Nr Imię Nazwisko Rocznik Miejscowość Klub Sektor
259 Anna Morawska 1992 Warszawa 7
Małgorzata Śladowska 1984 Warszawa 7
224 Jan Nałęcz 1958 Ciechanów 4
208 Sylwia Szczypkowska 1980 Warszawa 5
469 Adam Gryziak 1981 Jabłonna 6
458 Emil Walczyk 1979 Warszawa 7
466 Magdalena Mirkowska 1985 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 5
465 Arkadiusz Mirkowski 1973 Radzymin Świt Mazowsze Serce Polski Cycling Team 3
255 Marceli Sierzputowski 2004 Nasielsk NASIELSK BASZTA TEAM 2
Ewa Liwińska-Zygner 1980 Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 4
300 Jakub Świercz 2010 Bełchatów EBE Team 7
301 Ernest Świercz 1984 Bełchatów EBE Team 2
223 Radosław Antczak 1970 Warszawa 2
200 Grzegorz Stokłuska 1955 Piaseczno żelazna grupa mtb 1
215 Maciej Wolański 1965 Radom UKS MDK Tytan Radom 1
513 KATARZYNA BIENIEK 1976 NOWA DWÓR MAZOWIECKI 7
939 Jerzy Baczewski 1970 łódź 3
448 Adam Świerczyński 1974 Zgierz 7
291 Albano Neira Navarro 1977 Legionowo 3
292 Tulio Risueño Medina 1984 Legionowo 7
515 Jarosław Tarasiński 1960 Skarżysko-Kamienna Swiętokrzyska Strefa Natury 1
293 Faustyna Wolak 2010 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 7
294 Artur Wolak 1970 Warszawa 1
318 aleksandra pankowska 1993 warszawa 7
455 Monika Hajduk 1993 Żyrardów 7
441 Piotr Zajkowski 1977 Warszawa Dziki w Las 7
Agata Rój-Karkowska 1979 Płock Płocki Klub Kolarski 5
547 Arkadiusz Kantorski 1974 Latchorzew Kanti_team 7
549 Michał Kantorski 2008 Latchorzew Kanti_team 7
253 Piotr Palmowski 1981 Łódź Łagiewniki Łódź Speed Team 7
229 Agnieszka Pietruszewska 1976 Toruń 7
202 Sławomir Charubin 1964 Pisz Mlekpol Team 7
217 Maciej Kaźmierczak 1978 Łódź Cisowianka 1
314 Wojciech Mańka 1980 Garbów Cisowianka 2
315 Robert Chrzanowski 1990 Nałęczów Cisowianka 1
231 Monika Socha-Mudlaff 1973 TORUŃ GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 4
460 Michał Molski 1981 Legionowo Świerkowa 7
209 Sławomir Zyguła 1963 Bodzentyn 1
260 Mariusz Kowalski 1981 Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie 5
290 Marzena Cygańska-Misiaszek 1968 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 5
548 Maciej Kantorski 2003 Latchorzew Kanti_team 7
552 Piotr Kantorski 2006 Warszawa Kanti_team 7
551 Krzysztof Kantorski 1973 Warszawa Kanti_team 7
506 Aleksander Aleksandrowicz 1976 Legionowo Bike Fun Legionowo 7
230 Wojciech Kurosad-Kurasiewicz 1968 Warszawa 2
206 Antoni Dobosz 2010 Warszawa WKK 7
203 Krzysztof Rogalski 1946 Warszawa 7
317 Marta Poruszek 1971 Warszawa 3
550 Grzegorz Bigas 1984 Warszawa Kanti_team 2
504 Karol Famulski 1981 Łódź 3
214 Sabina Urbańska 1964 Łódź 5
216 Franciszek Janiak 2009 Warszawa Stajnia Rowerowa Inter Cars Team 7
108 Mateusz Pękała 1992 Warszawa 7
554 Arkadiusz Bińczak 1978 Kwidzyn CYKLO KWIDZYN 1
463 Nicola Bieniecka 2007 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 5
464 Tomasz Bieniecki 1977 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2
449 ALEKSANDRA KOWALIK 2009 LEGIONOWO WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI 7
446 Katarzyna Wilczek 1987 Janówek Pierwszy Reckitt Riders 7
447 Marta Wilczek 1990 Jablonna Reckitt Riders 7
522 Sylwester Graczyk 1982 Łódź Dell Team 4
535 Adam Pawlak 2005 Łódź Dell Team 7
258 DARIUSZ ROZWADOWSKI 1987 Wabrzezno 1
498 Mariusz Depczyński 1985 Łódź Łagiewnicka Wataha 1
207 Oliwia Rogalska-Dobosz 1979 Warszawa 7
269 Ewa Bodio-Ziółkowska 1980 Warszawa Sportowa Marchewka 7
405 Jacek Kopczynski 1973 Legionowo Smurfit kappa adventure team 2
407 Ewa Pasiewicz 1988 Legionowo 7
225 Michał Wetoszka 1988 Warszawa 7
457 Krzysiek Zalewski 1979 Warszawa Rura Team 7
456 Filip Zalewski 2008 Warszawa Rura Team 7
285 Igor Ziółkowski 2007 Warsawa Sportowa Marchewka 7
478 Szymon Zalewski 2009 Warszawa Bike Atelier Team Warszawa 5
