELAWA SZADKOBIEGACZE 4:01-4:30 M 40-44
1204 Tomasz Pawlak 1987 Turek KB Maraton Turek powyżej 5:00 M 35-39
1206 Waldemar Kotynia 1968 Koluszki VIVALDI 3:31-4:00 M 50-54
1207 Mateusz Grzesiak 1999 Łódź 4:01-4:30 M 20-24
1208 Dariusz Kubiak 1983 Łódź PIECHOTĄ PO SCHODACH 4:01-4:30 M 35-39
1209 Małgorzata Wróbel 1992 Wałowice 3:31-4:00 K 30-34
1211 Dariusz Siudak 1982 Gdynia 4:01-4:30 M 40-44
1212 Janusz Samolewicz 1955 Rzeszów Handlopex 3:31-4:00 M 65-69
1213 Jan Sroka 1958 Ostrów Wlkp 3:00-3:30 M 60-64
1214 Artur Jędrycha 1975 Dąbrowa Górnicza IM Inspiration 3:00-3:30 M 45-49
1215 Rafał Janczak 1992 Łódź 4:01-4:30 M 30-34
1216 Piotr Błądek 1986 Kamień PROSWIM 3:00-3:30 M 35-39
1219 Paweł Głąb 1986 Ostrowiec Swietokrzyski 3:00-3:30 M 35-39
1220 Kuba Kuźnicki 1982 Łódź 3:00-3:30 M 40-44
1221 Michał Kolaszt 1981 Iłża Iłża Pędzi poniżej 3:00 M 40-44
1222 Jakub Pawłowski 1985 Łódź SNG WILD DUCKS 4:31-5:00 M 35-39
1223 ANETA Lubińska 1975 CIECHANÓW Mazovia ProActiv Ciechanów 3:00-3:30 K 45-49
1224 Maciej Jóźwiakowski 1985 Łódź Chn 4:31-5:00 M 35-39
1225 Łukasz Rachwał 1983 Bochnia CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM 3:00-3:30 M 35-39
1227 PIOTR KAŁUŻA 1971 ŁÓDŹ Łódź Kocha Sport 3:31-4:00 M 50-54
1228 Ryszard Jachymski 1957 Praszka powyżej 5:00 M 65-69
1229 Sławomir Biel 1981 Tychy Krotrans Team 3:31-4:00 M 40-44
1230 Tomasz Krzywik 1988 Kościelna Wieś bkttires, agro-rami 3:00-3:30 M 30-34
1231 Jarek Noga 1984 Olsztyn Pszczółkowski TEAM 3:00-3:30 M 35-39
1232 Radosław Przybyła 1975 Łochyńsko yerbomaniacy 3:00-3:30 M 45-49
1233 Marcin Fingas 1975 Kalisz Jastrzębniki Supermaraton Kalisz 4:01-4:30 M 45-49
1235 Zbigniew Ornowski 1968 Grudziądz 3:31-4:00 M 50-54
1238 Hubert Obłąkowski 1978 Zazdrość 4:31-5:00 M 40-44
1240 Agnieszka Bednarz 1978 Bełchatów 4:31-5:00 K 40-44
1241 Mirosław Koprianiuk 1975 Łódź 3:31-4:00 M 45-49
1242 Grzegorz Ostrowski 1973 Łódź poniżej 3:00 M 45-49
1243 Monika Grzymkowska 1982 Ciechanów 3:00-3:30 K 40-44
1244 Piotr Bogacki 1958 Kraków 4:01-4:30 M 60-64
1245 Paweł Sikora 1980 Zelów powyżej 5:00 M 40-44
1246 Krzysztof Gruszczyński 1983 Łódź Tokrzys powyżej 5:00 M 35-39
1247 IWONA SOŚNIAK 1974 TOMICE 4:31-5:00 K 45-49
1248 Jacek Sośniak 1971 TOMICE 4:31-5:00 M 50-54
1249 Tomasz Rogalski 1982 Sieradz Tokrzys 3:31-4:00 M 40-44
1251 Zbigniew LAMENTOWICZ 1966 ŁÓDŹ 3:31-4:00 K 55-59
1255 Robert Buczek 1978 Tłuszcz Bóbr Tłuszcz 3:31-4:00 M 40-44
1256 Sławomir Akimow 1989 Łask 4:31-5:00 M 30-34
1257 RAFAŁ PODEJMA 1974 Laski SPARTA ULTRA TEAM 3:00-3:30 M 45-49
1258 Ryszard Kacperski 1976 Buczek 3:31-4:00 M 45-49
1259 Krzysztof Kozłowski 1983 Nowe Grabie Gąbin Biega 4:01-4:30 M 35-39
1260 Joanna Zasada 1978 Mosty powyżej 5:00 K 40-44
1261 Jarosław Piasecki 1993 Łódź 4:01-4:30 M 25-29
1264 Daniel Wagner 1983 Łódź 4:31-5:00 M 35-39
1265 Renata Biegańska 1974 Łódź DROGA DO ULTRA 4:31-5:00 K 45-49
1266 Grzegorz Mrowicki 1982 łódź MRÓWKI BIEGAJĄ 3:00-3:30 M 40-44
1268 Paweł Fronczek 1992 Zdzieszowice 4:01-4:30 M 30-34
1269 GERARD MICHAŚ 1976 Ostrów Wlkp 4:31-5:00 M 45-49
1270 Michał Janik 1997 Wrocław 4:01-4:30 M 25-29
1273 Robert Rataj 1973 Poznań Piątkowo na Biegowo 3:00-3:30 M 45-49
1274 Maciej Stępień 1974 Łódź 4:01-4:30 M 45-49
1277 Zbyszek Białecki 1969 łódź łódź running team 3:31-4:00 M 50-54
1278 Tomasz Ciesielski 1974 Ciechocin 3:31-4:00 M 45-49
1280 Sergiusz Miller 1967 Łódź 4:01-4:30 M 55-59
1281 Piotr Kantorek 1976 Skierniewice 3:00-3:30 M 45-49
1282 Zbigniew Krasoń 1967 Złocieniec 4:01-4:30 M 55-59
1283 Mariusz Kawa 1974 Sosnowiec 4:01-4:30 M 45-49
1285 Kamila Kwiecien Lipinska 1975 Łódź Tigers Team 4:01-4:30 K 45-49
1286 Tomasz Owczarek 1985 Bełchatów poniżej 3:00 M 35-39
1287 Piotr Kuna 1981 Wieliczka Unlimited Sport & Lifestyle poniżej 3:00 M 40-44
1288 Tadeusz Bielecki 1974 Rumia UKS Siódemka Rumia 3:31-4:00 M 45-49
1289 Wojciech Gryczka 1997 Kisielice 3:00-3:30 M 25-29
1290 Paweł Kazimierczak 1994 Łódź Sportera OCR 4:01-4:30 M 25-29
1295 Michal Cymmer 1987 Swinice Warckie poniżej 3:00 M 35-39
1297 Tadeusz Ruta 1950 Dobra Nowiny WKB META Lubliniec 4:01-4:30 M 70-74
1298 Kamil Wodecki 1986 Rudniki 4:01-4:30 M 35-39
1299 Arkadiusz Buczyński 1974 Międzygórze 3:00-3:30 M 45-49
1300 Jacek Gutenplan 1968 Łódź 3:31-4:00 M 50-54
1301 Marek Sokołowski 1969 Mysłowice-Wesoła Alpin Sport HOKA One One Team poniżej 3:00 M 50-54
1302 Marta Marcinek 1987 Łódź Droga Do Ultra powyżej 5:00 K 35-39
1304 Mateusz Cichy 1991 Kalisz 3:00-3:30 M 30-34
1305 Tomasz Sobiesiak 1982 Łódź Rysie 4:01-4:30 M 40-44
1306 karolina grzybowska 1978 CZERMIN 3:31-4:00 K 40-44
1307 Artur Wróblewski 1975 Sangrodz 3:31-4:00 M 45-49
1308 Dominik Kubiak 1983 Łódź Vera 3:00-3:30 M 35-39
1309 Krystian Kociołek 1972 Łódź 4:01-4:30 M 50-54
1310 Piotr Tokarski 1978 Pruszków 3:31-4:00 M 40-44
1311 Marcin Józefaciuk 1982 Łódź 3:00-3:30 M 40-44
1312 Tomasz Słaby 1972 Gorzów Wlkp. Mistrzowskie Rowery Lech Piasecki 3:00-3:30 M 50-54
1316 Bartosz Helios 1988 Koluszki 3:31-4:00 K 30-34
1317 Stanisław Skrzek 1957 Łódź 4:01-4:30 M 65-69
1320 Dariusz Gruszczyński 1968 Bełchatów KB SPARTAKUS Bełchatów 3:31-4:00 M 50-54
1322 Mateusz Falejczyk 1994 Gliwice Holbox Runners 3:00-3:30 M 25-29
1323 Piotr Kubera 1978 Zgierz 3:31-4:00 M 40-44
1324 Michał Kucybała 1979 Wałcz 3:00-3:30 M 40-44
