DOZ Maraton Łódź - Sztafety Half Maraton - Start list
Nr Nazwa Kategorie
1 Wróbelki sztafeta mikst
2 Gillette RUN - bliźniacy sztafeta męska
3 Biegam żeby jeść więcej ciastków sztafeta męska
4 Biegacz Nowosolna D&J sztafeta męska
5 Paweł Malec+Katarzyna Malec sztafeta mikst
6 charty na wybiegu sztafeta mikst
9 Adidas Runners Warsaw sztafeta męska
10 Kurpiowskie Centrum Weterynaryjne sztafeta mikst
11 Anna Chabior+Piotr Chabior sztafeta mikst
12 Whirlpool Running Team 1 sztafeta męska
14 Amadeusz Pietras+Adrian Starzyński sztafeta męska
15 Tempio Piątkowski Klub Biegacza sztafeta męska
16 Grzegorz Koch+Agnieszka Koch sztafeta mikst
17 DekaTeam sztafeta mikst
18 Jarota sztafeta mikst
19 Whirlpool Running Team 2 sztafeta męska
20 BIOMEDICAL HEROES sztafeta mikst
21 Biegacze Kosmosu sztafeta mikst
22 Paulina Dębska+Szymon Dębski sztafeta mikst
23 Zdrowe Grubasy sztafeta męska
24 #unagibojz sztafeta męska
25 Agatom sztafeta mikst
26 B&B sztafeta mikst
27 RYSIOTEAM HALF M sztafeta męska
28 Kopeć&Świerad sztafeta męska
29 Klub Biegacza Provident sztafeta męska
30 Skazani na Sukces sztafeta męska
31 Pędzące Leniwce sztafeta mikst
32 Szybki i Wściekły sztafeta męska
33 uno...DOZ...tres sztafeta męska
34 Mariusz Kwapisz+Dominik Szymczak sztafeta męska
35 Szybkie Ryjki sztafeta mikst
36 Ślepe krety zagłady sztafeta mikst
38 Dariusz Adamus+Cyprian Maus sztafeta męska
39 CyBorki Łódzko - Tuszyńskie sztafeta damska
40 CyBorki Łódzkie sztafeta mikst
41 DinoRun sztafeta mikst
42 P&M sztafeta męska
43 #GFTRunningTeam sztafeta damska
44 #GFTRunningTeam2 sztafeta damska
45 Cziken i Misztuś sztafeta męska
46 Ala & Ania sztafeta damska
48 Tim Spiryt sztafeta męska
49 Pędzące Świnki Morskie sztafeta mikst
50 Team Pasja Inowrocław sztafeta mikst
51 Kamil Ścibor+Artur Siwak sztafeta męska
52 Mariusz Dobrowolski+Włodzimierz Pakuła sztafeta męska
53 Gabryelczyk-Galant sztafeta męska
54 Maratonki sztafeta damska
55 Szybcy i Wściekli sztafeta męska
56 Łódzkie Centaury sztafeta męska
57 Seba & Monia sztafeta mikst
58 TS Regle Szklarska Poręba - Tetrycy sztafeta męska
59 Łukasz & Michał sztafeta męska
60 /dev/null sztafeta męska
61 Ależylety sztafeta damska
62 Twarde – COBitki sztafeta damska
63 Robert + Ewa sztafeta mikst
64 Mateusz Rajewski+Maciej Rajewski sztafeta męska
65 PM+MD MUSCAT TEAM sztafeta męska
66 Tomasz+Marcin sztafeta męska
67 OAB Dream Team sztafeta męska
68 Kutno Biega sztafeta męska
69 Napieracze sztafeta męska
70 Adam Siger+ADAM KUBKA sztafeta męska
71 Żwirek i Muchomorek sztafeta mikst
72 Mazovia ProActiv Ciechanów sztafeta męska
73 Amway & WPRunning sztafeta męska
74 ZgierzBiega sztafeta mikst
75 A&A Team sztafeta mikst
76 Dobry Dietetyk Opoczno sztafeta damska
77 Łowcy Życiówek sztafeta męska
78 SIEJAKI sztafeta mikst
79 Szał ciał ;) sztafeta mikst
80 Wagen 20 sztafeta mikst
81 CyBorki Łódzko - Sosnowieckie sztafeta męska
