DOZ Maraton Łódź - Sztafety Half Maraton - Start list
Nr Nazwa Kategorie
1 Wróbelki sztafeta mikst
2 Gillette RUN - bliźniacy sztafeta męska
3 Biegam żeby jeść więcej ciastków sztafeta męska
4 Biegacz Nowosolna D&J sztafeta męska
5 Paweł Malec+Katarzyna Malec sztafeta mikst
7 charty na wybiegu sztafeta mikst
8 Dobry Duet sztafeta mikst
9 Leszczyński Team sztafeta męska
10 Adidas Runners Warsaw sztafeta męska
11 Kurpiowskie Centrum Weterynaryjne sztafeta mikst
12 Anna Chabior+Piotr Chabior sztafeta mikst
13 Whirlpool Running Team 1 sztafeta męska
14 Przemysław Rokicki+Daria Rokicka sztafeta mikst
15 Amadeusz Pietras+Adrian Starzyński sztafeta męska
16 Tempio Piątkowski Klub Biegacza sztafeta męska
17 Grzegorz Koch+Agnieszka Koch sztafeta mikst
18 DekaTeam sztafeta mikst
19 Jarota sztafeta mikst
20 Whirlpool Running Team 2 sztafeta męska
21 BIOMEDICAL HEROES sztafeta mikst
22 Ewa&Mario sztafeta mikst
23 Paulina Dębska+Szymon Dębski sztafeta mikst
24 Zdrowe Grubasy sztafeta męska
26 #unagibojz sztafeta męska
27 Agatom sztafeta mikst
28 B&B sztafeta mikst
29 RYSIOTEAM HALF M sztafeta męska
30 Kopeć&Świerad sztafeta męska
31 EVErRUN sztafeta męska
32 Skazani na Sukces sztafeta męska
33 Pędzące Leniwce sztafeta mikst
34 Szybki i Wściekły sztafeta męska
35 uno...DOZ...tres sztafeta męska
36 Mariusz Kwapisz+Dominik Szymczak sztafeta męska
37 Szybkie Ryjki sztafeta mikst
38 Ślepe krety zagłady sztafeta mikst
39 Abelki sztafeta mikst
40 Dariusz Adamus+Cyprian Maus sztafeta męska
41 CyBorki Łódzko - Białobłockie sztafeta mikst
42 CyBorki Łódzkie sztafeta mikst
43 DinoRun sztafeta mikst
44 P&M sztafeta męska
46 #GFTRunningTeam sztafeta damska
47 #GFTRunningTeam2 sztafeta damska
48 Cziken i Misztuś sztafeta męska
50 Ala & Ania sztafeta damska
51 Karol Stawiński+Krzysztof Drapała sztafeta męska
52 Tim Spiryt sztafeta męska
53 Pędzące Świnki Morskie sztafeta mikst
55 Team Pasja Inowrocław sztafeta mikst
56 Kamil Ścibor+Artur Siwak sztafeta męska
57 Mariusz Dobrowolski+Włodzimierz Pakuła sztafeta męska
58 Gabryelczyk-Galant sztafeta męska
59 Maratonki sztafeta damska
60 Szybcy i Wściekli sztafeta męska
61 Łódzkie Centaury sztafeta męska
62 Seba & Monia sztafeta mikst
63 TS Regle Szklarska Poręba - Tetrycy sztafeta męska
64 Łukasz & Michał sztafeta męska
65 /dev/null sztafeta męska
66 Ależylety sztafeta damska
67 DZIADEK MAREK i PRZYJACIELE sztafeta damska
68 Robert + Ewa sztafeta mikst
69 Mateusz Rajewski+Maciej Rajewski sztafeta męska
70 PM+MD MUSCAT TEAM sztafeta męska
71 Tomasz+Marcin sztafeta męska
72 OAB Dream Team sztafeta męska
73 Kutno Biega sztafeta męska
74 Napieracze sztafeta męska
75 Adam Siger+ADAM KUBKA sztafeta męska
76 Żwirek i Muchomorek sztafeta mikst
77 Mazovia ProActiv Ciechanów sztafeta męska
78 Amway & WPRunning sztafeta męska
79 ZgierzBiega sztafeta mikst
80 A&A Team sztafeta mikst
81 Dobry Dietetyk Opoczno sztafeta damska
82 Łowcy Życiówek sztafeta męska
83 SIEJAKI sztafeta mikst
84 Szał ciał ;) sztafeta mikst
85 Wagen 20 sztafeta mikst
86 CyBorki Łódzko - Sosnowieckie sztafeta męska
87 Drużyna Orzecha Żyrardów sztafeta męska
88 Asseco Active Team sztafeta mikst
89 #happyrunners sztafeta mikst
90 BG Brothers sztafeta męska
91 PieSii sztafeta męska
92 Sii Running Team sztafeta damska