1326 Piotr Dzikorski 1978 Łódź Harman Running Team 3:00-3:30 M 40-44
1327 Jacek Gnysiński 1960 Sieradz Sieradzbiega.pl 3:31-4:00 M 60-64
1328 Jacek Dżugaj 1974 Twardogóra Echo Twardogóra 3:00-3:30 M 45-49
1329 MAREK STĘPIEŃ 1961 Poręba Spytkowska 100 Marathon Club Polska 4:31-5:00 M 60-64
1330 Piotr Świątek 1976 Pęgów 3:31-4:00 M 45-49
1331 Kazimierz Ciechomski 1960 Kutno 4:01-4:30 M 60-64
1332 Jacek Mruszczyk 1976 Makowiska Klub Biegacza Warta 3:00-3:30 M 45-49
1335 Marek Kantor 1982 Wrocław poniżej 3:00 M 40-44
1336 Zuzanna Ratalewska 2001 ŁÓDŹ Klub Fitness Puls 4:01-4:30 K 20-24
1338 Krzysztof Włoch 1972 Praszka Neapco 3:00-3:30 M 50-54
1339 PAULA DOMINIAK 1992 ŁÓDŹ 4:01-4:30 K 30-34
1341 Przemysław Grabarz 1987 Pabianice Sii Running Team 3:31-4:00 M 35-39
1342 EWA KOTALA 1977 WIELUN WIELUŃ BIEGA 4:01-4:30 K 45-49
1343 Jacek Rembowski 1946 Łowicz Starzyńskiego Biega Łowicz 4:31-5:00 M 75+
1344 Marek Lik 1966 Chełm Chełm Biega 3:31-4:00 M 55-59
1346 Wojciech Kłak 1977 Piaski Szybkie Żółwie Opatów 3:31-4:00 M 45-49
1350 Grzegorz Baranowicz 1971 Łódź 3:31-4:00 M 50-54
1351 Grzegorz Słowik 1980 Iskrzynia OSP Iskrzynia/aktywnakorczyna.pl poniżej 3:00 M 40-44
1352 Jacek Szafrański 1975 Bełchatów 3:31-4:00 M 45-49
1353 Tomasz Tatuśko 1968 Kraków 4:01-4:30 M 50-54
1356 Jakub Bogusławski 1977 Jedlicze B sitesbi.com 4:31-5:00 M 45-49
1358 Małgorzata Rychlińska 1980 Zduńska Wola Biegam Bo Lubie Zduńska Wola 3:31-4:00 K 40-44
1359 Krzysztof Kwiatkowski 1985 Lublin CYKU PYKU RGB 3:00-3:30 M 35-39
1360 Grażyna Lazar 1974 Siemianowice Śl. 3:31-4:00 K 45-49
1361 Wojciech Budzich 1975 Ciechanów TKKF Promyk Ciechanów 3:00-3:30 M 45-49
1362 Leszek Orliński 1969 Szczekociny 4:01-4:30 M 50-54
1363 Leszek Podymniak 1972 Radom STREET RUN RADOM 4:31-5:00 M 50-54
1365 Zbigniew Knol 1972 Bełchatów 3:31-4:00 M 50-54
1366 Sylwester Zimny 1970 Jastrzębice 4:01-4:30 M 50-54
1367 Adam Wójcik 1996 TORUŃ AZS UMK TORUŃ 3:31-4:00 M 25-29
1368 Zbyszek Dorota 1972 Oleszyce RUN RUN OLESZYCE/SPARTANIE DZIECIOM 3:00-3:30 M 50-54
1369 Robert Bany 1973 Sokołówek Mazovia ProActiv Ciechanów 3:00-3:30 M 45-49
1371 Mariusz Chołuj 1981 Łódź 4:01-4:30 M 40-44
1372 Piotr Majewski 1977 Łódź RetkiniaRun 3:00-3:30 M 45-49
1373 Piotr Atrachimowicz 1988 Wroniniec KS Triumphator Naratów 4:01-4:30 M 30-34
1374 Karolina Maciejczyk 1984 Dankowice 4:31-5:00 K 35-39
1376 Paweł Kruszewski 1990 Warszawa 3:31-4:00 M 30-34
1378 Paulina Kurowska 1999 Krotoszyce 4:01-4:30 K 20-24
1379 Radosław Włodarczyk 1962 Pabianice 3:31-4:00 M 60-64
1380 Michał Olszewski 1989 Zgierz 4:01-4:30 M 30-34
1381 PaweŁ Gajewski 1969 Łódź Beauty Sport 3:00-3:30 M 50-54
1383 Jonatan Królak 1993 Łódź B/S/H/ Łódź Running Team 3:31-4:00 M 25-29
1390 Grzegorz Szczepański 1981 Płock Samotny Wilk 3:00-3:30 K 40-44
1393 Mariusz Kwiatkowski 1963 Łódź 4:01-4:30 M 55-59
1395 Šuška Peter 1965 Čadca Čadca 3: 31-4: 00 M 55-59
1396 Andrzej Skoczylas 1976 Nowogródek Pom. 4:31-5:00 M 45-49
1398 Robert Gotfryd 1966 Łódź 4:01-4:30 M 55-59
1399 Mariusz Macugowski 1975 Nowy Dwór Mazowiecki KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 3:00-3:30 M 45-49
1402 MAREK Długosz 1966 Wartkowice KB Geotermia Uniejów 4:01-4:30 M 55-59
1404 Krzysztof Helak 1993 Trzcianka GEO RUN 3:00-3:30 M 25-29
1405 Maria Falkowska 1987 Gąbin 4:31-5:00 K 35-39
1406 Zbigniew Hasik 1969 Sosnowiec 3:00-3:30 M 50-54
1407 Patryk Kulpaczyński 1977 Gdańsk Goggle PAE Team poniżej 3:00 M 45-49
1408 Grzegorz Masewicz 1980 Gorzów Wlkp KB Zofanna Gorzów Wielkopolski poniżej 3:00 K 40-44
1409 Mariusz Kamelak 1978 Łódź 3:31-4:00 K 40-44
1410 Krzysztof Tomaszewski 1967 Turek KB Maraton Turek poniżej 3:00 M 55-59
1411 Bogumił Baranowski 1960 Łódź 3:31-4:00 M 60-64
1412 Maciej Świątczak 1969 Łódź Goń Bliźniaki 3:31-4:00 M 50-54
1413 Betina Skworc 1988 Siemianowice Śląskie Skworc Biegam w Górach 4:01-4:30 K 30-34
1414 Grzegorz Skworc 1987 Siemianowice Ślaskie Skworc Biegam w Górach poniżej 3:00 M 35-39
1415 Michał Kubik 1984 Łódź 3:31-4:00 M 35-39
1416 Paweł Zawada 1990 Warszawa Bartek Trenuje Team poniżej 3:00 M 30-34
1417 Rafał Matusz 1974 Blachownia Blachownia Team 3:31-4:00 M 45-49
1419 Mateusz Grajek 1990 Ostrów Wielkopolski KB Czarne Wilki poniżej 3:00 M 30-34
1423 Piotr Rybak 1982 Chełm 3:31-4:00 M 40-44
1425 Tomasz Piotrowski 1985 Łódź 4:01-4:30 M 35-39
1428 Bartłomiej Gajda 1986 Łódź 4:01-4:30 M 35-39
1430 Marzena Grzegorowska 1969 Ostrów Wielkopolski BBKTS powyżej 5:00 K 50-54
1431 Karol Rudzki 1986 Łódź @biegambolubiepl 3:31-4:00 M 35-39
1432 Zbigniew Urbański 1966 Nowa Dęba ZMITEK TEAM NOWA DĘBA 3:00-3:30 M 55-59
1433 Agnieszka Jarosik 1992 Słubice Fit Lamy 4:31-5:00 K 30-34
1434 Daniel Pietrek 1976 Kosorowice Uniwersytet Opolski 3:00-3:30 M 45-49
1436 Jarosław Grocholewski 1976 Tulce 3:31-4:00 M 45-49
1441 Agnieszka Antczak 1976 Łódź Biegacz Nowosolna 3:31-4:00 K 45-49
1442 Michał Karwowski 1981 Łódź KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ poniżej 3:00 M 40-44
1444 Michał Napióra 1990 Łask 3:31-4:00 M 30-34
1446 Jerzy Mazurkiewicz 1970 Głogów KGHM ZG RUN poniżej 3:00 M 50-54
1448 Marcin Ubych 1977 Łódź 4:01-4:30 M 45-49
1449 Sylwester Wójkowski 1986 Kutno 4:01-4:30 M 35-39
1451 Marek Bocian 1963 Marianów Kolonia KB Geotermia Uniejów poniżej 3:00 M 55-59