82 Drużyna Orzecha Żyrardów sztafeta męska
83 Asseco Active Team sztafeta mikst
84 #happyrunners sztafeta mikst
85 BG Brothers sztafeta męska
86 PieSii sztafeta męska
87 Sii Running Team sztafeta damska
88 ReebokRunCrew SAWICCY sztafeta mikst
89 FLEX ŁÓDŹ sztafeta mikst
90 Jej pierwszy raz Jego nie ostatni sztafeta mikst
91 Schabowy z frytkami sztafeta mikst
92 Sąsiedzi sztafeta mikst
93 Charczące Wuje sztafeta męska
94 Świat Biegacza Fehlau Run Team sztafeta męska
95 TTPSC Running Family sztafeta męska
96 Gościnnie i bez roweru sztafeta męska
97 Join The Idea to Run sztafeta męska
98 Tomasz Włodarski+Dominik Stróżny sztafeta męska
99 Maraton Popiełuszki - Andrzej i Tomek sztafeta męska
100 BÓBR TŁUSZCZ 1 sztafeta męska
101 BÓBR TŁUSZCZ 2 sztafeta damska
102 Mocni w Duchu - Zabiegani sztafeta mikst
103 parkrun Pole Mokotowskie sztafeta mikst
104 Wściekli i Szybcy sztafeta męska
106 Małgorzata Michalska+Marzena Wasilewska sztafeta damska
107 Popsuta Doniczka sztafeta męska
108 Kaczory sztafeta męska
110 Szybcy sztafeta męska
111 Mrozki Team sztafeta mikst
112 Szybki i Wściekły - Orientuś Łódź sztafeta męska
113 Koziki sztafeta męska
114 Piękna i Bestia sztafeta mikst
115 Szczęśliwe Niedźwiedzie sztafeta męska
116 Runnning Gag sztafeta mikst
117 Paulina BEDNARCZYK+Lidia Tarczynska sztafeta damska
118 DoRkI sztafeta mikst
119 Brycht sztafeta mikst
120 XIILOPOWER sztafeta męska
121 K.K.Dyktyńscy sztafeta mikst
122 Katolik Bydgoszcz sztafeta męska
123 Agnieszka Torzewska+Janusz Torzewski sztafeta mikst
124 marynarze sztafeta męska
125 MM's sztafeta mikst
126 Ewa Harwik+Adam Ćwiklak sztafeta mikst
127 Pilanie sztafeta mikst
128 Żona goni męża sztafeta mikst
129 JK&JK Fundacja Biegamy Polesie sztafeta mikst
130 Wolfgang sztafeta mikst
131 SKAZANE NA SUKCES sztafeta damska
132 Piotr Szymański+Marek Świątkowski sztafeta męska
133 Sewerynki sztafeta mikst
134 Polar Night Software sztafeta męska
135 Kanie Zgierzoki sztafeta męska
136 Kasia i Damian sztafeta mikst
137 Księżniczki ze Śródmieścia sztafeta damska
139 A&J Do Celu sztafeta męska
140 Andrzej Sowa i Konrad Bujalski sztafeta męska
141 Marcin Bugaj+Gerard Kmieć sztafeta męska
142 2fitters (For People Marta Kardas + Omnidruk Łódź) sztafeta mikst
143 Biegające 40 + sztafeta damska
144 Samotne Wilki sztafeta mikst
145 Piecyk Team :-) sztafeta męska
146 Zamiatacze sztafeta męska
147 Edward Komendacki + Joanna Jarnicka sztafeta mikst
148 ER-Team sztafeta mikst
149 Rembertów Team sztafeta mikst
150 Wisienki Kondycji sztafeta damska
151 Twins sztafeta męska
152 Laski Rembertów Team sztafeta damska
153 Marcin Lewicki+Monika Lewicka sztafeta mikst
154 SOKÓŁ BODZANÓW sztafeta męska
155 Makrocyty Katowice sztafeta mikst
156 Technologia Biegania sztafeta męska
157 DHL RUN CLUB sztafeta mikst
158 Sztafeta ŁódźRunCrew/JAKOteam sztafeta męska
159 Rafałek&PawełekTeam sztafeta męska
160 Edyta Tworożyńska+Dominik Kubiak sztafeta mikst
