DOZ Maraton Łódź - Bieg na 10 km - Start list
Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Strefa/Fala
21 Agnieszka Studzianna-Kapuścińska 1976 Łódź powyżej 60 min
22 Anna Sienkiewicz 1986 Łódź 55:01-60:00
23 Paulina Trzewikowska 1983 Łódź 50:01-55:00
24 Rafał Sypniewski 1976 ŁÓDŹ 50:01-55:00
25 Marta Gabryelczyk 1977 Łódź powyżej 60 min
26 Adam Świąder 1998 Łódź 55:01-60:00
27 Łukasz Michniewicz 1985 Łódź 45:01-50:00
28 MARTA MICHALSKA 1990 Łódź 50:01-55:00
29 Tomasz Żółtowski 1974 Łódź 45:01-50:00
30 IWONA MAZURKIEWICZ 1991 Łódź 55:01-60:00
31 Anna Korc 1976 Aleksandrów Łódzki 55:01-60:00
32 Agnieszka Kudeń 1973 Łódź powyżej 60 min
33 Anna Knapp 1984 Łódź 50:01-55:00
34 Katarzyna Dziedziczak 1977 Łódź powyżej 60 min
35 Joanna Kostka 1972 Łódź powyżej 60 min
36 PIOTR BANASIAK 1966 OZORKÓW powyżej 60 min
37 MONIKA KORNACKA 1978 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 50:01-55:00
38 MAŁGORZATA Polak 1976 Łódź powyżej 60 min
39 Agnieszka Szymczak 1977 Zgierz powyżej 60 min
40 Dariusz Szymczak 1975 Zgierz 50:01-55:00
41 Wojciech Zalasa 1968 Łódź poniżej 40 min
42 Marcin Mucha 1975 Łódź 55:01-60:00
43 Magdalena Borowiec 1983 Łódź 50:01-55:00
44 Dariusz Skowroński 1978 Łódź 45:01-50:00
45 Magdalena Zięba 1992 Łódź powyżej 60 min
46 Damian Zięba 1991 Bukowiec powyżej 60 min
47 Aleksandra Tomaszewicz 1964 Zgierz 55:01-60:00
48 Robert Szymborski 1978 Łódź 55:01-60:00
49 Danuta Dobrzyńska 1982 Gostynin 55:01-60:00
51 Katarzyna Janicka 1988 Ozorków powyżej 60 min
52 Szymon Frączyk 1990 Łódź 40:00-45:00
53 Mikolaj Iwanski 1989 Lodz powyżej 60 min
54 Jacek Organa 1969 Łódź 55:01-60:00
55 Kamil Organa 2002 Łódź 55:01-60:00
56 Michał Sztarbala 1985 Łódź 40:00-45:00
57 Tomasz Szarf 1986 rzgów 45:01-50:00
58 Agnieszka Mucha 1978 Łódź 50:01-55:00
59 Małgorzata Hajduk 1978 Łódź 55:01-60:00
60 Joanna Brzozowska 1979 Łódź 50:01-55:00
61 Iza Łaszczuk 1983 Łódź 50:01-55:00
62 Małgorzata Pietrusz 1972 Aleksandrów Łódzki 50:01-55:00
63 Kasia Orłowska 1982 Łódź powyżej 60 min
64 Michał Korblit 2002 Zgierz 55:01-60:00
65 Dominik Wojtczak 1988 Łódź poniżej 40 min
66 Dorota Grodecka 1980 Łódź 50:01-55:00
67 Sylwia Wenc 1973 Łódź 55:01-60:00
68 Ewa Markowska 1981 Łódź 55:01-60:00
69 Marcin Markowski 1979 Łódź 55:01-60:00
70 Roksana Zienowicz 2000 Łódź 55:01-60:00
71 Artur Mazuchowski 1989 Jeżów 40:00-45:00
72 Adam Sochacki 1983 Łódź 45:01-50:00
73 Sławomir Rajkowski 1983 Bełchatów 55:01-60:00
74 Alicja Sowa 1980 Łódź 55:01-60:00
75 Małgorzata Kaczmarek-Flis 1979 Konstantynów łódzki powyżej 60 min
76 Mariusz Wandachowicz 1983 Łódź 45:01-50:00
77 Ewa Wandachowicz 1989 Łódź 55:01-60:00
78 Dorota Laskowska 1977 Lódź 50:01-55:00
79 PAWEŁ BIESIADA 1989 ŁÓDŹ powyżej 60 min