1454 Adrian Art 1991 Załuski Active Runners Płock 4:31-5:00 M 30-34
1455 Jacek Rusin 1973 Bogdałów KB Maraton Turek 3:00-3:30 M 45-49
1456 Leszek Cudnowski 1970 Gdańsk Gdańsk Południe / biegambowarto.pl 4:31-5:00 M 50-54
1457 DZIADEK MAREK PIOTROWSKI 1975 OLEŚNICA DZIADEK MAREK poniżej 3:00 M 45-49
1458 Radosław Gross 1983 Łódź Vege runners 3:31-4:00 M 35-39
1462 ewa stańczak-świderska 1969 tomaszów mazowiecki 4:01-4:30 K 50-54
1464 Marcin Olszewski 1982 Zbójno 3:31-4:00 K 40-44
1465 Katarzyna Świeżawska-Ambroziak 1978 Kutno Kutno Biega 3:00-3:30 K 40-44
1466 Adam Przybyła 1976 Łódź WOLF team 3:31-4:00 M 45-49
1468 Szymon Lubojański 1987 Poznań 4:01-4:30 M 35-39
1469 Daniel Ko 1986 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza "Endorfina" 3:31-4:00 M 35-39
1470 Oskar Skumiał 1981 Ustka USB Ustka 3:31-4:00 M 40-44
1473 Adam Mędry 1986 Brzeziny 4:01-4:30 M 35-39
1474 Małgorzata Kolęda 1981 Mazurki ORTOSTOM AUGUSTÓW 4:31-5:00 K 40-44
1475 Konrad Stelmaszczyk 1977 Warszawa 4:01-4:30 M 45-49
1476 Sławek Zawadzki 1979 Łódź 3:00-3:30 M 40-44
1477 Małgorzata Grzechnik 1979 Aleksandrów Łódzki AGB Torfy 4:01-4:30 K 40-44
1479 Tomasz Kopański 1980 Piotrków Trybunalski 3:31-4:00 K 40-44
1481 Tomasz Dziąg 1985 Skierniewice 3:31-4:00 M 35-39
1482 Michał Piech 1985 Łódź 3:31-4:00 M 35-39
1485 Artur Rychliński 1980 Zduńska Wola Biegam Bo Lubię Zduńska Wola 3:00-3:30 M 40-44
1487 LESZEK Światły 1973 Mokrsko Mogre 4:01-4:30 M 45-49
1490 Jarosław Mazerski 1985 Toruń 3:31-4:00 M 35-39
1491 Marcin Szwebs 1974 Łódź 4:01-4:30 M 45-49
1495 Marcin Pankiewicz 1977 Łódź DOZ DRUŻYNA 4:01-4:30 M 45-49
1496 Krzysztof Danych 1958 Aleksandrów Łódzki AGB TORFY 3:31-4:00 M 60-64
1497 Karol Rzeźnicki 1966 Łódź EVErRUN 4:01-4:30 M 55-59
1499 Michał Striżko 1987 Łódź 3:31-4:00 M 35-39
1500 Michał Banaś 1983 Łódź 4:01-4:30 M 35-39
1501 Łukasz Wojtecki 1986 Łódź Razem Trenujemy Sport 3:31-4:00 M 35-39
1503 Sylwia Wojtecka 1987 Łódź Razem Trenujemy Sport 3:31-4:00 K 35-39
1504 Łukasz Kretek 1991 Lyski Aktywni Lyski poniżej 3:00 M 30-34
1505 Bożena Podyma 1966 Wrocław Wroclaw Marathon Team 4:01-4:30 K 55-59
1508 Paweł Gołąbek 1984 Krzątka ZMITEK TEAM 3:00-3:30 M 35-39
1509 Grzegorz Kacprzak 1990 Konstantynów łódzki 4:01-4:30 K 30-34
1510 Adam Leszczyński 1983 Łódź Kontech 3:31-4:00 M 35-39
1512 Joanna Wyczółkowaka 1991 Łódź 4:01-4:30 K 30-34
1513 Adam Kubalski 1999 Trzemeszno 3:31-4:00 M 20-24
1514 Maciej Jaroszewski 1990 ŁÓDŹ 4:31-5:00 M 30-34
1515 ALEKSANDER KORZENIOWSKI 1972 ŁÓDŹ Reebok Run Crew / Team Nabiegowkach.pl 3:00-3:30 M 50-54
1516 Konstancja Lissewska 1986 Poznań 4:01-4:30 K 35-39
1517 Dariusz Zieliński 1996 Łódź powyżej 5:00 M 25-29
1518 Jacek Majewski 1961 Łódź 4:31-5:00 M 60-64
1519 Artur Majewski 1988 Łódź 4:01-4:30 M 30-34
1520 Grzegorz Maciejewski 1982 Łódź 3:31-4:00 M 40-44
1521 Agnieszka Zielińska 1970 Łódż powyżej 5:00 K 50-54
1522 Szymon Drab 1988 Łódź Szakale Bałut Łódź 3:31-4:00 M 30-34
1523 Norbert Ogiński 1997 Aleksandrów Łódzki 3:00-3:30 M 25-29
1524 Stanisław Świderski 1966 Wrocław 3:31-4:00 M 55-59
1525 Magdalena Miłosz 1977 Sieradz Sieradzbiega.pl 3:31-4:00 K 45-49
1526 Piotr Grzebin 1983 Gdańsk Team Miśka poniżej 3:00 M 35-39
1528 Tomasz Walczak 1987 Stawiszyn Gmina i Miasto Stawiszyn 4:31-5:00 M 35-39
1529 Krzysztof Walczak 1982 Zgierz 3:31-4:00 M 40-44
1531 Inga Kaczmarczyk 1979 Radom KACZMARCZYK TEAM 3:31-4:00 K 40-44
1532 Adam Kaczmarczyk 1978 Radom KACZMARCZYK TEAM 3:31-4:00 M 40-44
1533 Sławomir Stańczyk 1988 Stargard 3:31-4:00 M 30-34
1534 Julita Kwiatkowska 1988 Stargard SKM Miedwianie powyżej 5:00 K 30-34
1535 Amadeusz Wieteska 1988 Łódź tkanfarb.pl 4:01-4:30 M 30-34
1536 Szymon Gimziński 1989 Łódź 3:31-4:00 K 30-34
1537 Tomasz Wojtecki 1980 Łódź 3:31-4:00 M 40-44
1539 Michał Wąchocki 1981 Siechnice 4:01-4:30 M 40-44
1540 Andrzej Pietrusiak 1976 Łódź 4:01-4:30 M 45-49
1541 Marcin PŁUSA 1989 Blżyn CZARNECKI RUN TEAM poniżej 3:00 M 30-34
1542 Jacek Gębski 1989 Blizyn Czarnecki Run Team poniżej 3:00 M 30-34
1545 KRZYSZTOF Kamiński 1958 Kraków 60+ 3:31-4:00 K 60-64
1546 Wojciech Santarek 1978 Szczecin 3:31-4:00 M 40-44
1547 Paulina Gocala 1977 lodz brak 4:01-4:30 K 45-49
1549 krzysztof gromala 1981 świebodzice #AkademiaBiegania.com poniżej 3:00 M 40-44
1551 Rafał Sobolewski 1977 Pińczów 5 Sów Run Team Pińczów powyżej 5:00 M 45-49
1552 Dawid Ratajek 1986 Łódź 3:00-3:30 M 35-39
1553 Seweryn Pasikowski 1969 Łask Active Run Łask 3:31-4:00 M 50-54
1554 Janusz Perczak 1990 Luboń IN-SOFTWARE 3:31-4:00 M 30-34
1555 Mariusz Nowakowski 1973 Powiercie Kolonia 3:31-4:00 M 45-49
1556 Michał Odowski 1996 Warszawa poniżej 3:00 M 25-29
1558 Sebastian Ługowski 1988 Sieradz 4:31-5:00 M 30-34
1559 Radosław Piotrowski 1987 Przysiersk 1987 3:00-3:30 M 35-39
1560 Michał Kaźmierczak 1977 Zofiówka 4:01-4:30 M 45-49
1561 Kamila Jeziorska 1981 Kutno Kutno biega 3:31-4:00 K 40-44
1562 Marcin Stępniewski 1971 Siemianice MARKOS RUNNING TEAM 3:31-4:00 M 50-54
1563 Krzysztof Grześkowiak 1975 Olesnica Niezrzeszony 3:31-4:00 M 45-49
1564 Szymon Czaplicki 1992 Blizanow Artbix 3:31-4:00 M 30-34
1566 Albert Mroziński 1975 Aleksnadrów Łódzki 4:01-4:30 M 45-49
1567 Renata Mrozińska 1978 Aleksandrów Łódzki 4:01-4:30 K 40-44
1568 Marek Jurkiewicz 1972 Wólka Kozodawska 3:31-4:00 M 50-54