161 DARFIK Team sztafeta mikst
162 Żonę wziąłeś sobie sam sztafeta męska
163 Band of Brothers sztafeta męska
164 Swarzędz Women Team sztafeta damska
165 Gang Ulanych sztafeta męska
166 Szybki i Wściekły sztafeta męska
167 Iza i Paweł Marciniak sztafeta mikst
168 Sokół Bodzanów sztafeta damska
169 RYŻOWE BOLKI sztafeta męska
170 Marta&Kasia sztafeta damska
171 Wolni i słabi sztafeta męska
172 ŁódźRunCrew Wojtek/Maria sztafeta mikst
173 don't look back sztafeta mikst
174 Sportem przez życie sztafeta mikst
175 MicMac sztafeta męska
176 Biegam z Asseco BS sztafeta męska
177 Leiber Poland Team 3 sztafeta męska
178 Leiber Poland Team 1 sztafeta męska
179 Leiber Poland Team 2 sztafeta męska
180 BMW Running Team sztafeta męska
181 Galanci Ciekacze sztafeta damska
182 W kupie siła sztafeta mikst
183 T.S. OPATRUNKI Toruń sztafeta męska
184 RYSIOTEAM sztafeta męska
185 Dwie z Górnej sztafeta damska
186 Wolno, ale dokładnie! sztafeta męska
187 K&R sztafeta mikst
188 Rocket Runners Women Rules sztafeta damska
189 WC team sztafeta męska
190 Byki, ale nie z Czikago sztafeta męska
191 Walka Kostrzyn sztafeta mikst
192 Biegoholicy sztafeta męska
193 Rocket Runners sztafeta męska
194 na pohybel POlitykom sztafeta męska
195 Młode Wilki sztafeta męska
196 2 Parafians sztafeta męska
197 #biegiemwlas biegam bo muszę sztafeta męska
198 Bernard Zdonek+Adam Ziemiański sztafeta męska
199 Rocket Runners sztafeta męska
200 DANIEL LONSER+Zbigniew Rybacki sztafeta męska
201 Spoceni BESTGUM sztafeta męska
202 Arguś Malinowy Team sztafeta męska
203 Paweł Mastalerz+Witold Kowalski sztafeta męska
204 Do-Does Family sztafeta męska
206 Rozbiegajmy Wawer sztafeta damska
207 Jastrząbki sztafeta mikst
208 Poranny Patrol sztafeta męska
209 Kamila&Małgorzata sztafeta damska
210 JANO SPORT TEAM sztafeta męska
211 BajDoz sztafeta męska
212 Barnaśki Grupa Malbork sztafeta mikst
213 Piewcy Sportu sztafeta męska
214 ULTRASY sztafeta mikst
215 Clariant Runners sztafeta męska
216 PARAMANIA sztafeta mikst
217 SNG WILD DUCKS sztafeta mikst
218 Jastrząb sztafeta męska
219 Tomek&Artur KS Sieradz Biega sztafeta męska
220 fb/BiegajaceStatystyki sztafeta mikst
221 RUBAS TEAM sztafeta męska
222 Szybszy i Wścieklejszy sztafeta męska
223 Cykliści Hofmanna sztafeta męska
224 Zespół Pieśni Biegu i Tańca Śląsk sztafeta mikst
225 Łódź Kocha Sport #1 sztafeta męska
226 Perezosos Albicelestes sztafeta mikst
227 Razem Trenujemy Sport sztafeta mikst
228 DOZ forma sztafeta mikst
229 Urtica Team sztafeta męska
230 Whatsup? (sztafeta małżeńska) sztafeta mikst
231 Krzysztof Pietrzyk+Tomasz Osmulski sztafeta męska
232 Retkinia Run sztafeta mikst
233 Łukasz Wiśniewski+Piotr Skiba sztafeta męska
234 Zawsze razem - PGF Wrocław sztafeta mikst
235 Południowcy sztafeta męska
236 ADVENTURA sztafeta mikst
237 Sztafeta Osiedlowa sztafeta mikst
238 #NoLimits sztafeta mikst
239 M&A sztafeta męska
Top