436 Tomasz Ostasiuk 2008 Legionowo 7
221 Maciej Pociask 2002 Nowa Wieś WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1
417 Marcin Żuk 1983 Jabłonna Reckitt Riders 7
267 Adam Gazda 1980 Kielce Świętkrzyska Strefa Natury 7
443 Igor Wojciechowski 2008 Warszawa 7
445 Marcin Wojciechowski 1974 Warszawa 7
452 Maja Laseczka 2008 Warszawa 7
467 Jakub Szymański 2010 Legionowo 7
468 Marek Skalski 1972 Dąbrowa Chotomowska KS Herakles Dąbrowa Chotomowska 7
266 Makysmilian Szydłowski 1971 Kielce Świętokrzyska Strefa Natury 2
474 Bolesław Golan 1979 LEGIONOWO 3
488 Kamil Kępka 2007 Blizne Jasińskiego Stajnia rowerowa InterCars Team 7
497 Filip Tabor 2006 Dębe Warszawski Klub Kolarski 2
508 Wojciech Sitek 1976 Nowy Dwór Mazowiecki Reckitt Riders 3
511 Edward Pergoł 1950 Warszawa 3
557 Zuzanna Kamińska 2005 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 3
558 Artur Kamiński 1974 Warszawa 3
559 Grzegorz Boruc 1983 Polska 6
560 Marcin Ołdak 1973 Legionowo Rowery DAX Team 2
218 Korneliusz Uszyński 2009 Warszawa Stajnia Rowerowa InterCars Team 7
562 Anna Paterak 1973 Warszawa Team PKO Bank Polski 4
575 Zdzisław Pogorzelski 1970 Warszawa LOTTO 1
320 Remigiusz Gęsicki 1990 Golub-Dobrzyń SISU-OWB team 1
286 Patrycja Puchała 1994 Łódź 7
227 Wojciech Miktus 1972 WARSZAWA ALLTOP STAG TEAM 4
228 Rafał Miktus 2008 Warszawa Altop Stag Team 7
232 Matylda Otolska 2008 Warszawa Adventure Express 7
233 Tymoteusz Otolski 2010 Warszawa Adventure Express 7
302 Lech Jerzy Jabłoński 1954 Otwock Team Sport Station 5
338 Jacek Malinowski 1963 PŁOCK Płocki Klub Kolarski 2
337 Janio Piergiorgio Szymoński-Młynik 1946 Warszawa Janio Piergiorgio 7
109 Stanisław Laskowski 2009 Latchorzew Stajnia Rowerowa Intercars Team 7
114 Michał Laskowski 1979 Latchorzew 7
411 Andrzej Ochocki 1970 BRODNICA Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 1
339 Igor Hofman 2007 Granica Komobike Scott 7
304 Iwona Paluch 1981 Nowy Dwór Mazowiecki 5
344 Zuzanna Grudna 2008 WARSZAWA Alltop STAG Team 7
341 Anna Makara 2009 Warszawa 7
343 Paweł Szoblik 1976 Jabłonna BIKE FUN LEGIONOWO 7
346 Tomasz Kozakowski 1975 Kwidzyn 1
514 Marcin Ciskowski 1980 Legionowo 1
347 Aleksander Kaczorowski 1946 Sikory Wieliszew Heron Team 2
348 Andrzej Gramann 1949 Krubin Wieliszew Heron Team 6
349 EWELINA PUŁAWSKA 1986 WARSZAWA 4
352 Juliusz Majewski 2009 Wojcieszyn Stajnia Rowerowe Inter Cars Team 7
354 Antoni Komór 2009 Stare Babice 7
306 Rafał Gliński 1978 Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 4
307 Szymon Gliński 2004 Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 3
308 Daniel Rees 2009 Wycinki Osowskie GKK Opty Mazowsze 7
355 Michał Wincenciak 1984 Legionowo RECKITT RIDERS 7
312 Robert Rees 1965 Wycinki Osowskie GKK Opty Mazowsze 7
361 Jacek M. Kossakowski 1964 JÓZEFÓW A.V.B. 2
358 Justyna Rojek 1987 Warszawa CONTABLE MTB TEAM 7
316 Maciej Stefański 2008 Stryków LUKS DWÓJKA STRYKÓW 7
316 Maciej Stefański 2008 Stryków LUKS DWÓJKA STRYKÓW 7
362 Tobiasz Roczniak 1998 Płock Loyalty Point Racing Team 7
325 Krzysztof Łasiński 2009 Otwock Łasiński 4
326 Jarosław Łasiński 1976 Otwock Łasiński Team 3
368 Przemysław Nowak 1991 Jabłonna Wieliszew Heron Team 7
327 MATEUSZ DOBROWOLSKI 2007 CZARNOCIN 14 VMAX MIŃSK MAZOWIECKI 7
176 Artur Sienkiewicz 1982 Komornica Wieliszew Heron Team 7
328 Marcin Cywiński 1983 Warszawa TS Meran-Otwock 3
330 WOJCIECH SKOCZEK 1957 RAWA MAZOWIECKA TEAM DITTA- SERIA 2
329 Kamil Kruczek 1985 warszawa Warbud - Warto Budować 1
Maksymilian Karolak 2008 Legionowo 7
565 Bożena Wachnik 1954 Otwock SuperDrob Bike Team 2
570 Andrzej Witkowski 1954 Józefów SuperDrob Bike Team 3
350 Jan Nowak 1962 Tłuszcz 1
431 Ireneusz Krajza 1957 Skarżynek T4B team 5
Top