1569 Mirosław Lasota 1953 Wałcz 3:31-4:00 M 65-69
1570 Irena Lasota 1951 Wałcz 3:31-4:00 K 70-74
1571 Łukasz Matuszewski 1986 Warszawa BW Runnig TEAM 3:00-3:30 M 35-39
1572 Andrzej Kruszyński 1959 Bełchatów powyżej 5:00 M 60-64
1574 Agnieszka Michalska 1978 Ostrów Wielkopolski 3:00-3:30 K 40-44
1575 Marek Michalski 1978 Ostrów Wielkopolski 3:00-3:30 M 40-44
1577 Arkadiusz Jaroszewski 1983 Lubin Iskra Księginice 3:00-3:30 M 35-39
1578 Dorota Rakoczy 1977 Milanówek 4:01-4:30 K 45-49
1579 Paweł RAKOCZY 1974 MILANÓWEK 3:31-4:00 M 45-49
1580 Tomasz Michalski 1989 Łódź 4:01-4:30 M 30-34
1581 Sebastian Ryś 1997 Tomaszów Mazowiecki 4:31-5:00 M 25-29
1584 Anna Janczak-Golańska 1991 Głogów Centrum Fizjoterapii Manufaktura Zdrowia 3:31-4:00 K 30-34
1585 Wojciech Golański 1991 Głogów Centrum Fizjoterapii Manufaktura Zdrowia poniżej 3:00 M 30-34
1586 Marek Ćwiek 1977 Kruszewnia Kruszewnia Running Team 4:01-4:30 M 45-49
1587 Paulina Klasińska 1988 Pińczów 5 Sów Run Team Pińczów 4:01-4:30 K 30-34
1588 Dariusz Pietrzak 1986 Gliwice Dariusza nie-Darka 3:31-4:00 M 35-39
1589 Łukasz Szymczak 1981 Łódź Drużyna BSS 3:00-3:30 M 40-44
1590 Michał Gogolczyk 1978 Łódź Super TEAM 3:00-3:30 M 40-44
1591 Hameda Elmola 1969 Warszawa SBRT WARSZAWA 3:31-4:00 M 50-54
1592 Arkadiusz Krym 1976 Gdańsk Fitness Leon 3:31-4:00 M 45-49
1595 Kamila Muras 1979 Przemysłów - 4:31-5:00 K 40-44
1598 Anna Pawlok 1989 Katowice 4:31-5:00 K 30-34
1601 Daniel Duła 1976 Niewiadów 3:31-4:00 M 45-49
1602 Radosław Biedrzycki 1982 Niewiadów MKS STAL NIEWIADÓW 3:31-4:00 M 40-44
1604 Arek Rzeszowski 1973 Racibórz EKO OKNA RUNNERS 3:31-4:00 M 45-49
1606 Rafał Kitlas 1981 Warszawa Dream Run poniżej 3:00 M 40-44
1607 Tomasz Końka 1980 Cicha Góra TEAM BEROTU 3:00-3:30 M 40-44
1608 Wojciech Mokrzewski 1966 Wysokie Mazowieckie 3:00-3:30 M 55-59
1610 Dawid Pic 1992 Osielsko Klinika Triathlonu / KM PSP Bydgoszcz 3:00-3:30 M 30-34
1611 Maciej Mirski 1981 Warszawa 3:00-3:30 M 40-44
1612 Krzysztof Adamski 1978 Wrocław 3:00-3:30 M 40-44
1615 Krzysztof Matwiejczyk 1978 Wyszków KB Wyszków 3:00-3:30 M 40-44
1617 Grzegorz Napiórkowski 1973 Łomianki Dolne Łomiankowska Grupa Biegowa poniżej 3:00 M 45-49
1619 Mariusz Ostrówka 1975 Zielona Góra 3:00-3:30 M 45-49
1624 Amir Mazloum 1987 Ożarów Mazowiecki Decathlon Team 3:00-3:30 M 35-39
1625 Vital Vashkevich 1989 Barysau poniżej 3:00 M 30-34
1628 JACEK KOWNACKI 1972 Wrocław 1972 3:00-3:30 M 50-54
1629 Wiesław Turczynski 1982 Łuków 3:31-4:00 M 40-44
1630 Paweł Marcinkiewicz 1969 Opole Uniwersytet Opolski 3:31-4:00 M 50-54
1632 Maciej Kadziszewski 1964 Złotniki MK biegaj z Markiem 3:00-3:30 M 55-59
1634 Robert Bartczak 1970 Warszawa Klub Leniwych Triathlonistów 3:31-4:00 M 50-54
1640 Kamil Rybus 1990 Bocheń OSP Bocheń 3:00-3:30 M 30-34
1641 Michał Ociepa 1993 Kalisz JOGGINGOWE Radomsko 3:00-3:30 M 25-29
1642 Radosław Namyślak 1971 Koło KOŁO BIEGA 3:31-4:00 M 50-54
1643 Marcin Kwiatkowski 1976 Toruń KwiatkowscyTeam 3:31-4:00 M 45-49
1644 Zuzanna Łukasik 1993 Łódź Biegacz - pomoc medyczna 3:31-4:00 K 25-29
1645 Piotr Kotfas 1982 Grodno OSP GRODNO 4:01-4:30 M 40-44
1646 Eliza Dalecka 1975 Lutomiersk 4:01-4:30 K 45-49
1647 Radosław Prus 1983 Strzałkowo Night Runners Września 4:31-5:00 M 35-39
1648 Michał Kamiński 1991 Łódź HTF Ludwik Sikorski powyżej 5:00 M 30-34
1649 Roman Mackiewicz 1965 Łódź powyżej 5:00 M 55-59
1650 Damian Mierzwa 1988 Sępólno Krajeńskie powyżej 5:00 M 30-34
1651 Bartosz Skrzypek 1995 Konstantynów Łódzki Łódź Kocha Sport poniżej 3:00 M 25-29
1652 Krystian Stefański 1984 Warszawa KS KANAŁEK poniżej 3:00 M 35-39
1654 Sebastian Lebioda 1987 Lębork 3:00-3:30 M 35-39
1655 Jacek Zapotoczny 1990 Oława Today is yours 3:00-3:30 M 30-34
1656 Robert Paruszewski 1980 Gdynia Bojano Biega 3:00-3:30 M 40-44
1658 JAROSŁAW SZEWCZYK 1974 NOWY BEDOŃ 1974 4:01-4:30 M 45-49
1659 GRZEGORZ WASNER 1983 SZCZECIN PACEMAKER 3:31-4:00 M 35-39
1661 sebastian nowicki 1979 Łódź beautysport team 3:31-4:00 M 40-44
1662 Tomasz Łyskawka 1983 Pleszew Amator z Grodziska 4:01-4:30 M 35-39
1663 Błażej Bazyluk 1992 Wrząca 4:01-4:30 M 30-34
1664 Jakub Knistoft 1988 Łódź 4:01-4:30 M 30-34
1665 Tomasz Wodecki 1994 Radomsko Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko 4:01-4:30 M 25-29
1666 SŁAWEK Kacprzak 1975 Justynów RAZEM TRENUJEMY SPORT 4:01-4:30 M 45-49
1667 Marek Bagrowski 1962 Janowo /k/ Dąbrowy Chełmińskiej UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO MEDYCZNE RATUJE 4:01-4:30 M 60-64
1668 Marek Wiliński 1959 Włocławek Włocławek 4:01-4:30 M 60-64
1669 Robert Kaczmarek 1978 ŁÓDŹ 4:31-5:00 M 40-44
1670 Jarosław Matejczuk 1980 Parzęczew 31 Wog 4:31-5:00 M 40-44
1671 Maciej Przegaliński 1974 Łódź Beauty Sport 4:31-5:00 M 45-49
1672 Arkadiusz Zajdel 1980 Stawiszyn Auto Centrum Lis 4:31-5:00 M 40-44
1673 Bogumił Wejman 1978 Pleszew Bodzio Pędziwiatr 4:31-5:00 M 40-44
1674 Mariusz Gut 1979 BIELSKO-BIAŁA Supermario42.195 powyżej 5:00 M 40-44
1675 Jacek Owczarek 1972 Piątkowisko O co biega Pabianice 4:01-4:30 M 50-54
1676 Przemysław Czyżewski 1980 Kobyłka 3:00-3:30 M 40-44
1678 Bartosz Sadkowski 1975 Łbiska Huragan Łbiska 3:31-4:00 M 45-49
1679 Artur Zagórski 1980 Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów 3:00-3:30 M 40-44
1682 Marcin Bernaciak 1978 Radom Biegiem Radom! 3:31-4:00 M 40-44