93 ReebokRunCrew SAWICCY sztafeta mikst
94 FLEX ŁÓDŹ sztafeta mikst
95 Jej pierwszy raz Jego nie ostatni sztafeta mikst
96 Schabowy z frytkami sztafeta mikst
97 Sąsiedzi sztafeta mikst
98 Charczące Wuje sztafeta męska
99 Świat Biegacza Fehlau Run Team sztafeta męska
100 TTPSC Running Family sztafeta męska
101 Gościnnie i bez roweru sztafeta męska
102 Join The Idea to Run sztafeta męska
103 Tomasz Włodarski+Dominik Stróżny sztafeta męska
104 Maraton Popiełuszki - Andrzej i Tomek sztafeta męska
105 BÓBR TŁUSZCZ 1 sztafeta męska
106 BÓBR TŁUSZCZ 2 sztafeta damska
107 Mocni w Duchu - Zabiegani sztafeta mikst
108 parkrun Pole Mokotowskie sztafeta mikst
109 Wściekli i Szybcy sztafeta męska
110 Szarpaki Rossmann sztafeta męska
111 Łukasz Kotarski+Anna Banasiak sztafeta damska
112 Małgorzata Michalska+Marzena Wasilewska sztafeta damska
113 Popsuta Doniczka sztafeta męska
114 Kaczory sztafeta męska
115 Pietrzyk Running Team sztafeta męska
116 Szybcy sztafeta męska
117 Mrozki Team sztafeta mikst
118 Szybki i Wściekły - Orientuś Łódź sztafeta męska
119 Koziki sztafeta męska
120 Piękna i Bestia sztafeta mikst
121 Szczęśliwe Niedźwiedzie sztafeta męska
122 Runnning Gag sztafeta mikst
123 Paulina BEDNARCZYK+Lidia Tarczynska sztafeta damska
124 DoRkI sztafeta mikst
125 Brycht sztafeta mikst
126 XIILOPOWER sztafeta męska
127 K.K.Dyktyńscy sztafeta mikst
128 Szpaki sztafeta męska
129 Katolik Bydgoszcz sztafeta męska
130 Agnieszka Torzewska+Janusz Torzewski sztafeta mikst
131 marynarze sztafeta męska
132 MM's sztafeta mikst
133 Ewa Harwik+Adam Ćwiklak sztafeta mikst
134 Pilanie sztafeta mikst
135 Żona goni męża sztafeta mikst
136 JK&JK Fundacja Biegamy Polesie sztafeta mikst
137 Wolfgang sztafeta mikst
138 SKAZANE NA SUKCES sztafeta damska
139 Piotr Szymański+Marek Świątkowski sztafeta męska
140 Sewerynki sztafeta mikst
141 Polar Night Software sztafeta męska
142 Kanie Zgierzoki sztafeta męska
143 Kasia i Damian sztafeta mikst
144 Księżniczki ze Śródmieścia sztafeta damska
145 Darek i Ola sztafeta mikst
146 A&J Do Celu sztafeta męska
147 Andrzej Sowa i Konrad Bujalski sztafeta męska
148 Krzysztof Pękowski+Gerard Kmieć sztafeta męska
149 2fitters (For People Marta Kardas + Omnidruk Łódź) sztafeta mikst
150 Biegające 40 + sztafeta damska
151 Samotne Wilki sztafeta mikst
152 Piecyk Team :-) sztafeta męska
153 Zamiatacze sztafeta męska
154 Rafał Kowalski+Joanna Jarnicka sztafeta mikst
155 ER-Team sztafeta mikst
156 Rembertów Team sztafeta mikst
157 Wisienki Kondycji sztafeta damska
158 Twins sztafeta męska
159 Laski Rembertów Team sztafeta damska
160 Marcin Lewicki+Monika Lewicka sztafeta mikst
161 SOKÓŁ BODZANÓW sztafeta męska
162 Makrocyty Katowice sztafeta mikst
163 Technologia Biegania sztafeta męska
164 Team Balusie sztafeta mikst
165 Sztafeta ŁódźRunCrew/JAKOteam sztafeta męska
166 Rafałek&PawełekTeam sztafeta męska
167 Edyta Tworożyńska+Dominik Kubiak sztafeta mikst
168 DARFIK Team sztafeta mikst
169 Żonę wziąłeś sobie sam sztafeta męska
170 Band of Brothers sztafeta męska
171 Swarzędz Women Team sztafeta damska
172 Gang Ulanych sztafeta męska
173 Szybki i Wściekły sztafeta damska
174 Iza i Paweł Marciniak sztafeta mikst
175 Sokół Bodzanów sztafeta damska
176 RYŻOWE BOLKI sztafeta męska
177 Marta&Kasia sztafeta damska
Top