80 Szymon Spychalski 1981 Rąbień 50:01-55:00
81 Radosław Arendarski 1989 Płock 55:01-60:00
82 Paweł Kacprowicz 1979 Łódź 45:01-50:00
83 Jarosław Szmigielski 1977 Łódź 45:01-50:00
84 Jola Chojnacka 1989 Łódź 55:01-60:00
85 Sylwia Kuzaniak 1977 Parzęczew 55:01-60:00
86 Krzysztof Durys 1977 Biała Gora 55:01-60:00
87 Katarzyna Mruczyńska-Pietruczanis 1976 Węgrów 55:01-60:00
88 Katarzyna Zagórska 1992 Wrocław 50:01-55:00
89 Robert Zduniak 1973 ŁÓDŹ 55:01-60:00
90 Magdalena Rybus 1969 Łódź 55:01-60:00
91 Rafał Kamiński 1977 Włocławek 55:01-60:00
92 Barbara Lesisz 1986 Łódź 55:01-60:00
93 Beata Gajda 1976 Grzmiąca 55:01-60:00
94 Magdalena Śmigielska 1982 Zbytowo 55:01-60:00
95 Magdalena Korczyk - Waszak 1976 Łódź powyżej 60 min
96 Julia Susłow-Bok 1985 Łódź 55:01-60:00
97 Agata Golnik 1977 Łódź 50:01-55:00
98 Jacek Szymczak 1975 Łódź poniżej 40 min
99 Małgorzata Gębicka 1984 Łódź 55:01-60:00
100 Piotr Grałek 1989 Tomaszów Mazowiecki 40:00-45:00
101 Aleksandra UMIŃSKA 1988 Łódź 40:00-45:00
102 Maciej Słowikowski 1983 Łódź 55:01-60:00
103 Paweł Lewocha 1973 Aleksandrów Łódzki 40:00-45:00
104 Bartłomiej Lewocha 2002 Aleksandrów Łódzki 40:00-45:00
105 Katarzyna Kopczyńska 1984 Łódź 50:01-55:00
106 Norbert Janiak 1991 Łódź poniżej 40 min
107 Sebastian Karwacki 1975 Łodź 50:01-55:00
108 Paweł Żydczyk 1989 Radomsko 40:00-45:00
109 Marta Gunther 1984 Łódź 50:01-55:00
110 Małgorzata Haremza 1984 Łódź 50:01-55:00
111 Monika Osińska 1975 Lódź 55:01-60:00
112 Michał Gallus 1972 Włocławek 55:01-60:00
113 Adriana Gralewska 1977 Łódź 55:01-60:00
114 Krzyszof Pawlak 1981 Łódź 55:01-60:00
115 Paulina Maćkowiak 1990 Łódź 50:01-55:00
116 Przemysław Zomerfeld 1991 Łódź 40:00-45:00
117 Aleksandra Bittner 1975 Katowice powyżej 60 min
118 Henryk Kwaśniewski 1954 Łódź 50:01-55:00
119 Bogusław Karbownik 1953 Łódz 50:01-55:00
120 Aleksandra Szczecińska 1973 Łódź 55:01-60:00
121 Małgorzata Ścibiorek 1971 Łódź 45:01-50:00
122 Izabela Hermanowicz 1984 Łódź powyżej 60 min
123 Jakub Nowiński 1981 Łódź 50:01-55:00
124 Mariusz Bednarski 1982 Łódź 50:01-55:00
125 Bożena Chmielecka 1961 Kruszwica 55:01-60:00
126 Anna Idzikowska 1979 Łódź powyżej 60 min
127 Anna Kosińska 1959 Łódź 55:01-60:00
128 Izabela Lemieszewska 1978 Łódź ReebokRunCrew LDZ 50:01-55:00
130 Michał Madaliński 1990 Łódź poniżej 40 min
131 Paweł Trzciński 1975 Rąbień AB 55:01-60:00
132 Katarzyna Jachna-Sawicka 1978 Łódź 55:01-60:00
133 Jarosław Wilczewski 1971 Łódź 45:01-50:00
134 Karolina Siemaszko-Wilczewska 1978 Łódź 50:01-55:00
135 Katarzyna Kozłowska 1989 Łódź 55:01-60:00
136 Piotr Papieski 1975 Woluwe St-Lambert 45:01-50:00
137 Michał Majka 1983 Czeladź 50:01-55:00
138 Bartłomiej Świeszczak 1980 Łask 45:01-50:00
139 Paulina Światłowska 1994 Łódź 55:01-60:00