1683 Jan Zakrzewski 1959 Zielona Gora 3:00-3:30 M 60-64
1685 Anna Samosiej 1975 Łódż 3:31-4:00 K 45-49
1686 Bogdan Kaczmarek 1957 Łódź 3:31-4:00 M 65-69
1688 PIOTR KANIA 1978 Warsaw poniżej 3:00 M 40-44
1690 Edward Orłowski 1973 Słupsk 4:01-4:30 M 45-49
1696 Zbigniew Najder 1967 Ujazd 3:31-4:00 M 55-59
1697 Rafał Jankowski 1977 Policzna, Polska 3:31-4:00 M 45-49
1698 Barbara Mermer 1976 Częstochowa Zabiegani Częstochowa 4:01-4:30 K 45-49
1701 Patryk Wróblewski 1987 Leszno 3:31-4:00 M 35-39
1702 Joanna Jonczyk 1979 Łódź 4:01-4:30 K 40-44
1703 Tadeusz Kowalczyk 1968 Poznań 3:00-3:30 M 50-54
1704 Grzegorz Gałka 1971 Gdańsk 4:01-4:30 M 50-54
1708 Markus Fajer 1948 DOBRA SZCZECIŃSKA RAZ Szczecin 3:31-4:00 M 70-74
1709 Kacper Kępiński 1995 Warszawa TriWawa 3:31-4:00 M 25-29
1710 Krzysztof Adamski 1979 Smolec Ewa Huryn Team 3:00-3:30 M 40-44
1711 Adam Dzieliński 1968 Braniewo Spartanie dzieciom 4:01-4:30 M 50-54
1713 Joanna Steć 1982 Piaseczno - 4:31-5:00 K 40-44
1716 JAKUB JEZIERSKI 1971 WARSZAWA Orange Polska 3:31-4:00 M 50-54
1721 Tomasz Wojciechowski 1976 Sochaczew OwsiankaSochaczew 3:31-4:00 M 45-49
1722 Marcin Szabla 1977 Grabowa 1977 3:31-4:00 M 45-49
1723 Robert Brzostek 1968 Warszawa 3:00-3:30 M 50-54
1724 Damian Surdyn 1975 Warszawa 3:00-3:30 M 45-49
1727 Robert Sobolczyk 1991 Łódź 4:01-4:30 M 30-34
1734 Miłosz Matillek 1989 Międzybórz Międzyborska Grupa Biegowa 3:31-4:00 M 30-34
1735 Marcin Zajdler 1977 Bedoń Przykościelny 3:00-3:30 M 45-49
1736 Sławomir Janiszewski 1975 Rawa Mazowiecka Rawa Tim Zawsze Slim 3:00-3:30 M 45-49
1737 Dariusz Maj 1965 Łódź Biegacz Nowosolna 3:00-3:30 M 55-59
1741 Marek Stasiewicz 1977 Łódź Orange Polska 4:01-4:30 M 45-49
1742 Wojciech Niedziółka 1983 Siedlce poniżej 3:00 M 35-39
1744 Marcin Turbiński 1979 Brzeziny 3:31-4:00 M 40-44
1745 Robert Borowski 1993 Tomaszów Mazowiecki 3:00-3:30 M 25-29
1746 Dariusz Gotowiec 1973 Tłuszcz Bóbr Tłuszcz 3:31-4:00 M 45-49
1747 Szymon Pietrowski 1982 Aleksandrów Łódzki K.S . Koniec Kiepszczenia poniżej 3:00 M 40-44
1748 Renata Wiśniewska 1971 Łowicz Starzyńskiego Biega Łowicz 4:31-5:00 K 50-54
1750 Piotr Jankowski 1976 Łódź 4:01-4:30 M 45-49
1752 JUAN ROMERO GARCIA 1985 WARSZAWA WITC poniżej 3:00 M 35-39
1755 Grzegorz Poprawa 1975 Ostrów Wielkopolski KS MARATON OSTRÓW WLKP 3:31-4:00 M 45-49
1759 Sławomir Brzózka 1972 Skarżysko - Kam Czarnecki Run Team 3:00-3:30 M 50-54
1762 Sebastian Borowczyk 1988 Poznań KB DęBIEC poniżej 3:00 M 30-34
1763 Iwona Błaszczyk 1982 Łódź SuperTeam 4:01-4:30 K 40-44
1767 Mariusz Woźniak 1972 Sosnowiec 4:31-5:00 M 50-54
1768 Krystian Samulski 1983 Polkowice 3:00-3:30 M 35-39
1770 Radosław Kapeluszny 1988 Opole 4:01-4:30 M 30-34
1772 Sebastian Drewnicki 1983 Groblice MKS Siechnice 3:00-3:30 M 35-39
1773 Sebastian Bartnik 1976 Jastrzębie-Zdrój Street Spirit-Team Nowak poniżej 3:00 M 45-49
1774 Paweł Jaskułowski 1978 Piaseczno 3:00-3:30 M 40-44
1778 Leszek Ceglewski 1964 Węglew-Kolonia TRITON KONIN 3:00-3:30 M 55-59
1779 Beata Michalska 1972 Lodz 4:01-4:30 K 50-54
1781 Krzysztof Zieliński 1972 Bydgoszcz 3:31-4:00 M 50-54
1785 Karol Sokołowski 1987 Bydgoszcz SBRT Bydgoszcz 3:31-4:00 M 35-39
1786 SYLWIA ROK-SZPALA 1981 Lubicz Górny PARKRUN TORUŃ 3:31-4:00 K 40-44
1788 Damian Ciesielski 1977 Bydgoszcz SBRT Bydgoszcz 3:31-4:00 M 45-49
1792 Dorian Grzyb 1989 Rawa Mazowiecka Rawa Tim Zawsze Slim 3:31-4:00 M 30-34
1794 Maurycy Oleksiewicz 1982 Lodz poniżej 3:00 M 40-44
1796 Marcin Łukasik 1981 Oława 3:00-3:30 M 40-44
1797 Dominika Chruścielewska 1974 Łódź Szakale Bałut 4:01-4:30 K 45-49
1802 Taras Telkovsky 1987 Minsk Trinity poniżej 3:00 M 35-39
1803 Artur Bereska 1981 Piotrków Trybunalski Ja sam 3:31-4:00 M 40-44
1805 Oksana Kirilova 1985 Riga 4:01-4:30 K 35-39
1807 Linda Bērziņa 1981 Saulkrasti 4:01-4:30 K 40-44
1808 Tomasz Wudarczyk 1961 Władysławowo Mazovia ProActiv Ciechanów 3:00-3:30 M 60-64
1809 Bartłomiej Kuźnicki 1980 Rąbień 3:31-4:00 M 40-44
1810 Marcin Wróblewski 1979 Leszno Mykam po Zatorzu 3:00-3:30 M 40-44
1811 Jarosław Grabowski 1989 Krzepice KB Florian Zajączki Drugie 3:00-3:30 M 30-34
1815 Stanisław Pałasz 1963 Łódź Straż Miejska Łódź 4:01-4:30 M 55-59
1816 Wojciech Łoziński 1978 Oleśnica Ultra Speed Kwezal poniżej 3:00 M 40-44
1818 Andrzej Zalewski 1957 Warszawa Team Nutrilite poniżej 3:00 M 65-69
1821 Józef Łyscarz 1980 Katowice 100 Marathon Club Polska 4:01-4:30 M 40-44
1822 Grzegorz Wnuk 1968 Niepołomice 100 Marathon Club Polska powyżej 5:00 M 50-54
1823 Weronika Lenkiewicz 1992 Ostrołęka Biegam Bo Lubię Ostrołęka 3:31-4:00 K 30-34
1824 Szymon Bator 1991 Łódź 4:31-5:00 M 30-34
1827 Jarosław Góżański 1968 Łódź Łódź Kocha Sport 3:31-4:00 M 50-54
1828 Paweł Jaśkiewicz 1974 Kalisz Lena Shoes Kalisz 3:31-4:00 M 45-49
1831 Michał Stępniewski 1986 Łódź 4:01-4:30 M 35-39
1833 Radosław Jóźwiak 1979 Konstantynów Łodzki ReebokRunCrew LDZ 4:01-4:30 M 40-44
1834 Damian Rybarczyk 1978 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola 4:31-5:00 M 40-44
1836 ROMAN OSKIERKO 1961 Lubsko 100 Marathon Club Polska 4:01-4:30 M 60-64
1837 Wojciech Mickiewicz 1961 Międzyzdroje „100 Marathon Club Polska” 3:00-3:30 M 60-64
1841 Łukasz Styś 1993 Końskie 3:31-4:00 M 25-29
1843 Marek Biskupski 1971 Kielce Biegam bo biegam 3:31-4:00 M 50-54
1844 Julia Paniutycz 1996 Łódź AZS UMED ŁÓDŹ - RUNNING TEAM 3:31-4:00 K 25-29
1845 arkadiusz kuliński 1978 koluszki 4:01-4:30 M 40-44
1847 Piotr Kempa 1974 Kalisz 3:31-4:00 M 45-49
1848 Krzysztof Góralski 1964 Toruń 100 Marathon Club Polska poniżej 3:00 M 55-59
1849 Marek Osuchowski 1977 Garby Garbarzyńcy Team 4:01-4:30 M 45-49
1850 Maciej Madej 1975 Warszawa 4:01-4:30 M 45-49
1852 Łukasz Łagoda 1980 Zawonia AKTIV REHABILITACJA 4:01-4:30 M 40-44
1855 Kamil Baranowski 1986 Piotrków Trybunalski 4:01-4:30 M 35-39
1856 Dariusz Janicki 1989 Łódź AQ Wiring Systems Team 3:31-4:00 M 30-34
1857 Michał Dąbrowski 1985 Skierniewice 4:01-4:30 M 35-39
1858 Renata Ginszt 1966 Augustów ATP Augustów 3:00-3:30 K 55-59
1859 Łukasz Sobolewski 1983 Zielona Góra Team Draczyński poniżej 3:00 M 35-39
1860 Krzysztof Kuziomko 1978 Zielona Góra Team Draczyński 3:00-3:30 M 40-44
1861 Ireneusz Wręczycki 1966 Chorzów 3:00-3:30 M 55-59
1862 Sławomir Marcisz 1965 POZNAŃ 4:01-4:30 M 55-59
1863 Damian Niemczyk 1983 Warszawa DREAM RUN 3:00-3:30 M 35-39
1864 Jan Zielinski 1991 Łódź Crazy Runnerfucker 3:31-4:00 K 30-34
1868 Krzysztof Czajkowski 1975 Koło Koło Biega 3:00-3:30 M 45-49
1869 Damian Kraus 1996 Gryfice Spartanie Dzieciom 3:00-3:30 M 25-29
1871 fayçal larbes 1976 yerres 3:00-3:30 K 45-49
1872 Katarzyna Budrewicz 1976 Suwałki Biegam bo chcę 3:31-4:00 K 45-49
1873 Janusz Kosowski 1952 OLSZTYN AKM OLSZTYN poniżej 3:00 M 70-74
1874 Joanna Wytykowska 1980 Łódź Rysie 3:31-4:00 K 40-44
1875 Szymon Wlosek 1984 Southampton 3:31-4:00 M 35-39
1877 Paweł Brewczak 1979 Piaseczno 4:01-4:30 M 40-44
1878 Katarzyna Adamus 1978 Piaseczno Piaseczno Running 4:01-4:30 K 40-44
1881 Łukasz Orzeszyna 1984 Żyrardów Drużyna Orzecha Żyrardów 3:00-3:30 M 35-39
1883 Krzysztof Kaczor 1985 Gostynin 4:01-4:30 M 35-39
1884 Konrad Krajewski 1983 Marki Markowi Biegacze 3:00-3:30 M 35-39
1885 Karolina Obstój 1990 Wrocław Muay Running Team poniżej 3:00 K 30-34
1887 Piotr Michalski 1983 Piaseczno poniżej 3:00 M 35-39
1888 JACEK CHYRA 1979 Klwatka Szlachecka Street Run Radom 3:31-4:00 M 40-44
1889 Tomasz Raczyński 1980 Kiełczów poniżej 3:00 M 40-44
1890 Piotr Ratalewski 1992 Piotrków Trybunalski 4:31-5:00 M 30-34
1894 Franciszek Waloszek 1974 Turek KB Maraton Turek 3:31-4:00 M 45-49
1895 WOJCIECH KOKOSZKA 1975 Siedlce Slow Jogging Siedlce 3:00-3:30 M 45-49
1899 Radek Sekuła 1983 Łodź 3:31-4:00 M 35-39
1901 Artur Mazurek 1985 Kutno 3:31-4:00 M 35-39
1902 Łukasz Wiśniewski 1980 Zielona Góra Team Draczyński 3:00-3:30 M 40-44
1903 Sławomir Mitruczuk 1974 lublin sami swoi poniżej 3:00 M 45-49
1904 Sebastian Małachowski 1974 Kraków Lemon 3:31-4:00 M 45-49
1908 Mirosław Maśliński 1965 Szubin 3:31-4:00 M 55-59
1909 Mateusz Agier 1989 Tuszyn TSN Runners 3:31-4:00 M 30-34
1910 Adam Świda 1985 Wrocław HARDCORY 3:31-4:00 M 35-39
1912 Tomasz Rogoz 1982 Bielsko Biała poniżej 3:00 M 40-44
1913 Agnieszka Średniak 1978 Łódź SNG WILD DUCKS 3:31-4:00 K 40-44
1915 PRZEMYSŁAW SKAŁECKI 1986 Uciechów RUNNERS TEAM KĘPNO 3:00-3:30 M 35-39
1916 Robert Szul 1983 Warszawa Triclub 3:31-4:00 M 35-39
1917 Adam Bedynek 1983 Koluszki Oblatywacze 3:31-4:00 M 35-39
1919 Alicja Świeżawska 1980 Kutno Kutno Biega 3:31-4:00 K 40-44
1920 Franciszek Gogół 1958 Legnica Franek i Dino 3:00-3:30 M 60-64
1921 Arunas Dubinskas 1974 Vilnius 3:31-4:00 M 45-49
1922 Mariusz Pilniak 1979 Łódź Forpro 3:31-4:00 M 40-44
1923 Marcin Pytlos 1980 Warszawa GLKS Fałków/Naprzód Młociny poniżej 3:00 M 40-44
1927 Tomasz Zakrzewski 1984 Poznań Rypin 4:31-5:00 M 35-39
1928 Juliusz Rzewuski 1983 Warszawa Zabiegany Wołomin 3:00-3:30 M 35-39
1931 Piotr Smolak 1961 Poraj MOSiR - Dukla 3:00-3:30 M 60-64
1933 Jacek Życiński 1950 Warszawa niezrzeszony 4:01-4:30 M 70-74
1935 Monika Ziółkowska-Wnuk 1982 Łazy 4:31-5:00 K 40-44
1936 Tomasz Wnuk 1979 Łazy 3:31-4:00 M 40-44
1938 Krzysztof Staeven 1983 Warszawa Team ZabieganeDni 3:00-3:30 M 35-39
1940 Jacek Kalus 1990 Wałbrzych Sudeckie Wycieczki Biegowe 3:00-3:30 M 30-34
1941 Grzegorz Wywrot 1982 Warszawa 3:00-3:30 M 40-44
1942 Przemysław Zaremba 1982 Łódź 4:01-4:30 M 40-44
1943 Marian Działak 1948 Konin KB Aktywni Konin 4:31-5:00 M 70-74
1944 Michał Jasiorowski 1987 Warszawa 4:01-4:30 M 35-39
1945 Mateusz Gniadek 1989 Warszawa 4:01-4:30 M 30-34
1946 Krzysztof Palka 1993 Poddębice 4:01-4:30 M 25-29
1947 Adam Łukasiewicz 1980 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola 3:00-3:30 M 40-44
1948 Bartosz Morawski 1982 Warszawa Stare Babice Biegają 3:00-3:30 M 40-44
1949 Mariusz Kocoń 1968 Opole 10 Opolska Brygada Logistyczna 3:31-4:00 M 50-54
1950 Bartosz Dominiak 1976 Warszawa Ursynów 4:01-4:30 M 45-49
1951 Mirosław Sip 1964 Niedźwiady Małe 4:01-4:30 M 55-59
1953 Sławomir Obrębski 1968 Obryte 3:31-4:00 M 50-54
1955 Michal Podhajny 1983 Warszawa Zdobywcy Szczesliwiccy 3:31-4:00 M 35-39
1956 Dawid Ryczko 1983 Łódź Jarzynki 3:00-3:30 M 35-39
1960 Jarosław Tkaczyk 1983 Warszawa BBL 3:31-4:00 M 35-39
1961 Mariusz Gieras 1969 Bełchatów PGE Energetic Running 3:00-3:30 M 50-54
1963 Arkadiusz GURGON 1983 Kobyłka Zabiegany Wołomin 3:31-4:00 M 35-39
1964 Marcin Gruszka 1978 Kobyla Góra 3:00-3:30 M 40-44
1965 Justyna Pasieczyńska 1982 Kobyłka Zabiegany Wołomin 4:01-4:30 K 40-44
1966 Wiktor Bała 1998 Stąporków 4:31-5:00 M 20-24
1967 Piotr Samel 1981 Kraków 3:00-3:30 M 40-44