140 Bartłomiej Kowalski 1989 Poddębice 45:01-50:00
141 Szymon Sobczak 1996 Łódź poniżej 40 min
142 Agnieszka Zagórska 1975 Łódź 50:01-55:00
143 Dawid Malinowski 1982 Zgierz powyżej 60 min
144 Justyna Szczyszek 1981 Zgierz 55:01-60:00
145 Małgorzata Skrzypczak 1962 Kościelna Wieś 45:01-50:00
146 Damian Mikołajczyk 1988 Zduńska Wola poniżej 40 min
147 Michał Majewski 1987 Zduńska Wola 55:01-60:00
148 Małgorzata Bugała 1988 Zduńska Wola 55:01-60:00
149 Katarzyna Soszyńska 1979 Łódź powyżej 60 min
150 Marcin Janiak 1986 Łódź 45:01-50:00
151 Aneta Wejman 1979 Pleszew powyżej 60 min
152 Aleksandra Rojek 1988 Łódź 55:01-60:00
153 Aleksandra Kowalska 1977 Łódź 55:01-60:00
154 katarzyna piotrowska-mańko 1975 Łódź 55:01-60:00
155 Ewa Mospinek 1976 Łódź 55:01-60:00
156 Piotr Dreslewski 1962 ŁÓdź 45:01-50:00
157 Krzysztof Duszkiewicz 1979 Łódż 55:01-60:00
158 Maciej Cichosz 1994 Chocianów poniżej 40 min
159 Monika Herkt 1981 Łódź 55:01-60:00
160 Konrad Adamczewski 1981 Łódź poniżej 40 min
161 Grzegorz Herkt 1973 Łódź 45:01-50:00
162 Magdalena Wójcik 1990 Łódź 55:01-60:00
163 Agnieszka Grabosz 1990 Łódź 55:01-60:00
164 Łukasz Witkowski 1982 Pabianice 45:01-50:00
165 Karolina Zabiegło 1990 Pińczów powyżej 60 min
166 Marcin Graczyk 1977 Łódź 50:01-55:00
167 Steve Wells 1966 Thetford powyżej 60 min
168 Mateusz Rakowski 1990 Jaworze 50:01-55:00
169 Marek Bujak 1992 Łódź powyżej 60 min
170 Wojciech Kozak 1994 Tymianka 55:01-60:00
171 Katarzyna Fabian 1979 Chorzów 55:01-60:00
172 Agnieszka Gładysz 1980 Zgierz powyżej 60 min
173 Dominika Niemir 1992 Gostyń powyżej 60 min
174 Tomasz Kapa 1981 Czeladź poniżej 40 min
175 Tatiana Nowik 1979 Łódź 55:01-60:00
176 Sebastian Nowik 1978 Łódź 55:01-60:00
177 Ewelina Pawlaczek 1992 Łódź powyżej 60 min
178 Marcin IDZIKOWSKI 1977 Łódź 50:01-55:00
179 Joanna Krawczyk 1981 Łódź 50:01-55:00
180 Tomasz JUSKIEWICZ 1978 Łódź 45:01-50:00
181 Magdalena Gola 1982 Łódź 50:01-55:00
182 MALWINA GŁOWACKA 1983 Łódź 55:01-60:00
183 Elżbieta Sokołowska 1960 Łódź powyżej 60 min
184 Wojciech Bujko 1982 Częstochowa 50:01-55:00
185 Dorota Rakowska 1967 Stróża 55:01-60:00
186 Tomasz Spychalski 1974 Łódź 50:01-55:00
187 Agnieszka Hajdukiewicz 1981 Łódź powyżej 60 min
188 Krzysztof Sołtys 1998 Nowe Linie powyżej 60 min
189 Artur Jędrzejczak 1985 Łódź 45:01-50:00
190 Dariusz Rojek 1980 Łódź 55:01-60:00
191 JAROSŁAW WLAZŁY 1976 ŁÓDŹ 50:01-55:00
192 Wojciech Lisiecki 1977 Łódź 40:00-45:00
193 Magdalena Dubińska 1989 Łódź 55:01-60:00
194 Piotr Janik 1977 Zduńska Wola 55:01-60:00
195 Agata Pikor 1974 Zamość 55:01-60:00
196 Adam Bitner 1978 Łódź powyżej 60 min
197 Michał Drożdżewski 1981 Łódź 45:01-50:00
198 Paweł Majdecki 1979 Łask 45:01-50:00
199 Daniel Szwarc 1986 Łódź 50:01-55:00
200 Paweł Sośnierz 1989 Łódź 50:01-55:00
201 Aleksandra Sipa 1978 Łódź 50:01-55:00
202 Agnieszka Foryś 1980 Łódź 45:01-50:00
203 Robert Barański 1978 Łódź 40:00-45:00
204 Rafał Gorgoń 1978 Łódź powyżej 60 min
205 Michał Kwasiborski 1982 Łódź 45:01-50:00
206 Jacek Adamus 1981 Lodz 55:01-60:00
207 Wiesław Prosiński 1954 Łódź powyżej 60 min
208 Łukasz Adamczewski 1986 Łódź 50:01-55:00
209 Kamil Frątczak 1988 Tomaszów Mazowiecki 55:01-60:00
210 Agnieszka Firaza 1985 Łódź 50:01-55:00
211 MARIUSZ MARKIEWICZ 1984 Częstochowa 55:01-60:00
212 Marcin Filip 1982 Łódź 55:01-60:00
213 Marek Szczepański 1987 Łódź 50:01-55:00
214 Marta Krawczyk - Danak 1982 Kostrzyn nad Odrą 50:01-55:00
215 Radek Zborowski 1988 Kraków poniżej 40 min
216 Wiktor Smołkowicz 1976 Łódź 50:01-55:00
217 Mikołaj Napierała 1993 Bydgoszcz poniżej 40 min
218 Daria Pawlak 1978 Kalisz 55:01-60:00
219 Agnieszka Pawełczyk 1973 Łódź powyżej 60 min
220 MACIEJ BUKOWSKI 1981 ŁÓDŹ powyżej 60 min
221 Daniel Buszko 1982 Wodzierady 55:01-60:00
222 Adam Kruszewski 1987 Łódź 55:01-60:00
223 Joanna Nowak-Wierzbicka 1975 Łódź 50:01-55:00
224 Piotr Wierzbicki 1974 Łódź 50:01-55:00
225 Paweł Chlebicz 1969 Sieradz 45:01-50:00
226 Sławomir Marciniak 1984 Łódź 45:01-50:00
227 Katarzyna Bogdańska 1983 Łódź 40:00-45:00
228 Magdalena Hryniewicz 1981 Łódź powyżej 60 min
229 Filip Jach 1994 Łódź 55:01-60:00
230 Michał Gundlach 1980 Zgierz powyżej 60 min
231 Barbara Dudek-Baranowska 1974 Łódź 45:01-50:00
232 Mariola Kałużyńska 1991 Łódź 55:01-60:00
233 Jacek Kałużyński 1965 Łódź, łódzkie 55:01-60:00
234 Michał Godlewski 1980 Łódź 45:01-50:00
235 Wiesława Sitek 1978 Puszczykowo 55:01-60:00
236 Iwona Sztranek 1974 Pabianice 55:01-60:00
237 Michał Machacz 1991 Bedoń Przykościelny 40:00-45:00
238 Kacper Płeska 1998 Rokiciny 45:01-50:00
239 Darek Pietrzak 1984 Łódź 40:00-45:00
240 Agnieszka Chiżyńska 1963 Łódź 55:01-60:00
241 Stanisław Anyszka 1953 Glinnik powyżej 60 min
242 Iwona Gerwatowska 1995 Łódź powyżej 60 min
243 Jacek Zasada 1968 Włocławek 55:01-60:00
244 MARCIN RZEPKOWSKI 1979 BABICE 50:01-55:00
245 Dominik Michalak 1977 Smardzew 50:01-55:00
246 Julia Zawgorodnia 1993 Łódź 55:01-60:00
247 Łukasz Kabziński 1986 Łódź 45:01-50:00
248 Klaudia Kobydecka 1991 Kostrzyn nad Odrą 50:01-55:00
249 Karolina Jaśkiewicz 1992 Łódź powyżej 60 min
250 Joanna Efenberger 1990 Łódź powyżej 60 min
251 Tomasz Wojciech Walczak 1982 Łódź 50:01-55:00
252 Anna Labus 1982 Łódź 55:01-60:00
253 Małgorzata Strzelecka 1982 Łódź 55:01-60:00
254 KAROLINA ZASADA 1985 ŁÓDŹ powyżej 60 min
255 Dariusz Szkobel 1977 Łódź 40:00-45:00
256 Jakub Bartczak 1987 Łódź 45:01-50:00
257 Dorota Wróblewska 1971 Łódź 55:01-60:00
258 Maciej Soliński 1981 Łódź 50:01-55:00
259 Agnieszka Kuryło 1985 Łódź 55:01-60:00