1968 Krzysztof Łubiński 1972 Warszawa 3:31-4:00 M 50-54
1970 ARTUR TRZCIŃSKI 1976 ŁAZY 3:31-4:00 M 45-49
1971 Irek Paszkowski 1965 Radom 4:01-4:30 M 55-59
1972 Łukasz Dróżdż 1985 Łódź Feniks Opoczno 4:31-5:00 M 35-39
1974 Marcin Adamiak 1974 Łódź EVErRUN 3:00-3:30 M 45-49
1975 Bartłomiej Wiśniewski 1977 Warszawa Provident Polska 3:00-3:30 M 45-49
1976 Anna Majewska 1972 Radom brak powyżej 5:00 K 50-54
1980 Karol Pulawski 1967 Łódź 4:01-4:30 M 55-59
1983 Sławomir Kołosowski 1966 Borowiny Borowiny Biegajo 4:01-4:30 M 55-59
1984 Aleksandra Michna 1980 Stare Babice 4:01-4:30 K 40-44
1985 Grażyna Domagała 1986 Wrocław night runners 3:31-4:00 K 35-39
1987 Jarek Debert 1980 Warszawa TRINERGY TEAM 4:01-4:30 M 40-44
1989 jerzy janik 1954 Strzelce opolskie Gmina Strzelce opolskie 3:31-4:00 M 65-69
1991 Bartłomiej Błaszczyk 1985 Łódź Super Team poniżej 3:00 M 35-39
1992 Kamil Gapiński 1983 Płock Labosport Team 3:00-3:30 M 35-39
1994 Łukasz Naczas 1989 Warszawa 3:00-3:30 M 30-34
1995 Paulina Gaik-Naczas 1989 Warszawa 3:31-4:00 K 30-34
1997 Marcin Gajek 1996 Marcinkowice 4:01-4:30 M 25-29
1999 Łukasz Goszczyński 1994 Glinojeck 4:31-5:00 M 25-29
2000 Łukasz Jeżewski 1987 Stolno 4:01-4:30 M 35-39
2001 Marcin Tomala 1981 Oxford Oxford running team 3:00-3:30 M 40-44
2002 Magdalena Chmura 1982 Kraków 3:31-4:00 K 40-44
2003 Grzegorz Szaniawski 1980 Biała Podlaska poniżej 3:00 M 40-44
2004 Łukasz Dratwa 1988 Łódź 4:01-4:30 M 30-34
2005 Jakub Kimmer 1988 Zelów Bieging Team Zelów poniżej 3:00 M 30-34
2006 Patryk Wójcik 1983 Łódź (Łódź-Polesie) ATLAS RUNNING TEAM 4:01-4:30 M 35-39
2007 Mateusz Sekuła 1994 Truskaw Stare Babice Biegają 3:00-3:30 M 25-29
2009 Arkadiusz Kocik 1968 Łódź 4:01-4:30 M 50-54
2010 Michał Zieliński 1974 Lublin Dzikie Życie Run Team 4:01-4:30 M 45-49
2014 Janusz Kuczmierczyk 1947 Mysłowice Truchtacz Mysłowice powyżej 5:00 M 75+
2016 Sebastian Zamojski 1976 Poddębice Poddębicki klub biegacza ,,ZDYSZANI.PL,, 3:31-4:00 M 45-49
2017 Maciej Hetman 1984 Kleszczów 3:31-4:00 M 35-39
2018 Paweł Strzelczyk 1978 Warka KS Start Pułaski Warka/Kifato MK poniżej 3:00 M 40-44
2019 katarzyna Puczyłowska 1987 Sulejówek olecko biega 3:00-3:30 K 35-39
2023 Marcin Juszczak 1972 Łomazy Biała biega 3:31-4:00 M 50-54
2024 Adam Pyta 1976 Walbrzych 1976 3:31-4:00 M 45-49
2026 Mirek Wyszyński 1970 Wiśniewo 4:01-4:30 M 50-54
2031 Przemysław Ślusarski 1984 Bydgoszcz poniżej 3:00 M 35-39
2032 Tomasz Motowidło 1979 Jastrzębie-Zdrój 3:31-4:00 K 40-44
2034 Sławomir Frommberg 1972 Łódź O co biega 3:31-4:00 M 50-54
2035 Robert Górski 1974 Łódź amator 4:01-4:30 M 45-49
2036 Marek Woźniak 1961 Koło Florian Chojnice 4:31-5:00 M 60-64
2038 Adam Dołhun 1980 Bydgoszcz 4:01-4:30 M 40-44
2039 Agnieszka Misiak 1972 Łowicz Starzyńskiego Biega Łowicz 4:01-4:30 K 50-54
2040 Danuta Makowska 1977 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie 3:00-3:30 K 45-49
2041 Szymon Broda 1994 Jabłonowo Pomorskie ABiC Jabłonowo Pomorskie poniżej 3:00 M 25-29
2044 Radosław Janiak 1969 Łódź Biegacz Nowosolna 3:31-4:00 M 50-54
2049 Piotr Żłobecki 1978 Świętomarz DANIEL WOSIK TERVEL TEAM 3:00-3:30 M 40-44
2051 Jacek Wołczyk 1977 Mniów 3:31-4:00 M 45-49
2056 Marcin Jarząb 1981 Warszawa 3:00-3:30 M 40-44
2057 ZDZISŁAW NIEWIADOMSKI 1949 WARSZAWA 4:31-5:00 M 70-74
2058 Paweł Szlachta 1987 Warszawa KPMG Running Team 3:31-4:00 M 35-39
2059 Agata Dorczuk 1981 Warszawa KPMG Running Team 3:31-4:00 K 40-44
2061 Robert Cieśla 1991 Bełchatów 4:01-4:30 M 30-34
2062 Piotr Wągrowski 1990 Zduńska Wola BBL Zduńska Wola 3:31-4:00 M 30-34
2063 Piotr Fijałkowski 1982 Zgierz Knauf 4:01-4:30 M 40-44
2066 Robert Kłys 1975 Łódź 4:01-4:30 M 45-49
2068 Marcin Reczyński 1981 Serwinów 15B Świdnicka Grupa Biegowa poniżej 3:00 M 40-44
2070 Kamil Malicki 1989 Sochaczew 3:00-3:30 M 30-34
2071 Radek Stolarczyk 1983 Sieradz 3:00-3:30 M 35-39
2072 Bartosz Pol 1981 Rawicz Waniewski Coaching 3:00-3:30 M 40-44
2073 Jarosław Kowalski 1987 Łódź Atlas Running Team 4:31-5:00 M 35-39
2075 Piotr Szczepanek 1969 Szczytno Klub Biegacza JURUND Szczytno 3:00-3:30 M 50-54
2076 Grzegorz Dzięgielowski 1981 Zabiegany Wołomin 3:31-4:00 M 40-44
2078 Michał Mączewski 1972 Kiełpin CMKP Team poniżej 3:00 M 50-54
2079 Piotr Gryboś 1976 Koszęcin KOSZĘCIN poniżej 3:00 M 45-49
2082 Marcin Stefanowicz 1979 Szubin Victoria Kołaczkowo 4:31-5:00 M 40-44
2086 Bogumiła Włodarska 1975 Warszawa I-sport 3:31-4:00 K 45-49
2087 Marcin Stańczak 1979 Grabina TKKF Płock poniżej 3:00 M 40-44
2088 Barbara Łozak-Sereda 1979 Wołomin Zabiegany Wołomin 4:01-4:30 K 40-44
2090 Łukasz Gawłowski 1991 Łódź 4:01-4:30 M 30-34
2091 Tomasz Siemieniuk 1982 Warszawa Praga 3:31-4:00 M 40-44
2092 SYLWIA SOBIESZEK 1982 ZWOLEŃ ZWOLEŃnicy BIEGAnia 4:01-4:30 K 40-44
2096 ADAM PIOTR NOWAK 1960 SKIERNIEWICE HANOW 4:01-4:30 M 60-64
2097 Agnieszka Chrzanowska 1979 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie powyżej 5:00 K 40-44
2099 Agnieszka Jędrzejczyk 1971 Lipków Triathlon Serwis 3:31-4:00 K 50-54
2100 Tadeusz Głupczyk 1967 Warszawa 100 Marathon Club Polska 3:00-3:30 M 55-59
2101 Paweł Górski 1984 Błędów BŁĘDOWSKA WATAHA 3:31-4:00 M 35-39
2102 Agnieszka Adamowicz 1977 Ciepielów Zwoeńnicy Biegania 4:01-4:30 K 45-49
2103 Aneta Kozakiewicz 1972 Zwoleń ZWOLEŃnicy BIEGAnia 4:01-4:30 K 50-54