260 Julian Lonsdale 1968 Thetford Thetford Walkers & Runners powyżej 60 min
261 Izabela Szymura 1976 Rybnik 45:01-50:00
262 Anna Barys 1990 Pabianice 55:01-60:00
263 Justyna Pakuła 1983 Kutno 50:01-55:00
264 Kamil Pieczykolan 1981 Łódź 40:00-45:00
265 Paweł Mularski 1990 Łódź 50:01-55:00
266 Beata Rabińska 1986 Nisko 55:01-60:00
267 Robert Dudkiewicz 1974 Łódź 50:01-55:00
268 Urszula Krysiak 1977 Szczerców 55:01-60:00
269 Mateusz Papierak 1987 Łódź poniżej 40 min
270 Agnieszka Zjawiona 1971 Łódź 55:01-60:00
271 Dorota Dębicka 1971 Łódź powyżej 60 min
272 Piotr Kołudzki 1982 Łódź Rysie 40:00-45:00
273 Paweł Wiaderny 1978 Łódź 50:01-55:00
274 Katarzyna Kowalczyk-Chrzuszcz 1963 Łódź powyżej 60 min
275 Katarzyna Szostek 1969 Koluszki 45:01-50:00
276 Agnieszka Składowska 1992 Łódź 45:01-50:00
277 Karolina Balińska 1985 Łódź powyżej 60 min
278 Jacek Bauer 1959 Łódź powyżej 60 min
279 Łukasz Januszewski 1984 Łódź, ŁÓDZKIE 50:01-55:00
280 Katarzyna Chrząszcz 1973 Kostrzyn nad Odrą 50:01-55:00
281 Przemysław Wira 1983 Tuszyn 40:00-45:00
282 Monika Chruślińska 1981 Andrespol 50:01-55:00
283 Rafał Hunder 1978 Łódź 40:00-45:00
284 Małgorzata Pacyna 1972 Łódź powyżej 60 min
285 Daiwa Woźnialis 1997 Puńsk 50:01-55:00
286 Anna Kawińska-Hamala 1988 Łódź 55:01-60:00
287 Dariusz Pisarkiewicz 1983 Uniejów 45:01-50:00
288 ANDRZEJ ZIĄBKA 1973 Aleksandrow Lodzki 45:01-50:00
289 Emilia Balcarczyk 1986 Dębno 50:01-55:00
290 Joanna Wojtakowska 1976 Tomaszów Maz. 45:01-50:00
291 Justyna Dyrda 1978 Kraków powyżej 60 min
292 Mirosław Kałużyński 1971 Piaseczno 50:01-55:00
293 Aleksandra Pira 1994 Bukowiec 55:01-60:00
294 Bartłomiej Jaksa 1994 Łódź 50:01-55:00
295 Agnieszka Sterczewska 1978 Łódź 55:01-60:00
296 Grzegorz Kopa 1982 Dalków 40:00-45:00
297 MAŁGORZATA JAGIEŁŁO 1967 Koluszki 45:01-50:00
298 Michał Potocki 1980 Łódź 55:01-60:00
299 Joanna Wlodarczyk 1982 Łódź Wataha-łączy nas bieganie powyżej 60 min
300 Krzysztof Barański 1980 Brzeziny 50:01-55:00
301 Waldemar Zając 1978 Łódź 45:01-50:00
302 Kamil Caban 1979 Łódź 50:01-55:00
303 Marcin Barburski 1977 Łódź 45:01-50:00
304 Adam Barburski 1979 ZGIERZ 45:01-50:00
305 Anna Indrys 1986 Łódź powyżej 60 min
306 Dariusz Walak 1961 Łódź 55:01-60:00
307 Hubert Pacyna 2004 Łódź 55:01-60:00
308 Marika Matusiak 1994 Łódź 55:01-60:00
309 Paweł Kącki 1975 Warszawa poniżej 40 min
310 Agnieszka Kacprzak 1973 Łódź 55:01-60:00
311 Włodzimierz Kaczmarek 1951 Łódź powyżej 60 min
312 Marek Pyrek 1984 Laryszów powyżej 60 min
313 Wiesława Antoniak 1959 Łódź 50:01-55:00
314 Adrian Misiak 1980 Łęczyca 40:00-45:00
315 Magdalena Antoniak 1989 Pabianice 50:01-55:00
316 Anna Janicka 1979 Łódź powyżej 60 min
317 Marcin Engwert 1980 Łódz powyżej 60 min