2104 Natalia Chojnowska 1985 TOBOLICE Biegam bo lubię Ostrołęka 3:31-4:00 K 35-39
2105 Mariusz Gawryś 1981 Łódź 3:00-3:30 M 40-44
2106 Konrad Matusiak 1990 Ożarów Mazowiecki Compensa Aktywni 4:01-4:30 K 30-34
2108 Sara Grabowska-Tofel 1992 Ząbki Biegam Bo Lubię Ząbki Team 3:31-4:00 K 30-34
2109 Michal Gawin 1984 Łódź 4:01-4:30 M 35-39
2112 Bartłomiej Burzyński 1988 poznań 4:31-5:00 M 30-34
2114 Piotr Szymański 1973 Rosnowo 1973 3:31-4:00 M 45-49
2115 Irek Mirowski 1973 Bobrowiec 3:00-3:30 M 45-49
2116 Bulat Baimov 1990 Wroclaw SII RUNNING TEAM 3:31-4:00 M 30-34
2117 Maciej Topczewski 1977 Łódź Sii Running Team 3:00-3:30 M 45-49
2118 Karolina Promińska 1989 Warszawa SII Running Team 4:01-4:30 K 30-34
2120 Paweł Sikora 1979 Warszawa Compensa Aktywni 3:31-4:00 M 40-44
2122 Łukasz PINTERA 1989 Łódź, Polska 3:31-4:00 M 30-34
2123 Paweł Żukowski 1980 Warszawa Vege Runners poniżej 3:00 M 40-44
2124 Sylwester Ostrowski 1980 Wilków Pierwszy Błędowska Wataha 3:00-3:30 M 40-44
2125 ARTUR MISIAK 1965 STRONIE SLASKIE 3:31-4:00 M 55-59
2126 Waldemar Lipiński 1961 Warszawa RRC 3:31-4:00 M 60-64
2127 Piotr Surdacki 1976 Szczecin 3:31-4:00 M 45-49
2129 Łukasz Ratajczak 1995 Włoszakowice 4:31-5:00 K 25-29
2131 Mariusz Opaliński 1988 Rokiciny 4:01-4:30 M 30-34
2132 Tomasz Czajkowski 1976 Łódź Łódź Kocha Sport 3:31-4:00 M 45-49
2133 Tomasz Marchowski 1974 Łódź 4:31-5:00 M 45-49
2134 Izabela Głogowska 1986 Warszawa Decathlon Reduta 3:31-4:00 K 35-39
2136 Maciej Januś 1993 Łódź 4:31-5:00 M 25-29
2137 Wojciech Pietralski 1978 Radom Migomax Radom 3:31-4:00 M 40-44
2138 Zofia Cholewinska 1986 Warszawa 3:31-4:00 K 35-39
2139 Tomasz Cholewinski 1963 Gora Kalwaria 3:31-4:00 M 55-59
2142 Michał Ilkiewicz 1975 Stare Babice Amciu 4:31-5:00 M 45-49
2143 Rafał Kowalczyk 1993 Warszawa 4:31-5:00 M 25-29
2144 Tomasz Góra 1973 Zgierz 3:31-4:00 M 45-49
2145 Marcin Wojewódzki 1993 Warszawa WOJEWÓDZCY TEAM poniżej 3:00 M 25-29
2146 Grzegorz Braun 1994 Gryfice Draczyński Running Team poniżej 3:00 M 25-29
2150 Jacek Kasztelanic 1964 Warszawa 4:01-4:30 M 55-59
2151 Ryszard Tarłowski 1966 Jelenia Góra Karkonosz Running Team poniżej 3:00 M 55-59
2156 Adrian Owczarek 1992 Opatówek 4:31-5:00 M 30-34
2159 Łukasz Szopa 1979 Dobroszyce Karkonosz Runinng Team poniżej 3:00 M 40-44
2161 Janusz Sobczak 1965 Koluszki 4:01-4:30 M 55-59
2162 Rafał Panaszek 1977 Kluczbork Kluczborski Klub Karate 4:01-4:30 M 45-49
2163 Piotr Bederski 1980 Łódź BEDI TEAM 3:00-3:30 M 40-44
2164 Marcin Idziak 1979 Józefosław TRIWAWA poniżej 3:00 M 40-44
2165 Mateusz Kasprzak 1996 Łódź 3:31-4:00 M 25-29
2166 Sylwester Łukasiewicz 1977 Wołomin Zabiegany Wołomin 3:31-4:00 M 45-49
2167 Anna Błażałek 1977 Łódź Atlas Running Team 4:01-4:30 K 45-49
2168 Wojciech Partyka 1975 Jelcz-Laskowice BIMMA 4:01-4:30 M 45-49
2169 Paweł Burski 1969 Łódź 4:01-4:30 M 50-54
2175 Yauheni Palonikau 1984 Minsk poniżej 3:00 M 35-39
2177 Paweł Kliglich 1977 Wołomin Zabiegany WOłomin 3:00-3:30 M 45-49
2178 Michał Wardzała 1980 Wieliczka MARATON TEAM WIELICZKA poniżej 3:00 M 40-44
2179 Marcin Małecki 1986 Drezdenko Drezdenko poniżej 3:00 M 35-39
2181 Czcibor Czyż 1984 Łódź 4:01-4:30 M 35-39
2182 Andrzej Grzybała 1953 Siemień Nadrzeczny KR-B "Eko" Łomża 4:01-4:30 M 65-69
2183 Bogusław Maciejewski 1958 Kwidzyn 4:01-4:30 M 60-64
2184 Joanna Szeler 1972 Warszawa Biegająca z psami/100MCP/Wolavet 4:31-5:00 K 50-54
2185 Jolanta Witczak 1966 Lusowo 100 Marathon Club Polska 3:31-4:00 K 55-59
2186 ANDRZEJ KLIMCZEWSKI 1962 Łódź Forever Young Łódź 3:00-3:30 M 60-64
2187 KRZYSZTOF FURTAK 1962 LUBIN KTOŚ MUSI BYĆ OSTATNI 4:01-4:30 M 60-64
2188 Pawel Pskit 1980 Zgierz Fujitsu Running Team 3:00-3:30 M 40-44
2191 Arkadiusz Kowalczyk 1983 Łódź Fujitsu Running Team 3:31-4:00 M 35-39
2194 Paweł Wyszyński 1977 Cynków Cynków Biega 3:00-3:30 M 45-49
2195 Łukasz Karkocha 1980 Łódź Karkocha Running Team 3:31-4:00 M 40-44
2198 Krzysztof Sienkiewicz 1981 Łódź Adrian! Błagam Wolniej! poniżej 3:00 M 40-44
2199 Artur Wodejko 1976 Solec kujawski TBKM WILK SOLEC KUJAWSKI/ 100CMP 3:31-4:00 M 45-49
2200 Mariusz Suchodolski 1972 Warszawa KS Staszewscy Trenuj Bieganie 3:31-4:00 M 50-54
2201 Piotr Wzorek 1973 Łódź 3:31-4:00 M 45-49
2202 Agnieszka Wzorek 1974 Łódź 3:31-4:00 K 45-49
2203 Marcin Malinowski 1975 Tuszynek Majoracki B/S/H/ Łódź Running Team 3:31-4:00 M 45-49
2204 Piotr Wójcik 1991 ORZK 3:31-4:00 M 30-34
2205 Krzysztof Idkowiak 1986 Gostyn Sporty Walki Gostyn 3:31-4:00 M 35-39
2206 Łukasz Gołaszewski 1981 Zabrodzie Biegam Bo Lubię Ostrołęka 3:31-4:00 K 40-44
2207 Michał Wierzbicki 1990 Łódź Reebok Run Crew 3:31-4:00 K 30-34
2210 Paweł Rula 1980 Jawor KB TKKF Jawor 3:00-3:30 K 40-44
2214 Andrzej Ptak 1973 Wołomin Zabiegany Wołomin 3:31-4:00 M 45-49
2215 Robert Dopierała 1971 Wronki Kamraty 3:31-4:00 M 50-54
2216 Zbigniew Muszyński 1966 Kąty 4:01-4:30 M 55-59
2218 Oleksandr Bahinskyi 1977 Bydgoszcz 3:00-3:30 M 45-49
2219 KRZYSZTOF LEŚNIAK 1974 Smyków 3:00-3:30 M 45-49
2220 Agata Bochon 1993 Malbork BBKTS 4:01-4:30 K 25-29
2221 Piotr Kryszczuk 1984 Pasłęk 3:31-4:00 M 35-39
2225 Bartosz Pietrzyński 1981 Kalisz ACM 1899 3:00-3:30 M 40-44
2227 Tadeusz Spychalski 1960 Toruń 100 MCP Toruń powyżej 5:00 M 60-64
2229 Marek Choma 1976 Skrzeszew E Pędzące Leniwce 3:31-4:00 M 45-49
2231 Patrycja Wachowska 1986