318 Piotr Kancik 1975 Łódź 55:01-60:00
319 Jakub Grad 1996 Łódź powyżej 60 min
320 marek wawrzyniak 1969 lódż 50:01-55:00
321 Radek Dąbrowicz 1981 Łódź 45:01-50:00
322 Michał Koźmiński 1976 Łódź 55:01-60:00
323 Kamil Koźmiński 2002 Łódź 55:01-60:00
324 Rafał Sobieszek 1977 Łódź 45:01-50:00
325 Miłosz Bartoszek 1991 Pabianice 45:01-50:00
326 Aleksandra Marciniak-Piotrowska 1979 Lodz 55:01-60:00
327 Milena Gierczak 1985 Łódź 55:01-60:00
328 Michał Skorupa 1982 Libusza 55:01-60:00
329 Adrian Domalewski 1993 Suwałki poniżej 40 min
330 Mateusz Zybert 1987 Łódź 50:01-55:00
331 Andrzej Muszyński 1962 Zgierz powyżej 60 min
332 Jarek Wojnarski 1978 Glinnik poniżej 40 min
333 Szymon Wojnarski 2003 Tarnowo Podgórne 40:00-45:00
334 Andrzej Kokot 1977 Pabianice KLUB BIEGACZY JYSK 50:01-55:00
335 Anna Bugała 1978 Łódź 55:01-60:00
336 Sylwester Bugała 1974 Łódź 40:00-45:00
337 IZABELA REDNER 1978 Łódź 55:01-60:00
338 Magdalena Krupa 1983 Łódź 50:01-55:00
339 Sebastian Lubczyński 1996 Łódź 55:01-60:00
340 Ewa Bielecka 1977 Łódź 50:01-55:00
341 Maciej Bielecki 1977 Łódź 50:01-55:00
342 Daria Lelito 1989 Warszawa 55:01-60:00
343 Marcin Henrykowski 1979 Łódź 50:01-55:00
344 PIOTR TONDYS 1971 ŁÓDŹ 45:01-50:00
345 Krzysztof Tomczyk 1977 Łódź 50:01-55:00
346 Marcin Polczynski 1988 Zgierz 40:00-45:00
347 Anna Świątkowska 1971 BUCZEK powyżej 60 min
348 Dariusz Orski 1962 Łódź 45:01-50:00
349 Ada Zbudniewek 1980 Pabianice 50:01-55:00
350 Piotr Ciesielski 1990 Warszawa 40:00-45:00
351 Izabela Lisowska-Fontowicz 1966 Sieradz powyżej 60 min
352 Marek Dabioch 1954 Starowa Góra 45:01-50:00
353 Magdalena Serafin 1977 Starachowice 50:01-55:00
354 Adam BANASIK 1982 Łódź 55:01-60:00
355 Olga Titorowa 1981 Łódź 55:01-60:00
356 Konrad Musiał 1987 Łódź 55:01-60:00
357 Przemysław Sosnowski 1979 Łódź 50:01-55:00
358 Marta Krysztofiak 1992 Brzeziny powyżej 60 min
359 Artur Andrzejczak 1988 Stare Orenice 45:01-50:00
360 Agata Leśniewska 1984 Łódź powyżej 60 min
361 Natalia Tataradzińska 1992 Łódź 50:01-55:00
362 Filip Pałuba 1988 Łódź 50:01-55:00
363 Rafał Gruszczyński 1987 Łódź 40:00-45:00
364 Przemysław Mazan 1975 Warszawa 40:00-45:00
365 Aneta Sztandor 1977 Tuszyn 55:01-60:00
366 Paweł Dziurzyński 1984 Łódź 45:01-50:00
367 Cezary Imiński 1968 Zgierz 50:01-55:00
368 Adrianna Chrzan 1996 Dłutów 55:01-60:00
369 Bartłomiej Kielan 1989 Dłutów 40:00-45:00
370 Ela Krawczyk 1986 Piotrków Trybunalski 50:01-55:00
371 Paweł Kozłowski 1972 Łódź 50:01-55:00
372 Natalia Walaszek 1992 Łódź 55:01-60:00
373 Bart van Pruissen 1980 Łódź 55:01-60:00
374 Piotr Śniady 1992 Łódź 55:01-60:00
375 Małgorzata Morzyszek 1973 Rąbień powyżej 60 min
376 Marek Stawicki 1971 Włocławek 55:01-60:00
377 Ewa Makałowska 1965 święciechowa powyżej 60 min
Top